[quote name='Atkaaaa']Zdrówka! :D
CZekam na fotki!
U nas są nowe! Zapraszam:D ![/QUOTE]
Już wchodzimy :loveu::loveu::loveu:
[quote name='chester07']też czekam na fotki :)[/QUOTE]
Zaraz dam
[quote name='Izabela124.']Witanko
No i gdzie te fotki?[/QUOTE]
Zaraz będą
[quote name='Anka_ZG']Gwiazda... ty to za duzo chyba czasu przesiadujesz na tym chacie i zaniedbujesz galeryjkę:mad: nieładnie:razz:[/QUOTE]
Nie mam nie na chacie :lol::lol::lol:
[quote name='basia bonnie']czekamyyyy... :razz:[/QUOTE]
:oops::oops:
[quote name='Helga&Ares']no gdzie wyyy?:razz:[/QUOTE]
Jesteśmy już
[quote name='Anka_ZG']Szukajcie jej na tym chacie, tam pewnie mozna ją zastac;)[/QUOTE]
Nie :eviltong::eviltong::eviltong:
[B][COLOR="DarkOrange"]KOCHANI WYBACZCIE NIE MIAŁAM NETa PRZEZ KILKA DNI :placz::placz: [/COLOR][/B]