-
Posts
2244 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Wilejkaros
-
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
Wilejkaros replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
A u mnie obie kocie wariatki kuleją. Tigra skakała z szafy na parapet i zahaczyła o klamkę okienną, a Bella-Amfa nie wiem. Szpital mam w domu. -
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
Wilejkaros replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Moja kićka nie miała welflonu. Ale ja kiedyś miałam. 2 razy! I bardzo nie lubię. -
Kromeczka za TM, odeszla w domu pełnym miłości
Wilejkaros replied to ronja's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jakie uprzejme towarzystwo na tym wątku się zebrało ;) hehehehe -
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
Wilejkaros replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Dokładnie. Stronghold albo Oridermyl. -
Mała, ruda suczka Fifi ani myśli wyprowadzać się od beam6 :)
Wilejkaros replied to Magdarynka's topic in Już w nowym domu
Też słyszałam od "pewnej" ciotki, że Fifi zostaje na stały tymczas do końca świata, ale może Beam tylko tak udaje przed TZem, że chce ją oddać? -
Lamia ma swoich ludzi i dom! A ja... mieszane uczucia...
Wilejkaros replied to halbina's topic in Już w nowym domu
Taaaa, na pewno korki będą i za tym trafię ;) -
Lamia ma swoich ludzi i dom! A ja... mieszane uczucia...
Wilejkaros replied to halbina's topic in Już w nowym domu
Gdybyś znała jakieś miejsca (postoju autokaru, manifestacji, obiadu), proszę info. Postaram sie dopasować. -
Fona Kochana, Ty wiesz, że jesteśmy i pomożemy. U mnie na Dt przebywa cała biała kotka dla odmiany. Jest po sterylce, wszystko już się goi i szukamy domku. Kiedy chodziła w kubraczku, była najgrzeczniejszym kotkiem na świecie (8 miesięcy). Gdy nastąpiło "rozebranie", tak harcowały z moją Tigrą (1,5 roku), że ta moja bura wariatka nadwyrężyła sobie nogę skacząc z szafy i teraz kuleje. W nocy z poniedziałku na wtorek jechałam do lecznicy i na RTG. Będziemy szukały domku dla tych 2 oszołomów kochanych: czarnego Makumba i białej Belli (tudzież Amfy wg mojej sis).
-
Lamia ma swoich ludzi i dom! A ja... mieszane uczucia...
Wilejkaros replied to halbina's topic in Już w nowym domu
Halbina, a jaki macie plan pobytu w W-wie? Może udałoby mi się na chwilę podjechać i np. podrzucić coś na bazarki do wystawienia, jeśli, oczywiście, masz masz chęć i możliwość się tym zająć? -
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
Wilejkaros replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
To ile waży Klocek? 65kg? Bo Shanti to chyba... 2 max. -
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
Wilejkaros replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
A wagowa róznica między Klockiem a "malutkim" Shanti? -
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
Wilejkaros replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Moja biała ma to samo. Worek luźnej skóry, je za 3, ale tłumaczę sobie, że po sterylce tak nie można i trochę ograniczam. 3mam kciuki! Wszystko będzie dobrze! Jak z ubrankiem? -
Batman odszedł-biegaj po zielonych łąkach
Wilejkaros replied to Marzena&Gusti's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Qrcze, ja nie mam pomysłu. Napisz PW do użytkownika Fusica i przekaż, że stara ciotka Wilejkaros rozpływa się nad sposobem, w jaki wychowała półhaszczaka Ryszarda (hihihihi). A tak poważnie, Fusica oczytana chyba w tych sprawach albo przynajmniej tak mi się wydaje. Może poleci Ci jakąś książkę albo stronę www? -
Agbar, jakaś Ty gościnna ;)
-
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
Wilejkaros replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Jak z niej taki żarłok, to po sterylce trzeba jakieś żarełko light podawać, bo wtedy apetyt jeszcze większy i szybciej tyją. -
Hello, a już myślałam, że muszę do Was zawitać na kawkę z posmakiem pieczarkowym ;) Wrzuć mi na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] chętnie powklejam.
-
Lamia ma swoich ludzi i dom! A ja... mieszane uczucia...
Wilejkaros replied to halbina's topic in Już w nowym domu
Melduję się. Byłam na studniówce (mojej siostry) w sobotę. Jej nauczycielki wpychały mnie do poloneza, bo myślały, żem uczennica (byłam nawet w sukience), koledzy i koleżanki nie byli pewni czy jestem jakąś "sztuką" czy może JEJ MATKĄ (!!!!!!!!!!!), a tak naprawdę to pełniłam funkcję opieki z ramienia Komitetu Rodzicielskiego. -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Wilejkaros replied to clockwork's topic in Foto Blogi
A ja przesłuchałam wsio chyba. Ten wysoki głosik śpiewający "numer jeden" to prawie jak moja siostra na płycie swojego kolegi Jordana. Tylko Oni tam hip hop tworzyli. Nasz Boysband to nawet tak rytmicznie to śpiew/wykrzykuje. -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Wilejkaros replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]to nie jest muza dla grzecznych dziewczynek:eviltong: :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] I się człowiek dowiedział o sobie... ;) fiu fiu fiu [B][FONT=Arial][COLOR=blue]23 stycznia wychodzi płyta- 13-15 zł. :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=black]Cena promocyjna! A jakaś nazwa przybliżona?[/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a tak na serio to NA TYM[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]NOWYM[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ŚWIETNYM[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ELEGANCKIM:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]laptoku... nie mam muzy zgranej :shake::shake:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] No to zagęszczamy ruchy i zgrywamy szybciutko.