Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. ja jednak kiepsko widzę, że ktoś ją wypatrzy z ogłoszeń......
  2. No i bardzo dobrze!:lol: Ukradło mi serce to maleństwo
  3. maluszku, zaglądam...
  4. takie maleństwo na pewno słabo sobie radzi. Żałuję, ze nie mogę pomóc:shake:
  5. jest cudowna. Kiedyś miałam podobną sunieczkę. Szkoda, że nie mogę dać tymczasu. Trzymam kciuki za malutką!
  6. Kto powiedział, ze brzydka? Przesliczna!!:lol: Taka pchełka malutka!
  7. Telefon? Dla tego człowieka prąd jest cudem techniki. Tak jak powiedziałam dowiem się. Mam nadzieję, że ktoś z Warszawy pojedzie na działki.
  8. Ostatnio nie mam o niej wiadomości. Zimą raczej rzadko jeździ się na działki letniskowe a do Niuni trzeba przejść po dość chybotliwej kładce przez rzeczkę do drugiej wsi. Myślę jednak, ze jest ok. bo złe wieści bardzo szybko się rozchodzą. Spróbuję się czegoś dowiedzieć. Z ostatnich jesiennych wieści , to sunia nabrała życia i mimo już swojego podeszłego wieku mocno pilnuje gospodarstwa. .
  9. zaglądam i żałuję że na razie musiałam zrezygnować z tymczasów...
  10. może nadziała sie na drut kolczasty i wdała się infekcja.
  11. A moze ją zostawisz dla siebie?
  12. One są do siebie bardzo podobne..
  13. jeśli będę miała jakiś tel. w sprawie Konga, przekieruję na Spajka.
  14. super zdjęcia. Nie wiem, która ładniejsza! Widać, ze już się zadomowiła:lol: Zamówiłaś ogłoszenia?
  15. 7-8 lat u tak małej suni to wiek zledwie średni.. Straszna biedulka:shake:
  16. skoro czarne, to może jej ktoś je podbił i to sa siniaki!!!!!!
  17. chyba będziesz musiała. Ciotki i wujków Abi nie interesuje. Nic jej nie przejechało, pogryzło i nikt sie nad nia nie znęcał...
  18. zaglądam do malutkiej....
×
×
  • Create New...