-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Tina - po 10 latach w schronisku , wygrała z chorobą i MA DOM !
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Przed Tinką wielka szansa...na zdrowie i na dom.! Musi się jej udać! -
Moja półdzika,półroczna kotka często miała krew w kupie,gdy była zarobaczona. Po kuracju odrobczającej problem zniknął.
-
Jakoś latem wiecej osób tu zaglądało... Zapomnieli...
-
To już wiekowy piesiu.. A psi zegar życia bije szybciej..... Zebyśmy tylko zdążyły...
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rzeczywiście...ksero Dropsika.... Zaczynam się o Dropsa poważnie niepokoić. Co dalej? Po tylu latach w schronie, lecznica stała sie jego domem. Chłopak jest tu nie ten sam...szczęśliwy na swój sposób... A przecież to nie dom, nie może tam zostać... Zali mi go strasznie....Co go czeka..? A on tak lgnie do ludzi......:-(...!!!!!!!!!!!!!!! -
Franio/Snoopy/Tesiek ma już swój kochający domeczek :)
togaa replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Franio miałby szansę na tymczas u Irenki, gdyby pudelek Frodo znalazł dom... tu jego wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/chory-pudelek-wylowiony-z-jeziora-pilnie-potrzebne-wsparcie-bazarkowe-123049/index14.html[/URL] Frodo jest piękny, młody, zdrowy, wyprowadzony przez Irenę z psychicznej i fizycznej nędzy.... Franio mogłby zająć jego miejsce,gdyby Frodo znalazł dom.... -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
togaa replied to anaana's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Czy to nie Reksiulek u Pani Irenki gościł w weekend Łatka? :cool3:[/quote] Tak,tak.... Reksiu bardzo był ożywiony i podekscytowany obecnością ŁAtka..... Ten materac to myślę, chęć rozładowania stresu.... Mój mały schroniskowiec też w pierwszych dniach pobytu zżerał kołdry itp.... Potem mu przeszło... A czy nowa pańcia Latka zaloguje się na dogo.? -
Zaczynam się niecierpliwić... Ten wątek założony został wiosną........a mamy grudzień...!!!
-
Frodo szuka domu...!
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mija miesiąc od kiedy Drops znalazł się w lecznicy... Jedyna pociecha to ta że Dropsik w coraz lepszej formie... - bazarków mało.....w lecznicy długi... - domku wcale nie widać.... A to taki fajny piesiu !!! -
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Czy Frodo jest całkowicie zdrowy? Szarikowa właśnie układa plakacik dla naszego Froda i nie chce niczego pominąć :loveu:[/quote] Rozmawiałam wczoraj z Irenką, opiekunką Frodo!Po wizycie u weta. W płucach Frodo nie ma żadnych zmian nowotworowych. Prawdopodobnie jego zachrypniety głos to ślad po jakims stanie zapalnym.Ale obecnie piesiu jest zdrów jak rybka. Pamietacie,jak wygladal Frodo gdy trafił do schronu...??.Olbrzymia góra kołtunów.Może przeziebił się wtedy,jak wrzucono go do tego jeziora...? A w schronie nikt sie nim nie zajmowal,bo przecież nie dawał się wyciągnąć z klatki. Te kołtuny pewnie wysychały na nim miesiąc...
-
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Za oknem ....!!!???:crazyeye: Mam inne zdanie ! Moja gruba kocica plasnęła z takiej własnie choinki na ziemię i strzaskała sobie miednicę...!!! Jeśli choinka to tylko w domu i dobrze zakotwiczona......!!!!!!! Można pierzynami podłogę obłożyć - dla większego bezpieczeństwa...:evil_lol: -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
togaa replied to anaana's topic in Już w nowym domu
A to ci mały szczęściarz....!!! Tak szybko trafia mu sie domek.... I żeby ze stołem był...,.koniecznie.........!!!;) -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie miałam niestety czym dojechać dzisiaj do Dropsa.... -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
togaa replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Czekamy na wieści......!!! My też się denerwujemy.... -
Piękny...,młody...,zdrowy...., cudownie odwzajemniejący uczucia pudliszon "po przejściach" czeka na wyjątkowy dom !!!!!! Brać i kochać...!!!!:multi:
-
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Choinka dla kota jak najbardziej w domu wskazana....!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Można ją utrzymać w pionie za pomocą sznurków i śledzi wbitych w parkiet, jak namiot.... Mało stabilna choinka może by duzym zagrozeniem dla kota...;) -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bubu będzie dzisiaj w lecznicy z Ireną i pudelkiem Frodo,to pewnie Dropsika przewietrzy.... -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ooooo !!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye: A ja byłam u Dropsa wieczorkiem. Chłopak tak samo w b.dobrej formie a tu pan dr. mówi by na spacerku z Dropsikiem "ostrożnie, bo jest po zabiegu..'"???????? W prawej łapeczce miał jeszcze wenflon. Nie było kogo spytać, bo mieli tam urwanie głowy ale wkońcu dowiedziałam sie że Dropsik miał dzisiaj usuwany kamień za zębolach... Zniósł to świetnie, tyle że ominie go dzisiaj kolacja.....