Jump to content
Dogomania

Wilejkaros

Members
  • Posts

    2244
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wilejkaros

  1. Zrobię foteczki ubranka, ale na kici, dobrze? Nie chcę jej tego zdejmować, bo ciężko ubrać... Poproszę kogoś o pomoc, żeby kicię przytrzymał i wieczorkiem podeślę albo wkleję na wątek.
  2. Słuchajta, słuchajta... Moja kicia, ta tymczasowa, właśnie jest po sterylce i ma taki kubraczek. Musi w nim pochodzić jeszcze około 10 dni, Kaftanik ma rozmiar S. Wymierzę Bellę i mozemy sprawdzić czy pasowałby. I można przesłać. Tylko że nie wiem, na kiedy potrzebny dokłądnie. Ewentualnie mogę obfocić Bellę w kaftaniku i wysłać zdjęcia, co by się ciotki przyjrzały.
  3. Taaaaa, ucieknie. Jak z chipem, to i tak Was znajdzie albo Wy jego... Malutkie moje na diecie bezkosteczkowej...
  4. Qrcze, o labkowatych nic nie wiem, ale dostałam o Owieczki maila o 4-miesięcznej dalmatynce w schronie w Józefowie k. Legionowa i wczoraj o szczeniaczkach-wyżłach niemieckich. Mam zdjęcia na mailu, ale pewnie mamy te same info.
  5. O luuuuudzie, a to Fafik rasowe choroby sobie wymyślił. Biedny maluch kochany!
  6. No i ciotka Marchewa jak zawsze niezawodna! A swoją drogą, ciotka, mogłabyś obejrzeć jakieś zdjęcie jednonocnego tymczasowicza brudno-rudego ;)
  7. Dziękuję. Kicia ma swój wątek an dogo, na razie bez zdjęć. Myślę, że wieczorem się pojawią ;)
  8. Kiciulka była ślicznym małym białym kociaczkiem, ale okazało się, ku zaskoczeniu Państwa, że kotki rosną i nie są przez całe życie białymi puchatymi kuleczkami. Trafiła więc do szpitalnej kotłowni... Bez komentarza. Teraz jest po sterylizacji i czeka na swój wymarzony domek. Jak rana na brzuszku się zagoi, to wykąpiemy koteczka, bo łapki i łebek ma usmarowane jakimś czarnym nalotem. Jest cała bialutka (tzn. będzie) i ma bursztynowe oczęta. Wiek: 8 miesięcy.
  9. A bardzo proszę: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/101/f016a9c92e3d4c79.jpg[/IMG][/URL] Na razie jedno, bo sis mi wzięła aparat i reszty nie zdążyłam zgrać.
  10. Oj, tak, tak, zakochana jestem. Najbardziej w tym dźwięku fafinkowych łapek biegnących na dźwięk otwierania lodówki...
  11. Bardzo proszę mi tu zacytować mój moment wyśmiewania się. Bardzo proszę! Od mojej wizyty u fafikowych są same ochy i achy!
  12. Przeczytałam. My mamy swój profil na allegro jako _NICZYJE_ Jutro podpytam czy w taki właśnie sposób zakładaliśmy konto i może uda mi się coś podpowiedzieć na przyszłość.
  13. Halbina, niezły ten wątek z linku. Tylko nie wiem czy śmiać się czy płakać. Dlaczego ludzie są tacy durni?
  14. Atlantyda, hello, czy pisałam Ci już, że mam białego kociego podrzutka u siebie na DT? Hmmm... Ciekawe czyja to sprawka? Wszystkie halbinowe szczeniorki znajdowały domek szybciuteńko, więc myślę, że i tutaj musimy trzymać kciuki i wyglądać dobrego domku ;)
  15. Ale nie wiem czy słyszałaś, że Halbina rezerwacje zbiera... Czas się zapisać, żeby nas nic nie ominęło... Halbinka, a na tą dawną Pańcię Lamii nie masz namiaru? Może ona nie może jakoś odnaleźć się po powrocie? W sensie metafizycznym.
  16. [quote name='halbina']to Wam wszystkim zaklepię miejsce tam, gdzie mnie wpuszczą... :evil_lol:[/quote] Wiedziałam, że można na Ciebie liczyć w tej kwestii...
  17. Klockowa, Ciebie do Nieba nie wezmą tylko dlatego, że byłoby Ci tam gorzej niż nudno. My wszyscy po innej stronie będziemy. Powiedziałabym, że... po przeciwnej. ;););)
  18. Ciotka Halbina jak zwykle niezastąpiona w sytuacjach ekstremalnych!
  19. Stan liczebny powiększył się o tymczasową kicią wyrzuconą wcześniej przez właścicieli do kotłowni. Szukamy domku!
  20. Przepraszam, że się tak mało udzielam, ale ostatnio zwierzyniec domowy mi się tymczasowo powiększył. Mogę dać namiary na tą koleżankę, która wystawia aukcję cegiełkową i może warto się Jej podpytać na przyszłość?
  21. Mój wyjazd do schronu potwierdzę dopiero w piątek. Niestety, koniec roku podatkowego trochę mnie przygniótł.
  22. Taaaa i może jeszcze zostanie u ciotki Feli na stałe???? Niedoczekanie...
  23. A ja pisałam już o aukcji cegiełkowej, którą prowadzi osoba prywatna (z naszego Stowarzyszenia "Niczyje", ale konto allegro prywatne), a pieniądze wpływają na konto Stowarzyszenia (inne niż to z profilu allegrowicza): [URL]http://www.allegro.pl/item278860863_278860863.html[/URL]
  24. Dziewczynki (buhahaha), też objawowo mi to na świerzba wygladało, o czym wspominałam, ale niech wet uszka obejrzy, jak Milka będzie spała. Przepraszam, że nie zaglądam, ale trafiła do mnie kotka wyciągnięta ze szpitalnej kotłowni. Atlantyda, wie która, bo sama mnie na nią nakierowała. Kicia jest właśnie po sterylce. U nas kosztowało to 130zł plus 2 razy antybiotyk plus przeciwbólowy (sama robię zastrzyki), więc w sumie wyszło więcej. Jak 110zł tylko ze wszystkim, to nie ma co się zastanawiać. Ta różnica to mniej więcej tyle, co poszłoby na benzynę. Ala, przepraszam, ale wczoraj fotosik mi nie chodził, dzisiaj wróciłam o 23 z pracy, więc koszyczek jutro pokażę na dogo. Dorzucam się do sterylki cały czas, tylko wpłacę po 10 stycznia. To już tylko 2 dni w sumie. Przepraszam!
×
×
  • Create New...