Jump to content
Dogomania

Wilejkaros

Members
  • Posts

    2244
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wilejkaros

  1. Bannerek jest, tylko nie ma odnośnika do strony...
  2. Mogę prosić o linka do wątku Amelki? Co się dzieje? Jak pomóc?
  3. A u mnie obie kocie wariatki kuleją. Tigra skakała z szafy na parapet i zahaczyła o klamkę okienną, a Bella-Amfa nie wiem. Szpital mam w domu.
  4. Moja kićka nie miała welflonu. Ale ja kiedyś miałam. 2 razy! I bardzo nie lubię.
  5. Jakie uprzejme towarzystwo na tym wątku się zebrało ;) hehehehe
  6. Dokładnie. Stronghold albo Oridermyl.
  7. Też słyszałam od "pewnej" ciotki, że Fifi zostaje na stały tymczas do końca świata, ale może Beam tylko tak udaje przed TZem, że chce ją oddać?
  8. Taaaa, na pewno korki będą i za tym trafię ;)
  9. Gdybyś znała jakieś miejsca (postoju autokaru, manifestacji, obiadu), proszę info. Postaram sie dopasować.
  10. Fona Kochana, Ty wiesz, że jesteśmy i pomożemy. U mnie na Dt przebywa cała biała kotka dla odmiany. Jest po sterylce, wszystko już się goi i szukamy domku. Kiedy chodziła w kubraczku, była najgrzeczniejszym kotkiem na świecie (8 miesięcy). Gdy nastąpiło "rozebranie", tak harcowały z moją Tigrą (1,5 roku), że ta moja bura wariatka nadwyrężyła sobie nogę skacząc z szafy i teraz kuleje. W nocy z poniedziałku na wtorek jechałam do lecznicy i na RTG. Będziemy szukały domku dla tych 2 oszołomów kochanych: czarnego Makumba i białej Belli (tudzież Amfy wg mojej sis).
  11. Halbina, a jaki macie plan pobytu w W-wie? Może udałoby mi się na chwilę podjechać i np. podrzucić coś na bazarki do wystawienia, jeśli, oczywiście, masz masz chęć i możliwość się tym zająć?
  12. To ile waży Klocek? 65kg? Bo Shanti to chyba... 2 max.
  13. A wagowa róznica między Klockiem a "malutkim" Shanti?
  14. Moja biała ma to samo. Worek luźnej skóry, je za 3, ale tłumaczę sobie, że po sterylce tak nie można i trochę ograniczam. 3mam kciuki! Wszystko będzie dobrze! Jak z ubrankiem?
  15. Qrcze, ja nie mam pomysłu. Napisz PW do użytkownika Fusica i przekaż, że stara ciotka Wilejkaros rozpływa się nad sposobem, w jaki wychowała półhaszczaka Ryszarda (hihihihi). A tak poważnie, Fusica oczytana chyba w tych sprawach albo przynajmniej tak mi się wydaje. Może poleci Ci jakąś książkę albo stronę www?
  16. AAAAAAAAAA Atos, to Ty, Chłopie, ważysz wiecej niż stara ciotka! To na pewno ta obroża!
  17. Agbar, jakaś Ty gościnna ;)
  18. Oj, Atosku, Ciebie te choroby bardzo lubią chyba... Nie możesz być dla nich taki miły. Ciekawa dieta, nie powiem. A może to na odchudzanko a nie na skórę? Co, Grubasku? Ile Ty już ważysz, Chłopczyku? Czy Atos jest już na metamorfozach?
  19. Jak z niej taki żarłok, to po sterylce trzeba jakieś żarełko light podawać, bo wtedy apetyt jeszcze większy i szybciej tyją.
  20. Ja nie dostałam nic, ale mogę podać adres ;) (żartuję!!!). Jakbyście nie mogły zjeść tych słodyczy, wystarczy 1 telefon!
  21. Hello, a już myślałam, że muszę do Was zawitać na kawkę z posmakiem pieczarkowym ;) Wrzuć mi na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] chętnie powklejam.
  22. Melduję się. Byłam na studniówce (mojej siostry) w sobotę. Jej nauczycielki wpychały mnie do poloneza, bo myślały, żem uczennica (byłam nawet w sukience), koledzy i koleżanki nie byli pewni czy jestem jakąś "sztuką" czy może JEJ MATKĄ (!!!!!!!!!!!), a tak naprawdę to pełniłam funkcję opieki z ramienia Komitetu Rodzicielskiego.
  23. I chyba zmrożonym czymś mielonym. Takie wielkie bryły szare.
  24. A ja przesłuchałam wsio chyba. Ten wysoki głosik śpiewający "numer jeden" to prawie jak moja siostra na płycie swojego kolegi Jordana. Tylko Oni tam hip hop tworzyli. Nasz Boysband to nawet tak rytmicznie to śpiew/wykrzykuje.
  25. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]to nie jest muza dla grzecznych dziewczynek:eviltong: :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] I się człowiek dowiedział o sobie... ;) fiu fiu fiu [B][FONT=Arial][COLOR=blue]23 stycznia wychodzi płyta- 13-15 zł. :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=black]Cena promocyjna! A jakaś nazwa przybliżona?[/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a tak na serio to NA TYM[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]NOWYM[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ŚWIETNYM[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ELEGANCKIM:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]laptoku... nie mam muzy zgranej :shake::shake:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] No to zagęszczamy ruchy i zgrywamy szybciutko.
×
×
  • Create New...