Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. prawdziwa panna z niej wyrosła
  2. nikt nie zagląda do nieszczęśnika:shake:
  3. Jest to w tą i z powrotem ok 160 km. Więc paliwo ok. 100 zł. może trochę mniej.:shake: Tytus pozdrawia ciotki. Będzie mi bez niego bardzo smutno. Wniósł wiele radości do naszego domu. Gdyby nie odrobina rozsądku , to bym go w ogóle nie oddawała.
  4. nie wiem dlaczego nikt tu nie zagląda.W tym schronisku nie pożył by długo. Teraz jest nakarmiony, ma ciepło i odżył. Ale to nie znaczy,że nie potrzebuje pomocy. Kropka jest tak zazdrosna,że Rico nie może się zbliżyć do teścia a on potrzebuje głaskania, przytulania. Nie wiadomo co będzie ze skórą, zębami i ze stawami. Nie jest młody ale przy dobrej opiece będzie w dobrej kondycji jeszcze długo. 2 zębów na dole wcale nie ma . Pozostałe są powykrzywiane. Nie wiadomo dlaczego: wiek, zła karma itd. Bazarki na pewno są potrzebne. U lekarza wydałam 36zł. Obróżka, szampon, kaganiec (szmaciany) do kąpieli i badania ( przydał się), kolejne 30 zł. Specjalistyczna karma, po którą muszę pojechac bo koło mnie jest bardzo droga ok. 40 zł. ten pies potrzebuje naszej pomocy i szybko domu stałego. Zaglądajcie do niego.
  5. podnosze pieska
  6. Oby nie było jak z Kajtusiem, który nie doczekał pomocy :shake:
  7. dobre wieści są zawsze mile czytane:lol:
  8. wczoraj wieczorem dogo mi nie działało.:mad: Rozmawiałam z panem jeszcze raz. Od rana czekali na mój telefon. Druga rozmowa wypadła pomyślnie i myślę że Tytus będzie miał tam dobrze. Cały czas ktoś jest w domu i pies nie będzie sam. Wiedzą,że nie jest to wcielenie ich poprzedniego psa, który niedawno zginął śmiercią tragiczną. Odkryli dziurę, którą wydostał się poza posesję. Był u nich 7 lat. Poprzedni ,którego wzięli ze schroniska żył bardzo długo i odszedł ze starości. Wszyscy czekają na Tytusa :lol:. Domek jest za Grójcem, Błędowem w kierunku na Nowe Miasto. Ponieważ nie jest to pralka, którą można wysłac, chcę go zawieźć na miejsce i upewnić się,że wszystko jest ok. [COLOR=blue]Paliwo![/COLOR]Myślę, że mój mąż nie będzie miał nic przeciw temu. Państwo dadzą jakąś sumę na ratowanie innych psów.
  9. [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/2586/dscn8896it5.jpg[/IMG] czyste prześcieradło jest też dobre do zabawy zabłoconą piłką :cool1:
  10. jak się czuje psiuńcio?
  11. co z sunią? Gdzie ona teraz jest?
  12. Jaki jest obecnie Twój stan zwierzyńca?
  13. Dziś miałam kolejny telefon, mam mieszane odczucia.
  14. [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/9231/dscn8893pf4.jpg[/IMG] nie wiem dlaczego te zdjęcia są takie ciemne
  15. [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/9818/dscn8887ya6.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/6449/dscn8892dg7.jpg[/IMG]
  16. Oktawio fotki wyślę tak jak się umawiałyśmy.
  17. [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/6244/dscn8885pf3.jpg[/IMG] no i co wy na to? [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/1892/dscn8886vf3.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/5887/dscn8881nv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/5695/dscn8882eb2.jpg[/IMG] pierwsze podejście i głaski
  19. Wróciliśmy. Pani dr. powiedziała,żeby na razie nie szaleć. W pierwszej kolejności go odrobaczyła dobrym lekarstwem. Pojutrze odpchlimy Frontlainem. Trzeba mu kupić dobrą karmę z witaminami i na porost sierści. Czekam na sugestie. Oni karmy nie mają więc kupię gdzie indziej. Pies temperaturę ma normalną i jest w dobrej kondycji. Szaleje bez końca.:lol: Badania zrobimy w następnej kolejności ,bo teraz wyniki przez robale i pchły będą niewiarygodne.Zauważyłam, ze za pana wybrał sobie mojego męża :razz:
  20. Oj Lady, Lady :evil_lol:
  21. Ten kurdupel dziś całą noc szczekał.:mad: I co ja mam z takim z takim zrobić?:cool3:
  22. nikt do pieska nie zajrzał . czy są jakieś nowe wieści?
  23. nawet nie było mowy :mad: Kropka ujada bez przerwy. Ricuś boi się ruszyć. Do lekarza jedziemy po 14.
×
×
  • Create New...