-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Frodo szalał dzisiaj na śniegu.... Do biegania i młynków w ogrodzie ma biała pudliczkę Irenki /też schroniskowa/.. To wesoły i piekny pies....!!!!! Kto go dostrzeże..???
-
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
togaa replied to anaana's topic in Już w nowym domu
[quote name='_bubu_']jeśli ktoś mógłby wystawić bazarek to oczywiscie byłaby to duza pomoc . Trudno teraz przewidziec całe koszty. Jutro wszystko powinno sie wyjaśnic po wizycie u weterynarza. I wtedy zadecydujemy gdzie łatka umieścić. A za pierwszy bezpłatny nocleg to nie chwała mi tylko Pani Irence która po raz kolejny ratuje z opresji żywieckiego psiaka :loveu: dziękuję !:Rose: prosimy cały czas o wsparcie ! pieniązków bedzie za mało.[/quote] Łatek u Irenki...!!!!!:-o:-o:-o Matko Jedyna!!!!!! Niedługo całe schronisko /wiadomo które/ przeniesie sie do niej..!!!!! Dziewczyny... To jest osoba wielkiego..ba, ogromnego serca....!!!! Absolutnie wyjatkowa.... Nie będę pisała ile ma psów i kotów i że to wszystko przypadki losowe...... Dobrze że Łatek jest u Niej, ale błagam.......niech to będzie krótko...!!!! -
[quote name='Asior']piękny mały szkrab.. nie do uwierzenia, ze nadal w schronie :shake: W krakowie takie malizny w schronie szybko znajdują domek Dodaje szkraba do podpisu :loveu:[/quote] Asior! to święta prawda z tym zamiłowaniem Krakowa do psich malizn.... Może to z wrodzonej oszczędności ..???:evil_lol: Mojego schroniskowca mini też mi chciały Krakowiaki podebrać!!!
-
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
togaa replied to anaana's topic in Już w nowym domu
Nie wiedziałam że Latek ma wątek? Dopiero dzisiaj znalazłam.. Jest strasznie zimno..-4 C. Ta wychuchana psina umrze... -
[quote name='AngelsDream']Ślicznie, jeszcze zielono. U nas też. Będzie widać na fotkach od ariss :D[/quote] Zielona...to juz było...!!! Właśnie pocukrowało i nieuchronnie nadchodzi czas który białasy zapewne kochaja najbardziej..... Z I M A ........!!!!!!!!!!!!!!
-
Marysia to ma szczęście...!!!!!!!!!!!!!:lol: Frodo też by mógł kogoś uszczęśliwić...:lol: Tylko kogo ????????????
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gonia...Kochana jesteś...!!!! -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I co tu robić z Dropsikiem.....??? Przecież on już nie może wrócić do schronu........:shake: Zbyt stareńki by przetrwać tam zimę..... Nie byłam ostatnio u dziadziusia ,nie będę w przyszłym tygodniu.. Mogę tylko o nim pomyśleć... -
Tamtej nocy,gdy Miki był bliski śmierci bubu zabrała też do lecznicy stareńkiego Dropsika. Jest w niej do dzisiaj.... Zaglądajcie dziewczyny czasem na jego stronę; http://www.dogomania.pl/forum/f28/stary-kaszlacy-dropsik-pospolity-kundelek-niezauwazony-123658/ Mało kto na niego zwraca uwagę a biedny jak mysz kośćielna..:placz:
-
Irena..opiekunka Reksia miała ostatnio przykry wypadek w schronie.... Chciała zapiąć na świateczny spacer sunieczkę mieszkającą z czarnym psiulem... Psiul nie zgodzil sie na zabranie suńci i rozwalił Irenie rękę... Szycie, antybiotyk itd....Fatalna historia... Oczywiście,Irena za wypadek wini swoją nieostrożność a nie biednego psiaka...Ale fakt jest faktem...Reka boli...
-
To pies marzenie...!!!! On tak potrafi okazać uczucie jak mało który.. To pies z tych,co by za ukochana pańcią czy panem w ogień skoczył... Wjątkowy...
-
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Ach, jak miło to oglądać....!!! W dodatku kiciulka tak pieknie kolorystycznie wtapia się w Twoje mieszkanie....!!! Szczęśliwego kota nigdy dosyć.. ... Tak jak pisała JolaK..'chcemy ładowac akumulatory." i prosimy o duuuuuuuużo kota !!! -
A pewnie....!!!:lol: Ostatni raz jak go widziałam, to przykrytego dwoma kołdrami w schroniskowym boksie przez Budryska i bubu... Myślałam wtedy ,że on w tej klatce tak zostanie do rana i ...umrze.. Bo cały był w dreszczach i wogóle... Ale stało sie inaczej.... Dziewczyny zywieckie...jesteście niesamowite...!!!
-
Franio/Snoopy/Tesiek ma już swój kochający domeczek :)
togaa replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Ale w słusznej sprawie... -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Najgorsze że Dropsik myśli że .."jest już w domu"... Tak dobrze w życiu mu nie było.. Tylko to " dobrze" sporo kosztuje!!! Cioteczki Kochane..wspomożcie staruszka...!!!! bubu!,przyszły tydzień zapowiada mi sie strasznie:placz:.../instalatorzy w domu..!!!/, ale ma to trwać tydzień,więc się zamelduję i chętnie podzielę dyżury... -
Franio/Snoopy/Tesiek ma już swój kochający domeczek :)
togaa replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Może mały zapas psiego jedzonka....? -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bubu...czy ty masz jakiś półetat w lecznicy, bo jesteś tam codziennie? Nie mówiąc o godzinach, w jakich piszesz posty....4 rano np.!!!! Cyborg - nie kobieta..;) -
A gdzie sie Szarik podziewa? Odcieta od netu?
-
Z tym swoim zębolem tak zawadiacko wygląda... Zdecydowanie..to pies z charakterem..!!! No nie..????;)
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pan Dropsik ma sie całkiem dobrze...,przynajmniej na spacerku. Zimno dzisiaj,ale Dropsikowi wcale to nie przeszkadzało... Zna już okolicę ,ale jak sie nachodzi to ciągnie do lecznicy... Dobrze sie tam widać ma... Bidulek,mysli że to dom na stałe... -
Franio/Snoopy/Tesiek ma już swój kochający domeczek :)
togaa replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
No to szczęście w nieszczęściu... Ale obawiam się że za jakiś czas sytuacja się powtórzy.... Wypytaj Budrysku co im trzeba..? -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I ja dziekuję za bazarek i w ogóle.....BeatkoJ.:lol: Bo lubie Dropsika ! Dropsik jest taki zwyczajny, ot stareńka, schroniskowa bieda. Mało kogo wzrusza , aż się boję czy znajdzie dom.?? A to naprawdę sympatyczne i kochane piesio. Spacerowalismy sobie dzisiaj całkiem szybkim krokiem...Na spacerach Dropsik zapomina o bolących łapeczkach...I bardzo lubi by go wygłaskać i wyprzytulać.... Tyle lat tego nie miał..