Jump to content
Dogomania

monita

Members
  • Posts

    5621
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monita

  1. Jak sprawuje się smyczka ?? PS : A łańcuszkowe kolczatki jeszcze nie dojechały do sklepu.
  2. A ja miałam takie zwariowane dni, że wypadłam z dogo obiegu. Nawet nie zadzwoniłam do [B]Fuki[/B] :shake: Co u psinki ??
  3. A jak z dojadem. Jest ktoś z kim mogę się zabierać ??
  4. [quote name='gassira']a kraków się zbliża:razz:[/quote] Ciekawe ile medali zgarną dogo koleżanki :razz:
  5. Eeee tam ... przesadzasz :p Jak to się mówi : ładnemu we wszystkim ładnie :razz: :loveu:
  6. Trafiłam tutaj przez bazarek weszki - i jestem dobrej myśli, że psiaczek znajdzie tymczas !!
  7. [quote name='Fuka'][B]Monita[/B], wspaniala jestes - bardzo Cie prosze wyslij mi PW z namiarami na siebie, najlepeiej by bylo gdybys mogla byc dostepna pod nr tepsowym, albo plusowym - musze pilnie pogadac, a przez telefon powinno byc latwiej.[/quote] Dopiero teraz przeczytałam Twój post :shake: Nie wiem jak Wam, ale mnie dogo szwankuje i ciężko jest mi się zalogować :shake: Już piszę PW.
  8. W Krakowie jest awaryjny tymczas !!
  9. Ojej - problemy :shake: Ja dzwoniłam wczoraj w kilka miejśc o DT, ale wszyscy sa zajęcie. Dzisiaj jeszcze podejdę w jedno miejsce !! Napiszę później co ustaliłam.
  10. Dziewczyny, zróbcie jakieś zdjęcia pięknoty :razz: Zazwyczaj przechodzę w Cieszynie ;) I nigdzie nie spotkałam kontroli - uffff ... odpukać :p
  11. Ale ona ma pełne kształty :-o
  12. Światowa sunia z niej będzie ;) PS : Ja do Czech, brałam psa bez paszportu.
  13. Ojej ... poważna sprawa :shake: Teraz jestem jeszcze bardziej zmartwiona :shake: Roześlę psiaka gdzie się da ... pieniądze się znjadą !! Proponuję zrobić aukcje cegiełkową - może ktoś nam pomoże. Czy macie na AFN specjalną skarpetę na ratowanie terierków ??
  14. [B]mrowa23 [/B]hahaha ale podsumowanie ;) :eviltong:
  15. Niee ... dlatego muszę się tam wybrać w któryś dzień i się dowiedzieć.
  16. Haha mam już !!!! Tylko imitację miniaturki :razz: :loveu:
  17. AMIGA na tym dużym skrzyżowaniu, na którym skręcając w prawo wjedziesz na zaporę :p
  18. Biedny pisklaczek :p
  19. Podobno było kilka, chętnych osób i mają ruszyć z zajęciami.
  20. A czy ktoś nie wybiera się na Juvenię ?? [B]puli[/B] może się jakoś umówimy ??
  21. A ja jestem ciekawa jaki smak ma ta zupa :eviltong:
  22. Dzisiaj nic nie załatwiłam :oops: Jutro wykonam kilka telefonów i wszystko będę wiedzieć !! Od razu napiszę !! Właśnie ... strasznie mi jej szkoda :shake:
×
×
  • Create New...