Otrzymałam taką informację:
[I]Dzień dobry,[/I][I]Mamba czuje się już z nami bardzo dobrze, jest radosna i chętnie bawi się z innymi pieskami :-)[/I]
[I]Niestety będzie musiała mieć jeszcze jeden mały zabieg na łapkę (w połowie stycznia) - wyciąganie/skracanie drutów pozostałych po poprzedniej operacji - jeden z nich troszkę wystaje i uniemożliwia ostateczne zagojenie się ranki.[/I]
[I]Załączam zdjęcia z pierwszej wizyty Mamby nad morzem :-)[/I]
[I]pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlepszego w nowym roku
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/523/231979b8d6e7b869med.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/522/d1eae13aee140c86med.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/522/d25e684b1e324991med.jpg[/IMG][/URL]
[/I]Dla takich informacji i zdjęć chce się dalej pomagać![I]:loveu:
[/I]