Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. [quote name='Energy']A co to za cudowna Dama koło Krasnala siedzi?:loveu:[/QUOTE] Moja przyszła synowa. ;) Małolata wprawdzie,ale to jedyny mankament. Cudo do zeżarcia . Mądrutkie to, to. Przylepne, zabawowe . Całuski rozdaje na lewo i prawo. Włoski jak jedwab. Nawet zabaweczki aportuje, choc to szczyl 4 - miesięczny. Myślałam że zasiura mi dom równo, a tu nic. Żadnej wpadki. I jaka tu sprawiedliwośc? Ktoś za frajer dostanie takie cudo, a ja dalej będe się użerać z moimi 6 gadami w 5-tym gatunku...:mad: [QUOTE]pamela555[INDENT] Prawdziwe gwiazdy :smile: [/INDENT] [/QUOTE] Fajnie że tu jesteś, pamelko555;)
  2. [quote name='mama_Alfika']Z niecierpliwością czekam na wątek czarnulka z meliny. Tak mi jakoś przypadł do serca.[/QUOTE] Wiem, wiem [B]Mamo_Alfikow[/B]a , ale kompletnie nie wyrabiam czasowo. Dzień w dzień w Lecznicy,do południa, po południu. A tam się czeka i czeka i czeka na swoją kolejkę. Wczoraj z Lecznicy wróciłam po 21,00-szej, w dodatku ze szczeniulem. Wprowadzenie nowego psa do stada, to trochę jest zachodu. Dzisiaj też; do południa Lecznica, po południu Lecznica. (Nowe koty - maluchy ) Jestem przybita czarnulkiem. Nie będzie łatwo mu pomóc, ale trzeba próbować. Głuchota i siurak to nic . Poza dziewczynką, czarnulek nikomu nie pozwala się dotknąć. Nie gryzie, ale zdecydowanie ostrzega, panikuje... Ze swoją opiekunką przedwczoraj w Lecznicy; [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/346/wsg9.jpg[/IMG]
  3. [quote name='pamela555']Tylko linku nie mogę znaleźć..:oops:[/QUOTE] Zapraszam ; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/132968-Loluś-w-pieluszkach-szuka-wyjątkowego-domu-!!?p=21016607#post21016607[/URL]
  4. [quote name='pamela555']Jeeeju, on jest taki słodki! Ale chyba będzie duży? Na zdjęciu tak misiowato wygląda, taki mieszaniec owczarka jakiegoś? Hm, nie znam się :)[/QUOTE] To ciupeństwo jeszcze.Szczeniul. Tylko na zdjęciach taki duży, a właściwie duża. Docelowo max 6 kg. Mix maltańczyka chyba. Już ją kocham . Sama słodycz, nie pies. (U Lolka jest zdjecie na kanapie, to lepiej widać gabaryty..)
  5. [quote name='Poker']Ustawi, ustawi.Wszystko we właściwym czasie,[/QUOTE] Wolałabym żeby po tego szkraba ustawiła sie kolejka, bo nie wyrobię na dłuższą metę. Już go kocham jak głupia. [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/999/lne7.jpg[/IMG]
  6. [quote name='Smyku']Basiu proszę o numer konta . Buziale dla gołodupca .[/QUOTE] [B]Smyczku [/B]kochany, jakoś 'damy radę" Słoneczko !:lol: Już to z Iwonką obgadałam...;) Mam synową...., mam synową !!!!:multi: [B]Lolo[/B] zakochany !!!!:loveu: Nieletnia wprawdzie, ale chwila moment i..... [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/8813/ra7m.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/271/4q00.jpg[/IMG]
  7. Komu, komu ? Prawdziwa psia ksieżniczka, z wytwornymi manierami czeka na dom. !
  8. [quote name='Malgoska']a gdzie są Wojkowice???[/QUOTE] Malgoska ! Ciebie kochana potraktujemy indywidualnie i przy najbliższym [B]Lolkowym[/B] pobycie w Krakowie, zaaranżujemy spotkanie . No, może nie przy autostradzie ale np. w Parku Decjusza? OK?
  9. [quote name='ona03']Jaaaaaki grzeczny chłopak :)[/QUOTE] Bidulek ma taka demecję, że pewnie zapomniał że mu coś wycięli. Kochana poczciwina !
  10. [QUOTE]A co oznacza skrót JPG? [/QUOTE] [B]Jaśnie Pan Gad,[/B] o ile mnie pamięć nie myli ? Już nie pamiętam kto Go tak ochrzcił ?:roll:
  11. [QUOTE][B]Togaa, tamb[/B] baaaardzo Wam dziękuję za błyskawiczne działanie - w jednym dniu zrobiłyście 2 wizyty w swojej okolicy - w tym jedna z super efektem końcowym :loveu: Alaska zamieszka w Bielsku u psiej groomerki. [/QUOTE] Było emocjonująco, nie powiem ! Gratuluję decyzji , a ślicznocie szczęścia życzę.:lol:
  12. Koniecznie choć jedna słoneczną fotę prosimy , bo u nas l e j e ....
  13. Skończyły sie[B] Lolkowi [/B]pieluchy. :-( I tak dzięki pogodzie udało się trochę zaoszczędzić , ale jutro już będzie biegał z gołą pupą.:hmmmm:
  14. Jutro [B]Marcele[/B]k jedzie na wyciągnięcie szwów. Zniósł wszystko znakomicie. Nawet obeszło się bez ' abażura" na łepku.
  15. Zaglądam do księżniczki. Jutro będziemy umawiać Ją na sterylkę.
  16. Były telefony, ale nie warte uwagi... Proszono mnie o więcej zdjęć. Oto i one; [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2361/elh6.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/3006/ncqs.jpg[/IMG]
  17. Dla tej sunieczki mamy tymczas tylko do 27 czerwca. Cudu trzeba żeby do tego czasu znalazła dom ! [B]Ma 4 m-ce.[/B] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/296/ku8m.jpg[/IMG]
  18. Nie Ty jedna, Aneczko ... Cały czas podczytuję i cieplutko pozdrawiam....
  19. [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/1917/gl0c.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/8776/y3qo.jpg[/IMG]
  20. Od wczoraj chora jestem z powodu tego psa. Miotam się z myślami. Gdzie go upchać ? Hotelik? Nawet jakby w nim wylądował, to jak go diagnozować ? (Bo może coś z tą głuchotą też da się zrobić?) Koszmar jakiś.
  21. [quote name='mama_Alfika']Nikt ich nie sprawdza, wydając kolejne psy ? Czy temu pieskowi nie można zrobić operacji, która poprawi mu ten defekt siusiania na brzuszek ?[/QUOTE] O tym samym wczoraj pomyślałam. Umówiłam się z dziewczynka wstępnie na wtorek. Ma zapytać mamy czy ta się zgodzi bym zabrają ją i psa do Lecznicy. Tylko co dalej?
  22. Znam dom w którym mieszka dziewczynka .(Nawet się nie przyznała ile ma rodzeństwa. Powiedziała - 'dużo") Najgorsza rudera komunalna w dzielnicy. Dom przy ruchliwej ulicy. Gnieżdzi sie tam kilka rodzin. Okna wciąż otwarte, powiewają szare firanki, z wnętrza słychac wrzaski libacji. Stale tam były jakieś psy. Były i znikały. Psiak trafił do tych ludzi ze schroniska.. Podobno w szczenięctwie miał problem z siusiakiem. Schroniskowy wet. dokonał zabiegu w wyniku którego psiak siusiając , obsikuje sobie cały brzuszek. Trzeba po każdym powrocie do domu brzuch umyć, powycierać. Robi to dziewczynka ale i tak wciąż słyszy że pies śmierdzi. Pies jest bardzo emocjonalnie z dziewczynką związany.Jak to ona określiła; 'umaił ją sobie" . Do innych domowników i obcych startuje ze szczekaniem. Broni jej. To głuchy pies. Inaczej odbiera świat. [B]Jestem w 100% pewna że ten pies zniknie[/B]. Zreszta ma już następcę. Młodziutkiego huski. Też ze schroniska.
  23. [quote name='Nikaragua']Bazarek na sterylizację Deborah [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244621[/URL][/QUOTE] Bardzo, bardzo dziękujemy [B]Nikuniu[/B] !!!! Ogromnie !!!!! [B]Ja juz czasem upadam na duchu i bez Waszego wsparcia to nie wiem co by było...????[/B] Ten psiaczek ma 2 lata. Niewielki,z 7 kg. [B]Pełna głuchota, popsuty siusiak . [/B] Dziecko przyszło do mnie prosić o ratunek dla niego..Matka chce psa uspić. Co ja mam zrobić, jak pomóc przy tylu długach? Tylko nie piszcie proszę że nie może uśpic itp... Grożba jest niestety jak najbardziej realna, nie chcę zdradzać szczegółów. [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/3113/uu5b.jpg[/IMG]
  24. [quote name='Malgoska']zaraz zerkniemy do Lolcia koleżanki...........[/QUOTE] I koniecznie na bazarek [B]Mamy_Alfika[/B], gdzie cuda, cudeńka ręcami [B]Alfikowej Mamy[/B] z artyzmem wykonane . !!!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244447-Dla-mamy-i-dziecka-na-SBM-z-%C5%BBywca-do-28-06-godz-22[/url] Woreczek podróżny na bieliznę. Czyż nie cudny ? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-iUYfcR4D38A/Ub3x62kV2BI/AAAAAAAACyM/r3Kjh_XPhq4/w640-h480-no/SAM_1259-001.JPG[/IMG]
  25. [quote name='Nikaragua']Bazarek na sterylizację Deborah [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244621[/URL][/QUOTE] [B]Nikaraguo [/B]kochana !!! dzięki, dzięki, dzięki.... Jesteś bezkonkurencyjną , bazarową Mistrzynią z wielkim sercem !!!!:lol: [QUOTE]Loluś,to prawdziwy model-powinien występować w reklamie![/QUOTE] [B]Aguniu,[/B] naprawdę chłopak wart filmu. Niestety, brakuje mu marketingowca co by Jego 'urodę" przekuł na pieluchową kasę... Ciasteczka dla [B]Deborah[/B] odłożone.;)
×
×
  • Create New...