Jump to content
Dogomania

Blow

Members
  • Posts

    1335
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Blow

  1. moim zdaniem nasz problem jest gorszy bo korzystających by się trochę nazbierało a tak wzystko od razu jest niszczone:shake:to jest dopiero strata kasy:cool3:
  2. nie może spać na twardym ze względów zdrowotnych:cool3:
  3. łorany Zmierzchnica:o to juz jest faktycznie skrajny przypadek:shake: mnie wkurzają faceci:diabloti:mój pies był przypalany papierochem przez faceta o określonej "urodzie",czyli takiegostarego,brzydkiego,zżurowiałego dziada:shake: takich też facetów(i nie tylko)boi się mój pies i zwykle starsznie ich obszczekuje;) na conajczęściej facet zamiast szybko przejść,żeby pies się uciszył i nie denerwował,stanie,będzie do niego gadał a już jak chce podejść igo pogłaskać to szlag mnie trafia:shake::shake::shake: ja wtedy muszę powtarzać zawsze tą samą gadkę,dlaczego to boi się facetów(powinnam sobie nagraćna dyktafon:diabloti:)i wtedy facet dalej stoi i zaczepia psa:diabloti: brak słów nad brakiem ludzkiej wyobrazni:shake:
  4. a ja zajżałam:diabloti:swojsko,rajsko i w ogóle cudnie:loveu:
  5. hehe:)on tylko taki niepozorny;)ale za to napewno jurrrrrrny,że ho!ho!:loveu:
  6. hihi:loveu:mojemu też się w sumie zdarza po babsku siurać:loveu:ale w tej chwili już bardzo rzadko:shake:
  7. życie....albooni zjedzą Ciebie albo Ty ich:diabloti:
  8. w Polsce za chwilę nie byłoby woreczków a smietniki i automaty zara podpalone,urwane czy coś w tym stylu:shake:
  9. łorany!!!!:o co za przypadek:o na ile szacowane są koszty zabiegu i leczenia????
  10. hehe,mój też tak reaguje;) kuuuuurna ile Wy napisaliście przezz tą jedną noc!!!!!!!!:o nawt nie próbuję tego czytać:diabloti: taaaa..... mój kolega ma psa,który jest łagodny w stpsunku do ludzi ale...raz,dawno temu zdarzył się taki wypadek: jakaś tam znajoma dziewczyna z podwórka zaczęła molestowac jego psa,głaskać,ŚCISKAĆ,przytulać....i nieświadomie robiła to za mocno.pomimo uwag kolegi,że za mocno,dalej to robiła i prawie go podduszała,czego pies nie wytrzymał i jak ją urąbał w twarz!!!!!:o:o:o:o:okrew się polała,dziura na pół twarzy,ryk,panika itd:/ na szczęście było pełno świadków a dzieciaki były z nich wtedy totalne i szczerze to mogła być niezła afera...jednak rodzice nie pultali się,bo masa świadków i dziewczyna do tej pory chodzi sobie z wielką blizną:shake:
  11. hehe:cool2:tez mi się wydaje podejrzany z budowy;)i ze sposobu sikania;) a właściwie to skąd wiecie,że to pies anie suka??:cool3:
  12. Blow

    Pies i rower

    rozumim:)mam nadzieję,że uda mi się korzystnie opylić książki to wtedy zamówiłabym sobie taką smyczulę:loveu:
  13. hehe:cool3:dziękuj rodzicom:diabloti: ja chyba wyglądam na frajera bo wszystko co małe,wrzeszczące i biegajęce szybciej niż prędkość światła lgnie do mojego psa jak ćma do światła:diabloti:
  14. dokładnie:cool3: to w intencji własciciela powinno lezec aby odpowiednio psa zabezpieczyc...to do makulki of course;)
  15. Blow

    Pies i rower

    co do ilosci to tak:cool3:reszta to nie wiem;) gdziemożna Qpić taśmę i gumę??:cool3: Ulvhedinn:jeśli nie policzysz zbyt dużo,mogę kupić,jeśli cena przekroczy me aktualne mozliwości,spróbuję uszyć sama;)
  16. [quote name='Wiza']tiaaa....:diabloti:też mnie czasem krew zalewa:cool3: jednak prawda taka,że to my-właściciele psa nie powinniśmy go zostawiać pod sklepem a już na pewno nie bez kagańca:cool3: ja ją zostawiłam na jakaś minute, a i tak golden nic nie zrobi :D[/QUOTE] to niestety nie jest ŻADNE wytłumaczenie:shake:
  17. tiaaa....:diabloti:też mnie czasem krew zalewa:cool3: jednak prawda taka,że to my-właściciele psa nie powinniśmy go zostawiać pod sklepem a już na pewno nie bez kagańca:cool3: aczkolwiek wnerwiają mnie dzieci sąsiadów podbiegające z jazgotem na nasz widok,przez co pies szaleje,skacze na nie(a waży grubo więcej niż one:o)macha łapami i pyskiem w radości i nie mogę nad nim i nimi zapanowac:diabloti:ale swoją drogą to jest nawet śmieszne,chociaż bywa niebezpieczne,bo robi się naprawdę duży chaos:shake:ostatnio córka koleżanki wywróciła się w tym całym rabanie i skaleczyła kolano,a na kogo w takich wypadkach spada wina??na właściciela i jego psa.i nieważne,że to nie pies spowodował wypadek i że to dziewczołka biegała wokół niego jak oszalała,liczy się tylko to,ze właściciel nie umie zapanowac nad psem:cool3: ale staram się delikatnie i przyjaznie temperować dzieci,że do psa podchodzimy inaczej,że im mniej one się ruszają,tym mniej rusza się pies i powolutku eliminujemy zagrożenia;)
  18. o i możesz też wsadzić tykający zegarek owinięty czymś miękkim:loveu:maluszki to lubią bo przypomina im bicie matczynego serduszka:loveu:mój Qndzio po jakimś czasie odkrył,że tościema i rozbroił budzik:diabloti:
  19. a jak poznac ze zwierze jest zakoffane??:diabloti:XP:cool3:
  20. ja mam 50 m do lasu,mieszkam w rejonie bardzo zalesionym,mamy też rezerwat przyrody Kacze Łęgi...lasy piękne,zróżnicowane,struktura mieszana,ukształtowanie terenu również super bo dominują wzgórza morenowe,doliny i potoki,jak to bywa na pojezierzu;)teoretycznie nie powinnam w tym miejscu puszczać psa luzem ale czymże dla nas są zakazy:diabloti:pies się wybiega,wyskacze,wyaportuje,wytropi,wypluszcze,wymęczy czyli generalnie rzecz biorąc jest szczęśliwy:loveu:w wakacje codziennie chodzimy na długie spacery i dzięki tem schudłam a pies nabrał masy mięśniowej,przytył 6 kilo!!:D:D:D:Dale jeszcze się rozwija więc to też należy wziąć pod uwage;)
  21. hmmmm.....ale ze mnie ciamok:cool3:pierwszy raz spotkałam się z aż takimi nietypowymi znaczeniami u labów:shake: jadnak tamted zdecydowanie nie był labem bo znaczenia miał naprawdę duże a sposów ich rozmieszczenia wskazywał na skoligacenie z przedstawicielem innej rasy;)na klatce piersiowej miał białą plamę na wzór szwajcara a na pysku coś a'la rottek.
  22. JEEEEZUUUU!!!!!!!!:loveu: co oni zrobili temu psu,że taki żywiołowy?!?!?!?!:diabloti: ja nie potrafię tak nakręcić mojego na zabawę:cry:kurcze,trzeba się naprawdę znać na psach,żeby nak perfekcyjnie nauczyć Qndzia takich fajnych rzeczy:loveu: takie rzeczy uświadamiają mi jak bardzo jestem w tej chwili zielona:cry::diabloti:;););):mdleje::wallbash:
  23. Blow

    Pies i rower

    tu chyba chodzi o to,żeby gumę wsadzić w taśmę,którą to(taśmę)marszczysz jak najwięcej się da,bo przy rozciąganiu gumy potrzebny jest zapas taśmy:cool3: ulvhedinn:hętnie wspomogę tym sposobem jakiegoś nieszczęśnika,jednak na razie to nic pewnego:)materiały chyba nie są drogie;) ile by mnie kosztował ten biznes charytatywny,kochanieńka??:cool3:
  24. niestety chyba narazie nie ma innego wyjścia...niech płacze...chyba lepsze to niż rozszarpanie przez psa;)dzwoń,dzwoń,może ktoś się zdecyduje:shake:zapraszaj do siebie ludzi,pokazuj im kotka,często jest tak,ze ktoś wcale nie planuje przygarnąć kota a jak go zobczay,zako****e się i kończy się happy endem:loveu:
×
×
  • Create New...