Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Czy Gajowa skontaktowała się z Wami?
  2. Dobrze, ze jesteś!!!!
  3. wiem, ze z Mińska było kilka osób ale nie pamiętam kto. Spróbuj skontaktować sie z Dif lub Diff ona jest z tamtych okolic
  4. kontaktowałaś się z gajową?
  5. To jest zupełnie inny pies niz ten na pierwszych zdjęciach ale najważniejsze, ze nabrał zaufania do ludzi i wreszcie może sie bawić!:lol:
  6. przez cały dzień nikt nie zajrzał........oprócz jednej cioci. Co nowego u Kongusia?
  7. cisza u Konga............... Dlaczego nikt nie dzwoni?:shake:
  8. gajowa, rudynmp -[SIZE=3][B][email protected] [/B][/SIZE]
  9. No to czekamy na gajową, bo nie znam kodu pocztowego.
  10. 11zł to nie drogo ale Tundra byłaby zazdrosna:lol:
  11. agusiazet -7.01-50zł na hotel Cioteczki i wujkowie, gdzie jesteście?????
  12. o szczeniaku nie mam informacji. Na pewno jest przez Krysie dokarmiany.
  13. U astaroth jest dobry hotel i niedaleko Mińska, pod Dębem Wielkim. Nie wiem tylko czy ma miejsce. Moze zabierzcie go do hotelu a jak sie zwolni miejsce w dt to może wtedy ktoś go weźmie.
  14. Taki gryzak, to chyba ze 30 zł. by kosztował....
  15. Dobry wieczór wszystkim!!!!
  16. Jakiś banerek i zaproszenia by sie przydały. Mało ludzi tu weszło...
  17. dzięki, jutro pewnie wejdzie:lol: Kongo ma tyle ogłoszeń, sam i z Tundrą a telefonów zero!!!!
  18. super inka, ze zajrzałaś!!!:lol:
  19. Wpływy za styczeń-560zł wydatki za hotel -403zł, fiprex-23zł. [B]stan na 3.01-134zł[/B]
  20. Pusto u Kongusia a on w dalszym ciągu potrzebuje wsparcia:-(
  21. oj tak!!!!!
  22. Otrzymałam taką informację: [I]Dzień dobry,[/I][I]Mamba czuje się już z nami bardzo dobrze, jest radosna i chętnie bawi się z innymi pieskami :-)[/I] [I]Niestety będzie musiała mieć jeszcze jeden mały zabieg na łapkę (w połowie stycznia) - wyciąganie/skracanie drutów pozostałych po poprzedniej operacji - jeden z nich troszkę wystaje i uniemożliwia ostateczne zagojenie się ranki.[/I] [I]Załączam zdjęcia z pierwszej wizyty Mamby nad morzem :-)[/I] [I]pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlepszego w nowym roku [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/523/231979b8d6e7b869med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/522/d1eae13aee140c86med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/522/d25e684b1e324991med.jpg[/IMG][/URL] [/I]Dla takich informacji i zdjęć chce się dalej pomagać![I]:loveu: [/I]
  23. Juz uzupełniłam. Dodałam tez nowe zdjęcia i napisałam kilka słów o Tundrze.
  24. rzeczywiście nie ma tam nr telefonu
×
×
  • Create New...