Erka cała przyjemność po mojej stronie. Napisałam że [U]dla mnie to normalne[/U]. A że dla większości ludzi niestety nie to wszyscy dobrze wiemy. Sama próbuję upchać psiaki choć na DT i nic... Bo ludzie są strasznie wygodni i nie mogą znieść trochę ew. niedogodności wiedząc że w ten sposób ratują psie życie...
Bo słyszę że zima, że pogoda a tu wychodzić trzeba, że może chory, a w ogóle to taki przybłęda to nie wiadomo co ma z głową, a lepszy jakby był podobny do jakiejś rasy albo rasowy, albo za stary albo za młody... :( Eehhhh, uszy puchną od takiego gadania...