[quote name='Monia i Fiona']My też zgłoszone :)
Monita, może pojedziemy razem?
Bożenko, fajnie, że będziecie ze szczeniaczkiem :)[/quote]
Ale rewelacja - jestem za !! Tylko jeszcze się nie zapisałam :shake: :oops: Muszę wszystko pozałatwiać z pracą.
W ostatnim czasie wypadłam z dogo obiegu :-( Jestem dalej zaintersowana jutrzejszym wyjazdem :p Tylko czy mogę się z kimś zabrać ?? Jeśli ktoś ma jeszcze miejsce w samochodzie to podaję numer 509 041 173
Wejdź w Panel Użytkownika i Podpis, a następnie kliknij na znaczek w parwym, górnym roku ( takie dwa A ) i zamiast adresu strony, który tam się wyświetla, wpisz adres do wątku Gawora :p