-
Posts
1335 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Blow
-
:loveu::loveu::loveu: żartowałam;):diabloti:
-
Kraków przepiękny mix malamuta z huskim dla miłosnika rasy :)
Blow replied to Asior's topic in Już w nowym domu
pikny!!!!!!!!:loveu:dalej do wzięcia??:cool3: -
Cuciola:dzięki:cool3: te potężne o niebo lepsiejsze:loveu: rozumiem z tym znaczeniem już się kiedyś spotkałam,jednak pytałam,bo pewien facet z mojego osiedla twierdzi,że ma laba a pies ma duże znaczenie na klacie i pysku,co wg mnie jest niedopuszczalne:o
-
niby taaa....ale ucznowska kieszeń nie zdzierży takiego wydatku:evil_lol:
-
nono:cool3: z czego szyjesz??:cool3:
-
właśnie...chcę zainteresować władze mojego miasta tym programem...myślę,że możnaby się zgłosić do urzędu miasta:coo3l:ale podejrzewam,że jeśli już kiedykolwiek miasto ma się przekonać do tego programu,trzeba będzie się duzo napracowac,żeby osiągnąć swój cel:shake:
-
mój Qndzio wyżerał wielkie dziury w fotelach:loveu:zamykamy go więc i ma do dyspozycji przedpokój i Qchnię i NIC nie niszczy a przeciez mógłby się dorwac do zabudowy,obicia drzwi,czy chocby do samych chodników;)naszczęście tego nie robi.zostawiam mu dużo zabawek,często kości wołowe,które zajmują go na jakiś czas itd. i nie jest do końca prawdą,że zabawki załatwiają sprawę bo widzę,że nie zostały rzucone bez zinteresowania,tylko po śladach urzutkowania pozostawionej psu powerzchni widzę,że była ostra zabawa w samotności;)mam też kota i królika ale ze względu na zachowanie psa izoluję je na czas nieobecności,bo kocisz jest już nienajmłodszy i zostałby zabawiony na śmierć,po prostu nie mogę jej narażać na takie stresy,pies nie zna umiaru jeśli chodzi o zabawę a kot czułby się niekomfortowo zamknięty w miejscu gdzie nie bardzo ma się gdzie schować przed tym rozbrykanym draniem:diabloti: muszę też przyznać,że pies już od długiego czasu nie wyje,gdy zostaje w przedpokoju...sąsiedzi mnie poinformowali;)na szczęscie wszystkich mam raczej serdecznych i zwierzolubnych:loveu:
-
fakt,niszczycielskie skłonności labów też moim zdaniem są mitem bo to kolejne nieporozumienie wynikające z nieodpowiedniej opieki,braku zajęć i kontaktu z człowiekiem.wszystkie psie błędy są odzwierciedleniem błędów właściciela:shake: wdużej mierze jest to też sprawa indywidualna,zależna od charakteru psa.mój np nie był zaniedbywany,zapomniany,nie byłoszans na nudę i mimo poprawnej socjalizacji i przyzwyczajania do samotności,gdy zostaje sam w domku,wygryza wielkie dziury w fotelach:diabloti:dlatego też ograniczamy mu powierzchnię samotni do przedpokoju i Qchni,gdzie niczegonie niszczy:loveu: to samo odnosi się do relacji z psami: Fado ostatnio przejawia zachowania rywalizacyjne,wręcz odnoszę wrażenie,że agresywne(w stosunku do dorosłej suki!!!)jeśli w grę wchodzi jakaś fajna piłeczka...za każdym razem zaś jak widzi psa na choryzoncie,rwie do niego jakby nigdy w zyciu nie miał kontaktu z pobratymcem;)to akurat jest oznaką poprawnej socjalizacji,jednak naszym problemem jesyt to,że pies nie odczuwa respektu w stosunku do starszych i wrogo nastawionych psów:shake:
-
nooo.....jak dla mnie to ni dy rydy w najbliższym czasie na takie wydatki:evil_lol: jak szyjesz??wygląda to jakoś przystępnie??:diabloti:
-
ja też;)pyszny rosołek:diabloti:
-
szczerze to nie podoba mi się amerykański typ:diabloti:preferuję goldeny stosunkowo krótko- i bardzo jasno-włose:loveu:o wielebardziej podobają mi się też psy dobrze rozbudowane,potężne,czyli generalnie rzecz biorąc:dla mnie amerykany odpadają na starcie;) a ma ktoś foty typów labradora?? po drugie...spotkałam się kiedyś z dwoma jak dla mnie bzdurnymi tezami,mianowicie: -że czarny labrador może mieć białe znaczenia:o -i że są długowłose labradory:o moim zdaniem to totalne bzdury ale być może jestem jakaś niedoinformowana dlatego pytam:) please o odpowiedz:D
-
no niestety:shake:taka natura i to człowiek w nią ingeruje a nie ona w życie człowieka...takie przypadki się zdarzają tak jak zdarzają się przypadki zagryzienia człowieka przez duże koty,wilki,niedzwiedzie itp.... wpisane w życie niestety...
-
:evil_lol:aleś Ty skromna;) spoko loko:kciuki:będę szukać:Djeśli w końcu tam dotrę:diabloti:
-
czy tego rodzaju szampony przeznaczone są tylko i wyłącznie dla typowo białych psów,czy np sprawdzą się też w wypadku bardzo jasnego,NIEMAL białego labradora?;) i czy są na rynku jakieś tańsze odpowiedniki,pofróbki??:evil_lol:
-
no ma się rozumieć;):cool3:tyle że shitków to tak pewno będzie od zarania;):cool3: no to zyczę powodzenia w Wa-wie:loveu:
-
acha...może pies wie,kiedy jest na automacie a kiedy nie:evil_lol: ja jak zaczyna mi już brakować cierpliwości,przerzucam się znowu na jakiś czas na standardową smycz a potem znowusz na hardcore;)
-
ajjj....karamba!!!:evil_lol: no tak...my raczej nie uczęszczmy w celach wystawowych;) będziecie na tej w Gdyni 15.07 bodajże?? chcę się wybrać żeby popatrzeć;)
-
ej no!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie ma spacerowiczów z Gdyni?????:cry:
-
a ja jestem z Gdyni ale chętnie się przejadę na spotkanko:D
-
mmmm.....smacznego:evil_lol:
-
joooo.....tam;)zawsze mogłyśmy domniemywać,że smycz automatyczna:evil_lol: to normalne że pies mniej się słucha na automacie,zwłaszcza,jak nie był wcześniej przyzwyczajony do prowadzenia na smyczy;)na parometrowej lince pies łapie wiater w skrzydła i fruuuu.....:loveu::evil_lol:
-
hihi:loveu:mój Fadzoil tysz do niedawna jeszcze po babsku sikał ale niestety już mu przeszło:cry:moim zdaniem to jest urocze i też nie miałabym nic przeciwko,żeby mój Qndzio tak lał;)czasem mu się ewentualnie zdarzy jak się spiepszy bo wtedy jest zbyt skupiony na czym innym i nie ma czasu na takie detale jak podnoszenie łapska;)focisze su[er:loveu:wzięłabyś go częściej na jakiś spacerek z aparaciszem bo tak to większość zdjęć widzę tylko z domku:(a i Oriencik by zrzucił parę kilo;):loveu:
-
hehe:) mój Qndzio ma 7 miesięcy i karmię go wieloma rodzajami mięska:kurczak,indyk,serca wieprzowe i wołowe,mięsko gotowane wieprzowe i czasem surowe wołowe i na razie pies nie ma drugiej głowy;)też drżę,czy aby na pewno prawidłowo bilansuję mu dietę ale wydaje mi się,że jakby chcieć to we wszystkim możnaby doszukać się szkodliwego wpływu na psa:] poza tym pamiętajmy,że pies to również padlinożerca i teoretycznie jego układ pokarmowy przeżyje naprawdę wiele rzeczy:loveu: pzdr... Blow i Fado:)
-
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Blow replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
nie no fakt...wysoka trawa technicznie uniemożliwia sprzątnięcie Qpy a już na pewno \nie czyni tego bardziej przyjemną czynnością;)ostatnio mój Qndzio zmuszony był żyć na gotowej karmie,dodatkowo kupiłam mu żwacz i Qpy są par exellence więc mogłabym je sprzątać ale te trawki faktycznie są niefajne:(w dodatku mój psiak w dalszym ciągu dosłownie....przepraszam za wyrażenie ale...sra w biegu!!:evil_lol:innymi słowy nie można tego określić:evil_lol:po co tracić tyle czasu na wydalanie skoro jednocześnie można robić tyle przyjemnych rzeczy???:evil_lol:tak więc rozwleczona po całym trawniku Qpę jeszcze trudniej sprzątnąć;)poza tym od początku wakacji chadzamy na długie eskapady leśne i nie widzę potrzeby sprzątać Qpkę z totalnego puszczowego odludzia:loveu: