Jump to content
Dogomania

monita

Members
  • Posts

    5621
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monita

  1. Hmmm ... postarm się. A skąd jedziemy ??
  2. [quote name='Monia i Fiona']My też zgłoszone :) Monita, może pojedziemy razem? Bożenko, fajnie, że będziecie ze szczeniaczkiem :)[/quote] Ale rewelacja - jestem za !! Tylko jeszcze się nie zapisałam :shake: :oops: Muszę wszystko pozałatwiać z pracą.
  3. W ostatnim czasie wypadłam z dogo obiegu :-( Jestem dalej zaintersowana jutrzejszym wyjazdem :p Tylko czy mogę się z kimś zabrać ?? Jeśli ktoś ma jeszcze miejsce w samochodzie to podaję numer 509 041 173
  4. To może lepiej będzie, jeżeli spotkamy się w Centrum na lodach :razz: Posiedzimy, porozmawiamy i ustalimy co z 11 i naszym agility :razz:
  5. Może wyciągnę jeszcze kogoś z Krakowa :razz: :p
  6. Bo ja do tego zlotu, przymierzam się już dłuższy okres czasu, tylko na dzień dzisiejszy nie mogę jechać :shake: ale wszystko może się odkręci :multi:
  7. A jak jest z namiotami - mogę się zecydować np dwa tygodnie przez zlotem ??
  8. Wow dużo ludków jedzie :crazyeye:
  9. Wejdź w Panel Użytkownika i Podpis, a następnie kliknij na znaczek w parwym, górnym roku ( takie dwa A ) i zamiast adresu strony, który tam się wyświetla, wpisz adres do wątku Gawora :p
  10. Akurat jak pamiętam o programie, to jutro nie jest emitowany :mad:
  11. Ale ma spojrzenie :p http://images33.fotosik.pl/235/668625e97c0e817b.jpg Teraz niech sierść, szybko rośnie :razz:
  12. Noooo ... jak znalazł na wyścig ;)
  13. Czyli osób przybywa :multi:
  14. [B]Monia i Fiona[/B] 8 zabiorę się z Tobą, a 11 z [B]zelek :p[/B]
  15. [quote name='AnkaG']mmm sama rozkosz .... :evil_lol:[/quote] Jak Chanel :razz:
  16. To ja 8 pojadę bez psa, bo troche daleko - ale jeśli mogę jechać z kimś :oops: to będę niezmiernie wdzięczna :oops:
  17. Ojej tyle nowych biedaków :-( Jak czas pozwoli, to bardzo chętnie pomogę !!
  18. To może organizować wyścigi z sąsiadami ;)
  19. No nieee ... akcja pierwsza klasa :evil_lol:
  20. Chętnie zobaczę skaczącego Benia :razz:
  21. Muszę poszukać :oops: Kiedyś przeglądałam strony i się natknęłam na tory, a nie zapisywałam adresów :shake:
  22. Ooo super :p
  23. Wszędzie są plaże strzeżone i nie :p Tylko pewnie będziesz miała więcej do przejścia ;)
  24. [B]zelek [/B]to wstępnie umówię się z Tobą :p Ten tor przy poligonie, to pewnie w Modlniczce ??
×
×
  • Create New...