-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Cały dzień nikt do chłopaka nie zajrzał....:shake:
-
Tyle wrażeń miał chłopak ..... i taki dzielny !! Brawo !:multi: A gdzie reszta wycieczkowiczów ? :razz:
-
Podeslij mi proszę zdjęcia na e-mail; [email][email protected][/email]. Chętnie wkleję.
-
Taki e-mail dostałam przed chwilą ; ścięło mnie... [I]"W[B]itam serdecznie! Mamy pewien problem z Misią ,ugryzła bowiem mojego syna gdy głaskał Czarka a Misia spała , podbiegła i ugryzła go,nie wiem czy była zazdrosna czy może broniła Czarka.Syn nie ma jakiejś wielkiej rany ale krew mu leciała. Trochę mnie to zdezorientowało i zaskoczyło....Pozdrawiam.[/B][/I][B]"[/B]
-
[quote name='edyseja']Agliś jest tak podobny do Lolusia, że w pierwszej chwili myślałam, że to on. :D[/QUOTE] To prawda....To wszystko to jakiś nieprawdopodobny zbieg okoliczności...
-
Nic nie pisałam by nie zapeszyć, ale do wczorajszego wieczoru było dobrze ... Krakowski domek tymczasowy wyposażył małą w 3 worki smaczków, nowa smyczkę i dopisał dłuuugą listę uwag w "Instrukcji obsługi Miśki". W [B]Bytomi[/B]u najpierw wspólny spacer z psim rezydentem [B]Czarusiem [/B],a zaraz potem [B]Misk[/B]a wylądowała na reprezentacyjnej kanapie Państwa.:roll: Znając ciągoty Misi do zawłaszczania i pilnowania, kanapę wcześniej czy później przejmie na wyłączność.... Nowa pani ciepła,serdeczna,łagodna,wciąż dobrotliwie uśmiechnięta. Uosobienie spokoju. [B]Klon Czaruś[/B] zakochany od pierwszego wejrzenia. Swą namolność zaraz na wstępie przypłacił atakiem wkurzonej jego nachalnością[B] Miśki[/B]. Nowa Pani lament Czarusia zniosła ze spokojem...:razz: Największa bieda z kociakiem, na którego małpa poluje. Mam nadzieję że odpuści... Jeszcze się nie cieszę, jeszcze za wcześnie...Oby mała nic nie nawywijała....Zaraz wstawię zdjęcia... [B]W drodze po nowe Życie. Przystanek;Opera Bytomska.[/B] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/1083/sam9829.jpg[/IMG] [B]Pierwszy spacer z Czarusiem;[/B] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4600/sam9832.jpg[/IMG] [B]Wczorajsze zdjecia z nowego Domku;[/B] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/3365/24lipca2012.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/4364/24lipca20125.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/8540/24lipca20126.jpg[/IMG]
-
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
togaa replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Najpierw[B] Nikę[/B] głodzą, teraz biedna na uwięzi.... Jest we Wrocławiu jakiś[B] TOZ ?[/B]:razz: -
B-B,Szczeniule spanielowate. Nasz Toni umarł, Mamusia dalej na łańcuchu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Sunia jest cudowna. Sama psia łagodność.Wygłaskałam ją osobiście . Właśnie z powodu tej łagodności i pozytywnego stos. do dzieci ,kobita nie chce jej oddać; .."bo dzieci ją lubią.." [B]Cały czas o niej myślimy[/B], zbieramy informacje o domu. Początkiem września córka 'właścicielki" wychodzi za mąż. Na pewno będą potrzebne pieniądze. Wtedy chcemy się tam wybrać na ponowne negocjacje. -
Sama nie wiem co mam tym myśleć...? Ta słabość [B]oneczki03[/B] do żółtego i skośnookiego jest niepokojąca....:roll:
-
[quote name='b-b']Się znowu przypominam ;)[/QUOTE] Przepraszamy..... Jako że Pani rehabilitantka ma już zarejestrowaną działalność , można wpłacać za bazarki na konto [B]Stowarzyszenia;[/B] [B][I][B][SIZE=2][COLOR=darkred]Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych[/COLOR][/SIZE][/B][/I][/B] [B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]34-300 Żywiec[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]ul.Folwark 8[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [COLOR=darkred][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I][B]46 1140 2017 0000 4202 1012 0220[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=darkred][B][FONT=Times New Roman][I]tytułem : [/I][/FONT][/B][/COLOR]
-
Widać po jego minie ten luz.....;)
-
[QUOTE]Obaj też mają wielkie serce dla suniek.[/QUOTE] Oj to prawda, widać [B]Leoś[/B] taki sam 'pies na baby" jak Lolo. Powinien się nazywać [B]Leoncio [/B]:razz:( Kto oglądał Isaurę , ten wie?)
-
[B]Tamarko,[/B] jak znajdziesz czas to uaktualnij może 1-szy post. Sytuacja[B] Maksa[/B] dramatycznie się zmieniła i ten biedny pies jest bez żadnych środków zabezpieczających jego dalszy pobyt w hoteliku.
-
Będzie kontynuacja Nivalinu. Nie wiem co jeszcze dostaje [B]Leo[/B]n, na pewno to wszystko inne co zalecali weci. Nivalin wraca do Aptek. U nas w B-B też już jest do kupienia. [B]Lolek[/B] pozbierał się stosunkowo szybko ruchowo ( miał ponad 35 zabiegów rehabilitac.) ale zwieracze niestety nie działają . Nie ma też czucia w ogonku. Na grzbiet zarzuca go sobie chyba siłą woli....:razz:
-
Tego fioła na czółku proszę wycałować. Tęskno mi, oj tęskno....
-
Pęka...ale trzeba mieć nadzieję.
-
O ile wiem, to zgarnięty spod Gubałówki. Mieszkał na ulicy kilka tygodni... Juhasik z samego Zakopca.... A tu koteczka ALUTKA. Rezydentka z żywieckiej lecznicy ALWET. Ktoś znalazł na ulicy i przyniósł chorutką i biedną. Już wyleczona, wysterylizowana,zaszczepiona. Szukamy domu; [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/3940/sam9786.jpg[/IMG]
-
Piękny chłopak. Na zapisy... Będą sie domki biły! A tu nowe kociaczki: Kocia rodzinka z cmentarza.Na świat przyszły w szczelinach grobu. . Na szczęście Pani Kwiatowa o wielkim sercu z przycmentarnego kiosku dała kociczce i dzieciaczkom schronienie pod...kioskiem. Mamusię musimy ciachnąć, maluchy wyszykować (odrobaczyc, odpchlić, zaszczepić)i znależć domy; [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9035/sam9807.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4568/sam9809.jpg[/IMG]
-
[B]sioodemeczka[/B] naobiecywał i się zmyła, a my tu z nogi na nogę.....Zdjęcia, zdjęcia prosimy, !!!!!:mdleje:
-
[quote name='sioodemka']No to świetnie :) !!! Może uda mi się dzisiaj podpatrzeć spacer Leosia z Holly (jego ukochaną), to napisze wieczorkiem co się działo :)[/QUOTE] Nie zapomnij proszę o tym biało-czarnym klonie naszego[B] Lolusia [/B]!
-
[quote name='Malgoska']nikt nie panikuje .... na razie zbieramy kase na dalszą rehabilitację[/QUOTE] Dzisiaj [B]20-sty[/B] zabieg . Pani[B] Roxana[/B] ma już zarejestrowaną działalność i może wystawiać rachunki na [B]Stowarzyszenie. [/B]Jeden kłopot z głowy.
-
[B]Jesteś niesamowita sioodemeczko ![/B]!! Z tą karmą to świetny pomysł. Jakoś nam to wcześniej umknęło.