Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Dzisiaj [B]tamb[/B] znów pojechała do Radziejowic , na plener ....:roll: A Pani [B]Ania [/B]jest niesamowita ! :-) [B]Nutek[/B] jest niebywałym szczęściarzem.
  2. Też jestem w szoku...:crazyeye: Pewnie to fotomontaż ??? [URL]http://imageshack.us/a/img51/3830/4xkp.jpg[/URL]
  3. [quote name='pamela555']Cudowne wieści! :) Niech Ci tam będzie wspaniale malutka ;)[/QUOTE] I chyba jest...;) [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4082/nsu2.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6711/1md8.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/9165/v2sy.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/4679/g81h.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/3904/5294.jpg[/IMG]
  4. Dzięki wielkie [B]madziakato,[/B] że zechciałaś pomoc ! Czekamy na wieści...
  5. [quote name='Energy']Jutro uzupełnię wątek... Togaa podaj mi proszę konto dla sunieczki, przeleję 100 zł ze skarbonki na malutką.[/QUOTE] Pudlowatym ogromnie dziękujemy. Bardzo, bardzo.... [B][I][B][SIZE=2][COLOR=darkred]Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych[/COLOR][/SIZE][/B][/I][/B] [B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]34-300 Żywiec[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]ul.Folwark 8[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [COLOR=darkred][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I][B]46 1140 2017 0000 4202 1012 0220[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=darkred][B][FONT=Times New Roman][I]tytułem : Darowizna na cele statutowe; Pomoc dla Pudelki Tamy.[/I][/FONT][/B][/COLOR]
  6. Ta kocia rodzina (4 rudasy i ich Mama) śpi na skwerku, pod gołym niebem, u zbiegu głównych arterii miasta. Miały 'swoją' piwnicę, ale okienko zostało zabite . Koteczka na pewno kiedys była domowa, kociaczki bardziej dzikie. Udało nam sie wczoraj odłowić dwa maluchy. Nie mamy gdzie ich dać. Na razie wylądowały w Lecznicy... Po niedzieli kolejna akcja odłowienia... [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/5071/nm18.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/9800/d1s4.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2509/lxv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/2936/6l27.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/9659/sj3z.jpg[/IMG]
  7. [quote name='pamela555']Myślę, że jeszcze jeden bazarek nie zaszkodzi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246709-Bazarek-cegiełkowy-na-szczeniaki-do-8-09-2013-godz-20[/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246709-Bazarek-cegiełkowy-na-szczeniaki-do-8-09-2013-godz-20?p=21254644#post21254644[/IMG][/QUOTE] Buziaki ogromniaste [B]pamelko555[/B]....! Te szczeniule wpędzają nas w kolejne długi... [B]Poker kochan[/B]a. [B]100,00 zł od Ciebie[/B] ( od kanadyjskich przyjaciół) jest już na koncie [B]Stowarzyszenia.[/B](29.08.2013r.) Oczywiście z przeznaczeniem na Leczenie pudliczki [B]Tamy.[/B] Wciaż nie mam czasu założyć Jej wątku. Mała dochodzi do siebie w DT u [B]Kasi. [/B] Lekko nie jest. Dziewczyna zaczęła ustawiać psich rezydentów...;-) [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/8889/4ch.jpg[/IMG]
  8. [quote name='auraa']a co się dzieje z pozostałymi maluchami?[/QUOTE] Sytuacja patowa. Planujemy kolejną 'wizytę' na wtorek. Jeśli znowu zastaniemy zamknięte drzwi, to nic nie zrobimy.... Ci ludzie muszą chcieć naszej pomocy.
  9. [quote name='pamela555']Jakie cudeńka! Sama rozkosz :loveu: A tu jeszcze bazarek cegiełkowy dla pycholi : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246709-Bazarek-cegiełkowy-na-szczeniaki-do-8-09-2013-godz-20?p=21254644#post21254644[/URL][/QUOTE] [B]pamelko555[/B], jesteś niezastąpiona. Buziaki !!!!
  10. [B]Anetka[/B] jak zwykle pokazała klasę !!! Zdjęcia cudo.:loveu: Wiadomo !!!! Odwiedziłam dzisiaj chłopaków. Mimo podawania antybiotyku i troskliwej opieki, [B]Piracik[/B] ma nadal na główce, nad okiem, brzydkie 'gule". Oczko wciąż łzawi. 'Niejadek" opanował jedzenie na stopniu. Przybiera wprawdzie na wadze, ale wciąż jest najmniejszy z rodzeństwa. Przepuklinka u Buli rośnie razem z nim, zamiast maleć. Na szczęście ,wszystkie trzy szkraby w świetnej formie. Brzuszki okrąglutkie. Pani Ania bardzo dba i troszczy się o ciupeństwa. [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/2505/23rg.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/2971/a5r7.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/1594/a0sj.jpg[/IMG] Piracik; [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/8781/pwhh.jpg[/IMG]
  11. Przyszła faktura z Lecznicy. Po odliczeniu pozycji nie dotyczących naszych szczeniuli i tak jest do zapłaty 500,00 zł... [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4456/p0t5.jpg[/IMG] [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/7383/qbrb.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Nikaragua']Z bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246391[/URL] przelałam 90zł[/QUOTE] Potwiedzam i ogromnie dziękujemy kochana [B]Nikaraguo[/B] !!! Dla szczeniuli, na konto Stowarzyszenia, wpłynęło wczoraj z tego bazarku [SIZE=3][B]90,00 zł !!![/B]![/SIZE] :multi:
  13. [quote name='Poker']Wpłaciłam obiecaną stówkę. Z bazarkiem kiepsko poszło :-([/QUOTE] O Matko !!! Tyle[B] Twojej[/B] pracy, tyle czasu 'zmarnowanego" i tak fajnie te ciuszki zaprezentowane. (O modelce myślę !!!) Może przez te wakacyjne klimaty taka mała frekwencja? Szkoda ... [B]Za 'stówę" bardzo, bardzo dziękujemy....To ogromna pomoc ![/B]
  14. Ale fajnie że tu jesteś,[B] soem[/B]....Buziaki przesyłam ! No to teraz będą informacje z pierwszej ręki !!! Telefonów o maluchy jest sporo, ale coż z tego? Plagą są 'pary". Bardzo młodzi ludzie w wynajętym mieszkaniu...Ręce opadają.
  15. [quote name='pamela555']Odwiedzam Papijonka... Nikt nie chce takiej słodkości? :crazyeye:[/QUOTE] Ano nikt....Kochana jesteś że pamiętasz. [B]Papijonek[/B] trochę podsikuje ze stresu. Potrafi nasiurać nawet na kołdrę. Potrzebny mu domek bez innych zwierząt....
  16. [quote name='MikAga']Basieńko, prześlę stówkę-w przelewie napiszę,że na Twoje bidy,Ty rozdzielisz. Pozdrawiam z Mikuśką,pa.[/QUOTE] [B]Stówa od wczoraj już na koncie !![/B] :multi:[B] MikAga[/B], nasz dobry duszku !!!! Buziaki ogromniaste i przytulam mocno z wdzięczności.:buzi:
  17. Podczytuję, trzymam kciuki za TEN domek !
  18. Zamiany, zmiany....! Nasza [B]Debora[/B]h w nowym domku.;) Zamieszkała w okolicach [B]Cieszyna[/B]. Dom z wielkim ogrodem, choć to akurat dla [B]Deborah[/B] bez znaczenia, bo [B]Ona[/B] bardziej spacerkowa. Rodzina 3 pokoleniowa. Kilka tyg. temu umarł nagle ukochany sznaucerek Państwa i bardzo przeżyli tą stratę. Pan o sznaucerku wyrażał się ' synuś kochany" ... Oczywiście 'synuś" spał w łóżku , towarzyszył we wszystkich wyjazdach. Pojechałyśmy z[B] Irenką[/B] na wizytę p.a. ze średnim nastawieniem, ale na miejscu obawy powoli znikały. Po malutką przyjechała do [B]Irenki[/B] rodzina w komplecie. Państwo, nastoletni syn i dziadkowie. Ciepli, serdeczni, zwierzolubni. Zachwytom nie było końca. Dawno nie widziałam by ktoś aż tak cieszył się psem... Małą przed wyjazdem zaopatrzyłyśmy w czip, adresówkę , instrukcję obsługi... [B]Irunia [/B]po kątach ociera łezki. Bądż szczęśliwa maleńka !!!!
  19. [quote name='teresaa118']W przyszlym miesicu zamelduje sie u Marcelka. Moje fundusze sa juz mocno przeciagniete. Fajny chlopczyk. Glaski dla futrzaczka. A zapieralam sie, ze tylko stale bede prowadzic przez nastepne miesiece. Zal sciska d...e.[/QUOTE] Dziękuję, z serca dziękuję... Stare psy jak starzy ludzie; są przeżroczyste . Mało kto ich dostrzega...
  20. Gdzieś się nam [B]Lolo[/B] zapodział .... hop hoooop !!!
  21. [quote name='kado']Ale,że niby o co się rozchodzi :siara::evil_lol: Proszę wyprzytulać maleństwa:loveu:[/QUOTE] [B]Oj, Martuniu, Martuniu !!![/B]:loveu: Dzisiaj chłopcy pojechali do szczepienia. Cała trójka. Chłopaczek z chorym oczkiem ( Piracik) dostał antybiotyk, bo na powiece zrobił sie ropień. Pani wet. paskudztwo przekłuła i uspokiła że to nic wielkiego, ale ze szczepienia nici.... Bracia poszczepieni. [B]Neciu [/B], żyjecie jakoś ? Jak małe srajdy ?;) Czekamy na sesję zdjeciową !!!!
  22. Marceliński pokazuje się Swiatu....
  23. Zaglądam z ciekawością ?
  24. Wielka prośba o pomoc, wsparcie. Po leczeniu, sunię czeka sterylka a kasa u nas pusta !!!! Sunia wyciągnieta przez wolontariuszkę ze schronu na 2 godz., by obciąć jej straszne dredy. Po obcięciu okazało się że ma powiększone sutki , sika krwią , chodzi w rozkroku i ma ogromną, czerwoną siuśkę którą stale wylizuje. Oczywiście do schronu już nie wróciła, wet. stwierdził że jest świeżo po porodzie . Badanie krwi wykazało infekcję. Jest w trakcie leczenia w DT. We wrzesniu sterylka i ...szukamy domu. [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/7662/h5ix.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8518/9lfo.jpg[/IMG] Metryczka; [COLOR=#222222][FONT=Symbol]· [/FONT][/COLOR][B][COLOR=red][FONT=Arial]Imię: [/FONT][/COLOR][/B][B][FONT=Arial]Tama[/FONT][/B] [COLOR=#222222][FONT=Symbol]· [/FONT][/COLOR][B][COLOR=red][FONT=Arial]Wiek: [/FONT][/COLOR][/B][B][FONT=Arial]ok. 4[/FONT][/B] [COLOR=#222222][FONT=Symbol]· [/FONT][/COLOR][B][COLOR=red][FONT=Arial]Płeć: [/FONT][/COLOR][/B][B][FONT=Arial]suczka[/FONT][/B] [COLOR=#222222][FONT=Symbol]· [/FONT][/COLOR][B][COLOR=red][FONT=Arial]Sterylizacja:[/FONT][/COLOR][/B][FONT=Arial] planowana na wrzesień[/FONT] [COLOR=#222222][FONT=Symbol]· [/FONT][/COLOR][B][COLOR=red][FONT=Arial]Wielkość: [/FONT][/COLOR][/B][B][FONT=Arial]średnia/ do kolan[/FONT][/B] [COLOR=red][FONT=Symbol]· [/FONT][/COLOR][B][COLOR=red][FONT=Arial]Kontakt [/FONT][/COLOR][/B][B][U][COLOR=#FF6600][FONT=Arial]w [/FONT][/COLOR][/U][/B][B][U][COLOR=red][FONT=Arial]s[/FONT][/COLOR][/U][/B][U][COLOR=red][FONT=Arial]prawie adopcji; [/FONT][/COLOR][/U][U][COLOR=black][FONT=Arial][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], tel 502329612[/FONT][/COLOR][/U] [COLOR=#222222][FONT=Symbol]· [/FONT][/COLOR][B][COLOR=red][FONT=Arial]Miejsce pobytu: [/FONT][/COLOR][/B][B][FONT=Arial]Bielsko-Biała (dom tymczasowy)[/FONT][/B] [COLOR=#222222][FONT=Symbol]· [/FONT][/COLOR][B][COLOR=red][FONT=Arial]Zdjęcie[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=red][FONT=Arial] (lub ew. opis umaszczenia, ew. znaki szczególne)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#222222][FONT=Symbol]· [/FONT][/COLOR][B][COLOR=red][FONT=Arial]Podstawowe informacje o zachowaniu: [/FONT][/COLOR][/B][B][FONT=Arial]Sunia zachowuje czystość w domu, ładnie chodzi na smyczy . Zna podstawowe komendy. Uwielbia się przytulać. Bywa zazdrosna o inne zwierzęta. Z racji przeszlości próbuje odbić porcję jedzenia innym psom . Kota zauważyłam, że chciałaby pogonić. W stosunku do ludzi bardzo łagodna. [/FONT][/B] [COLOR=#222222][FONT=Symbol]· [/FONT][/COLOR][B][COLOR=red][FONT=Arial]osoba zgłaszająca psa na wątek:[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial] togaa[/FONT][/COLOR][/B] [SIZE=3][COLOR=#222222][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][B][U][COLOR=sienna][FONT=Arial]Informacje dodatkowe:[/FONT][/COLOR][/U][/B][COLOR=#222222][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#222222][FONT=Symbol]· [/FONT][/COLOR][B][COLOR=sienna][FONT=Arial]Odrobaczenie:[/FONT][/COLOR][/B][FONT=Arial]nie[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Symbol]· [/FONT][B][COLOR=sienna][FONT=Arial]Szczepienia:[/FONT][/COLOR][/B][FONT=Arial]nie[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#222222][FONT=Symbol]· [/FONT][/COLOR][B][COLOR=sienna][FONT=Arial]Problemy zdrowotne:[/FONT][/COLOR][/B][FONT=Arial]zapalenie pęcherza oraz macicy, guzy sutka, kamień na zębach[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#222222][FONT=Symbol]· [/FONT][/COLOR][B][COLOR=sienna][FONT=Arial]Inne problemy[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=sienna][FONT=Arial] (np. behawioralne): jeśli tak to jakie? [/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3] [B][COLOR=sienna][FONT=Arial]Kontakt z innymi psami/dziećmi/kotami[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=sienna][FONT=Arial]: [/FONT][/COLOR][FONT=Arial]Lubi psy, ale bywa o nie zazdrosna, kota chętnie by pogoniła, ale nie wiadomo w jakim celu [/FONT][/SIZE][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/703/u92i.jpg[/IMG][SIZE=3][FONT=Arial] [/FONT][/SIZE][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/7040/cv7y.jpg[/IMG] Na razie nie ma wątku, tylko "zajawkę' na Stronie ogólnej Stowarzyszenia ; [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/204216-Psiaczki-i-kotki-pod-opieką-Stowarzyszenia-hum-ekologicznego-dla-Braci-Mniejszych/page33[/url] Post 832, str. 33. [SIZE=3][FONT=Arial] [/FONT] [/SIZE]
  25. [B]kado[/B] kochana, wpłynęło wczoraj dla szkrabów [B]100 zł !!!![/B] I co my mamy z[B] Tobą [/B]zrobić ????:mad:
×
×
  • Create New...