[quote name='limoncia']Witanko :):) ja tutaj pierwszy raz... super foty :loveu:
Fionka jest przeesliczna :loveu: :loveu: :loveu: bedziemy zagladac czesciej;)
pozdrawiamy:
Monika&Farko[/QUOTE]
[B][COLOR="DarkOrange"]Dziękujemy zapraszamy do ogladania nowych fot[/COLOR][/B]
[quote name='marymek'][URL]http://fotozrzut.pl/zdjecia/b9a3dd3e2d.jpg[/URL]
Aniołek śliczny :loveu:[/QUOTE]
[COLOR="#ff8c00"]dzięki są nowe foty:loveu:[/COLOR]