Oktawio, te zdjęcia są na stronie niemieckiej fundacji a ja nie mam jej adresu. Dziś rozmawiałam z Agnieszką i uzyskałam od niej informacje na temat pieska. Problem w tym, że to jest dom tymczasowy. Ale powinien zostać stalym, bo rzeczywiście nigdzie nie będzie miał lepiej. Ta pani zbyt go rozpieszcza i jeśli go odda zrobi mu krzywdę.