[B]weszka[/B] ile pięknych zdjęć :multi: :loveu: :mdrmed: Będzie co nad łóżkiem powiesić ;)
[quote name='Hala']Pyza jest świetna! :loveu:
[/quote]
Może zobaczysz ją na żywo :razz:
[quote name='malawaszka'][URL]http://img502.imageshack.us/img502/2751/dsc0171rb3.jpg[/URL]
pełnia szczęścia :loveu::loveu::loveu:
hahaha Luna też się w dżdżownicach tarza :evil_lol:[/quote]
Dziaiaj już było tarzanko :diabloti:
[quote name='gassira']PyZulka:loveu::loveu::loveu:achhhhhhhhhhhhhhhhh:loveu:cóż ja mogę więcej powiedzieć;)[/quote]
Ochhhh, achhhhh, oooooo ;) dużo tego :eviltong:
[quote name='AMIGA']Super, że ona się zgadza z innymi suczydłami! [/quote]
Ona raczej olewa wszystkie psy :razz: oprócz tych do zabawy ;)