[quote name='Fuka'][B]Monita[/B], wspaniala jestes - bardzo Cie prosze wyslij mi PW z namiarami na siebie, najlepeiej by bylo gdybys mogla byc dostepna pod nr tepsowym, albo plusowym - musze pilnie pogadac, a przez telefon powinno byc latwiej.[/quote]
Dopiero teraz przeczytałam Twój post :shake: Nie wiem jak Wam, ale mnie dogo szwankuje i ciężko jest mi się zalogować :shake:
Już piszę PW.