Ano nikt:mad:. Jak to jest że na jednym wątku mnóstwo osób a na innym pusto. Przecież człowiek chce pogadac, poradzić się. Teraz tez sie zastanawiam co zrobić. Miała przyjechać babka zobaczyć sunię, nie przyjechała. Później dzwoni Facet i pyta dlaczego nie odbierałam od niej telefonu, okazało się,że podał jej niewłaściwy numer. Tydzień temu też się umawiałi ale nie przyjechali a niby im zależy. Umawiać się czy nie? Jestem skłonna raczej zrezygnować z takiego domu. Do lekarza też nie będą mogli dojść?