Jump to content
Dogomania

Martens

Members
  • Posts

    11174
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Martens

  1. [quote name='infers1995'][url]http://images32.fotosik.pl/150/ca58554f74b8a7dbmed.jpg[/url] Sorry za kiepską jakość,ja idę do jutra![/QUOTE] Dzięki :) Po prostu rozczulają mnie łapki, zwłaszcza różowe poduszeczki :loveu:
  2. Na początku się zastanawiałam, czy tą dziurę w ziemi to on wykopał, ale potem się upewniłam, że tak :)
  3. Ciekawe, czy spodobałby się jej zgrabny żywopłot w moim pokoju - do drapania :p
  4. A możliwe :) Ja zawsze obstawiałam ONka z domieszką czegoś kremowego :) A teraz pierwsza tura obiecanych fot. Tu się tarmosimy: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/151/712e9a288445a659.jpg[/IMG][/URL] A tu się wołamy: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/151/23641c12629b0f1c.jpg[/IMG][/URL] A tu robimy taka hmmm dziwną rzecz - ja drapię damę po zadku, a ona się wygina, mruczy i ogółem zachowuje się jak napalona kotka :p: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/151/ad27ac97eeff04f4.jpg[/IMG][/URL] A po wielu zabawach i psotach należy napić się wody z mokrego betonu :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/162/ff336a6149c78eab.jpeg[/IMG][/URL]
  5. Mogę prosić o zdjęcie poduszeczek łap? :oops:
  6. [url]http://images30.fotosik.pl/159/397f42f40b1cc96e.jpg[/url] Dziękuję za to zdjęcie, jestem fanką psich poduszeczek... :loveu::loveu::loveu:
  7. [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Obraz262-1.jpg[/url] Prawdziwy piesek kanapowy :cool3:
  8. Świetne zdjęcie :) [url]http://images31.fotosik.pl/151/129d4b2f65dd2dff.jpg[/url] W ogóle podziwiam talent fotograficzny :) Moje zdjęcia się nie umywają, a na dodatek ja na dłuższe spacery wychodzę po zmroku i fotografowanie po ciemku na ślepo to prawdziwa męka z marnymi efektami :)
  9. [quote name='kometa']pies ma skopane zycie BO JEST POKOPANY! ZADEN NORMALNY PIES NIE ZAGRYZA DZIECKA![/QUOTE] No właśnie - a uważasz, że stróżujący pies trzymany w kojcu bez kontaktu z ludźmi będzie miał normalną psychikę i jest odpowiednio przygotowany do obcowania z niemowlakiem? Aczkolwiek tekst [B]cocker[/B] faktycznie jest.. hmm.. mało kulturalny.
  10. Na odzapachowanie suczki moga pomóc tabletki z chlorofilem. Podobno skutecznie działa też witamina B-complex, ale nie jestem pewna jak to jest i jak podawać.
  11. Witamy się, witamy :) A przy okazji, póki nie ma nowych zdjęć, damy starsze fotki. Po dłuuugim spacerku: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/372/5de07bf37d221f36.jpg[/IMG][/URL] Witamy się z kolegą Murzynkiem (jeszcz we wstrętnej kolczatce.. ) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/89/90aa6a18c1ffa2c4.jpg[/IMG][/URL] Wygrzewamy się na słoneczku: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/158/130f8f1b9430785e.jpg[/IMG][/URL] A to Lisek - psiak znaleziony na ulicy na jesieni. Mieszkał z nami miesiąc. Już ma nowy domek :) Miał dziwny zwyczaj rozdzierania na strzępki foliowych torebek :) Dodatkowo w kadrze moja noga :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/144/b026d32df5e1e940.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='darunia-puma']ja sie właśnie boje ze przy okazji mogą ucierpieć moje psiurki:shake:[/QUOTE] Dlatego nie pryskałabym już tym w trakcie jatki, tylko np. gdyby pędził na nas rozjuszpny pies - wtedy wzięła bym suńkę za siebie, i jazda gazem na agresora... Ja kupiłam w sklepie ze sprzętem AGD, RTV i instrumentami muzycznymi. Z tym że np. kabury do broni też tam są.
  13. [quote name='ewka i haker'] a z ta puszka to naprawnde nie powinna halasowac jak pies jest grzeczny;/[/QUOTE] Bo to najprostszy sposób, żeby pies przestał na nia reagować...
  14. Martens

    Barf

    A ja mam pytanie o Algolith. Na opakowaniu jest napisana dawka bodaj 1 łyżeczka dziennie dla dużego psa. A karmiąc BARFem nie podamy tego codziennie, bo są dni, kiedy pies np. je tylko gnaty. I kiedy podaję warzywka załóżmy raz w tygodniu, to ile go dodawać? Normalną dzienną porcję raz w tygodniu czy więcej? (ile?)
  15. Ze stażem jest tak, że po zarekestrowaniu się mogę udać się do ewentualnego "stażodawcy" z prośbą o przyjęcie - wówczas on dzwoni do UP i życzy sobie mnie na staż :) No ale wiadomo, muszą być miejsca. Jak się nie uda do MDK, to myślałam o roznoszeniu listów z UP. Idzie się tylko rano zameldować i wziąć pliczek listów, a potem roznosi się je o dowolnej porze (byle na drugi dzień zwroócić świstki z podpisami), a to na ogół zajmuje mniej niż bite 8 h siedzenia w biurze. A ze względu na psa to dla mnie ważne, że czas pracy poniekąd ustalam sama. Foty śliczne :) Jak kobieca wersja świętego Mikołaja z wilkami zamiast reniferów :) I fajna czapka ;) Oj też mi się marzą wakacje...
  16. Na ogół kończy się kilkoma godzinami pieczenia śluzówek i łzawienia oczu. Na pewno są przypadki, że wychodzą powikłania. Ale wolę, żeby obcy pies miał podrażnione oczy niż mój wyrwany kawał mięsa i uraz do końca życia.
  17. [url]http://images29.fotosik.pl/161/83ecd09ce0fd9b73.jpg[/url] To zdjęcie jest świetne, zwłaszcza minka "Patrzcie i podziwiajcie" :eviltong:
  18. Ja tez mam wielką nadzieję, że nie będę się zbytnio z ludźmu użerać... Marzy mi się staż w Miejskim Domu Kultury... Tam jest jak w raju! Siedzisz pół dnia na kompie (Dogo :evil_lol: ), jak ktoś przyjdzie kierujesz go w odpowiednie miejsce, czsem dadzą parę plakatów do rozwieszenia na mieście, a kiedy dzieciaki przychodzą ze szkoły na film, idziesz na salę kinową i "pilnujesz porządku" (czyt. rozwalasz sie w fotelu i oglądasz film za free bo dzieci i tak pilnują wychowawcy).
  19. Obiecane skany. Mała Perełka (ok. 3,5 miesiąca): [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/149/caa0061fee607eda.jpg[/IMG][/URL] A tu z Zuchem, naszym 2gim psiakiem, znajdką z ulicy (już za TM...): [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/161/e3bf2caac2e5a541.jpg[/IMG][/URL]
  20. Tak ogólnie to Bobiś ślicznie marszczy czółko :) A to było najsłodsze zdjęcie [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Obraz011-3.jpg[/url] :loveu:
  21. 56 cm, 23 kg. Zazwyczaj ważyła ok. 20 ale w czasie choroby przytyła i jak na razie nie zamierza do końca zrzucić balastu :p
  22. A łysiutka jest od tarczycy, je leki i je, ale mało co obrasta... W tym tygodniu pewnie pojedziemy na sggw na oznaczenie hormonów we krwi.
  23. Ja też mam duża sukę, mieszkam w bloku i przez dwie cieczki wychodziłam z nią na dwór na smyczy przy stadzie adoratorów. I nie wyobrażam sobie jej nieupilnowania...
  24. [quote name='an1a'][B]psiara1996 [/B]ja swojego wzięłam jak miałam 14 lat, ale mój pies nie służył jako straszak na kolegów, nie kazałam mu nikogo atakować, a dużo dzieciaków tak robi.. uważają to za dobrą zabawę.[/QUOTE] A tamto dziecko chodzi do zerówki. 6 lat to nie jest wiek, kiedy dziecku można powierzyć jakiegokolwiek psa. A co dopiero silnego samca boksera. A gaz noszę w kieszeni non stop.
×
×
  • Create New...