-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
3 mikruski zostają a my będziemy pomagać i nadzorować
togaa replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Bez sensu. Były podstawy by zmusić babę do zrzeczenia się psów. Było je gdzie umieścić ( AgnieszkaCo). Miały szanse na najlepsze domy na Świecie. To teraz TOZ będzie finansował leczenie, karmę itp itp , bez żadnej gwarancji że sytuacja się nie powtórzy..:crazyeye::crazyeye:.Ręce opadają ! -
Zazdroszczę Ci tego spotkania ! [QUOTE]Od wczoraj wiem też, że nie będę mogła wziąć Leonka do siebie :-( wymaga na tyle dużo czasu i uwagi, że musiałabym zrezygnować z pracy[/QUOTE] Bardzo mnie to zdanie zmartwiło. Tu siódemeczko nawet nie chodzi o Ciebie, ale ogólnie o potencjalny 'nowy dom". Gdzie znaleźć taka osobę która[B] cały dzień[/B] skupi się wyłącznie na [B]Leosiu [/B]?
-
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
togaa replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Oby przeżyła tę noc. -
[quote name='b-b']Słoiczki na bazzaroooo?:cool3: Są jakieś nowe wieści od małego?[/QUOTE] Wieści od pani[B] Darii[/B], cieplutkie bo z wczoraj; [I]"Leoś robi postępy. Zaczęły mu drżeć tylne łapki - obie. To podobno bardzo dobry znak, mięśnie zaczęły pracę - tak mówi Pani Roksana a i ja troszkę w tym temacie poczytałam. Także widzę, że praca nie idzie na marne :)[/I]"
-
Maleńka Bunia z wielkim guzem i zapaleniem płuc.Już po operacji w DT.
togaa replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
Moja małolata ( 2 lata) też chrapie jak stary chłop. Pytałam weta jak to traktować; radził się nie przejmować...:razz: -
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
togaa replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Ciągle, to znaczy że jest biegunka? Odwodni się, cholera... -
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
togaa replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Matko jedyna ! ten biedny pies natychmiast powinien znaleźć się w Lecznicy.... -
[B]Nikaraguo[/B] kochana , a co przetwarzasz ?
-
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
togaa replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Podstawia się pod krowy, które ja wylizują [/QUOTE] Jak się podstawi przez pomyłkę z drugiej krowiej strony, to może być ciekawie....:evil_lol: -
To były takie poszarpane terminy. Tu trochę i tam trochę...Nie chcę juz [B]Misi[/B] serwować kolejnych stresów. Wróci do Lecznicy na warunkach hotelowych. Będzie blisko , bo tylko 20 km i w sprawdzonym miejscu. Nie wiem jak to będzie z kasą bo Miśka na minusie totalnym... Cały czas rozsyłam ogłoszenia i intensywnie szukamy DT/DS...
-
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
togaa replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, wpiszcie może w 1-szy post orientacyjny wiek sunieczki? -
[quote name='Malgoska']zabrała ją ze sobą na wakację? tylko na chwile? gubie sie juz...[/QUOTE] Właśnie tak. Pani ma domek weekendowy nad Dunajcem i tam się aktualnie z psami wakacjuje. W niedziele wraca do Krakowa, ale nie podejmuje się dalszej opieki nad Misią bo rzekomo cierpi na tym psychicznie Jej ukochana sunia. To że [B]Misia[/B] będzie mieć kolejny mętlik w głowie i sercu nie jest tu ważne. Nigdy "nie obwiniam" DT który sie wycofuje z zobowiązań. Winię zawsze siebie, że żle oceniłam możliwości i odpowiedzialność ludzi.
-
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
togaa replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']Nika na wakacjach na wsi :) Na dzień dobry miała zwarcie z dwiema suczkami rezydentkami, i cały czas omija je dużym łukiem :) Obie podwórkowe sunie są wielkości Niki, i są zdecydowanie łagodne - zwłaszcza ta starsza. Ale młodsza jest dośc zaborcza. Myślę ,że się dotrą :) bo juz dziś po południu zostają wszystkie na podrórku i jest w miarę Ok. Ale przyjaźni i zabawy nie ma. Dziś wsiowe koleżanki odrobaczyłam i zakropiłam na pchły. Postaram sie telefonem jakieś fotki zrobić i wstawić po powrocie.[/QUOTE] Żeby tak DT Misi miał takie podejście jak Ty !!!! [QUOTE]Dziś wsiowe koleżanki odrobaczyłam i zakropiłam na pchły.[/QUOTE] No to teraz biedne pchły uczepią się Niki...:evil_lol: -
[B]I wodne zaloty;[/B] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/1030/89862763.jpg[/IMG] [IMG]http://img803.imageshack.us/img803/3905/78351836.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/2112/81338718.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/632/28970291.jpg[/IMG]
-
[B]Zakochany LEOŚ ; [/B][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/4803/35508154.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/9906/84435223.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/8418/55200768.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/7725/61499847.jpg[/IMG]
-
To dla [B]ciotki sioodemki i[/B] wszystkich innych [B]Dobrych Dusz Leosiowych, [/B] wieści od [B]pani Darii.[/B] I to jakie wieści !!!! Miód na serce.:loveu: Czytajcie i się napawajcie, dziewczyny;:multi: [I]Pani Basiu, dobre wiadomości. [/I] [I]Otóż razem z Panią Roksaną, moją mamą i moją córką wybrałyśmy się z naszymi pieskami na spacer. Pani Roksana wzięła ze sobą swoją suczkę Holy i nasz Leoś po prostu się zakochał!! Tak strasznie chciał się z nią bawić, dogonić ją oraz Aglisia, że w efekcie uruchomił tylnie nóżki![/I] [I]Jeszcze podczas zabaw na łące nie pamiętał do czego nóżki ma, jednak już nad wodą, zakochany w Holy widać jeszcze bardziej, postanowił spróbować spłodzić potomstwo [IMG]http://poczta.onet.pl/image.html?data=%7B[/IMG] A żeby to się udało potrzebował nóżek. To doprowadziło do tego, że już bardzo zdenerwowany, że mu nie wychodzi podwinął prawidłowo tylną łapkę i podniósł się na niej!! Mięśnie są jeszcze za słabe, więc szybko usiadł z powrotem, ale to już bardzo duża rzecz! Potem sam chętnie pływał, bo pływała Holy i tak oto, znowu aby dorównać reszcie, sam uruchomił obie tylne łapki i machał nimi normalnie, a wychodząc na brzeg już stąpał po dnie. Jest to jeszcze nieudolne i nie w takim tempie, jak przebiera łapkami przednimi, jednak akurat te cuda zdarzyły mu się pierwszy raz!![/I] [I]Jesteśmy dumne.[/I] [I]Pani Roksana wspominała, że wiele zależy też od stymulacji mózgu – czyli motywacji – bo Leon już nauczył się życia bez łap i nie pamięta jak prawidłowo się chodzi.[/I] [I]Więc wczoraj sobie przypomniał [IMG]http://poczta.onet.pl/image.html?data=%7B[/IMG][/I] [I]Konkluzja jest chyba taka, że jak większość panów – Leon myśli wyłącznie jedną częścią swojego ciała i postawić na nogi może go jedynie rasowa kobieta [IMG]http://poczta.onet.pl/image.html?data=%7B[/IMG][/I] [I]W załączniku przesyłam więc zdjęcia, nie uchwyciłam momentu kiedy wstał na łapkę, ale za to udało mi się pokazać go w innych równie ciekawych pozycjach [IMG]http://poczta.onet.pl/image.html?data=%7B[/IMG][/I] [I]Miłego oglądania,[/I]
-
[quote name='Lobaria']Tu jest cos dużo tańszego - nadaje sie zarówno na klatkę, jak i transporter http://allegro.pl/metalowy-transporter-dla-psa-klatka-dla-psa-2368-i2432595857.html Strasznie mała, na yorka ?
-
[B]Misia[/B] chce mieć nową , tymczasową Panią na wyłączność. Nie podoba się to rozpieszczonym psim rezydentkom. Trochę między suniami iskrzy, co bardzo boli Domek Tymczasowy. Nie wiem czy nie będziemy musieli zabrać Misiulki. [B]Misia[/B] bardzo chce mieć człowieka, pokochać , być czyjaś i bronić go do krwi.... To świetny, mądry pies, tylko kto się na malutkiej pozna?
-
Iwonka na pewno wszystko pouzupełnia...
-
Daje 10 zł na klatkę, tylko kto będzie skarbnikiem?
-
Aktualne Allegro; Jest taka; http://allegro.pl/klatka-dla-psa-czarna-109x70x76cm-gratis-i2476331497.html Sa też większe, mniejsze....200 zł to nie tak dużo do uzbierania na dogo czy FB.
-
LETYCJA - cieniutka malizna, krucha jak listeczek. Ma domek jak marzenie !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Nawet od połowy sierpnia. Mamy nadzieje że w nowym domku będzie zachowywać czystość, bo różnie z tym bywa. Jak to w stadzie. To psiaczek o bardzo delikatnej psychice. Na pewno rozszczekana , dynamiczna banda psów w której żyje nie wpływa dobrze na Jej samopoczucie...