Jump to content
Dogomania

weszka

Members
  • Posts

    16492
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by weszka

  1. Kasa jest, dobre serca i chęci też :) Będzie dobrze!
  2. OK dzwoń tylko też bym się nie obraziła za możliwość przespania rano ;) To może już powiem dobranoc dogomanii :)
  3. Oddaję się do dyspozycji bid ligockich! No i czekam na zdjęcia chyba że szybciej je jutro zobaczę ;)
  4. Tu jest wątek o jamniku http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=42442
  5. Kojarzę wątek że ktoś szukał jamniora. Zaraz popatrzę, może znajdę. Na szybko jamnikopodobne (przy odrobinie wyobraźni) suczysko z Kielc. Młode tylko poturbowane przez życie. Tylko nie wiem co ze sterylką. Pegi Sunia wyrzucona koło pracy Erki, teraz ma ok. 4,5 mies., jest trochę w typie jamniczka. Z wybitym oczkiem, totalnie wystraszona, ledwo udało się ja złapać. Musiała mieć bardzo przykre doświadczenia z ludźmi. Teraz już troszkę bardziej ufna. Cieszy sie bardzo na widok człowieka. Bardzo przydałaby się intensywniejsza socjalizacja. Sunia jest w budzie z innymi psami i bardzo potrzebuje większego kontaktu z człowiekiem, czego nie możemy jej zapewnić.
  6. Mogę jechać jutro. Mogę w niedzielę. AgaG z tej dziwnej ulicy ;) też cię mogę zabrać. Czekam na dyspozycje.
  7. Mogę jutro a właściwie dziś czyli w sobotę jechać. Mam Renault Clio więc jeśli psiaki nie są duże to się zmieszczą ;)
  8. [B]Usia [/B]ja jadę trasą KRK-WAW-KRK jakby co
  9. AnkaG, mam nadzieję że ta Pani się zdecyduje. Wygląda na dość zdeterminowaną. Chciała miniturkę Czarnulka z Sosnowca ale całe szczęście odnalazł go właściciel. Pytała też o psiaka w Wałbrzychu. Ale Guzik jej najbardziej leży na sercu. Zobaczymy, różnie to bywa... Tak, mam sznaucery tyle że olbrzymy p&s - 3 suczki. I zdaję sobie sprawę że sznupki kompletenie nie nadają sie do schronu. Jak zresztą żaden pies ale niektóre radzą sobie jakoś, a tak kontaktowe psiaki jak sznupki absolutnie :(
  10. Czy ligockie psiaki już dojechały??? Chętnie przy nich pomogę jeśli tylko coś będzie trzeba! Dajcie znać co i jak. JESTEŚCIE KOCHANE ŻE JE ZABRAŁYŚCIE :loveu:
  11. Petycję do wojewody wysłałam i rozesłałam do swoich wszystkich znajomych, oni prześlą do swoich. Będzie dużo szumu! A o to nam chodzi!
  12. [quote name='MagYa^^']To moze cos optymistycznego..?:oops: ..Szybkim pomyslunkiem sunia nazwana Misią, zabrana wczoraj z Ligoty, zostala dzisiaj odebrana odemnie przez Anie W. Pojechala szczesliwa, do swojego DT :) do Zabrza :) Nowe imie suni - SZANSA :)[/quote] Miód na serce :multi:
  13. I cały czas namawiam panią z Warszawy. NIE TRACIMY WIARY!
  14. To czekam na wieści... Z duszą na ramieniu...
  15. [size=6]cudowny Domek Dla Sonieczki Od Zaraz Potrzebny!!![/size] [size=6][/size] [size=6]sonia Tak Czeka Na Pewne Jutro :([/size]
  16. I dziewczyny dziękuję za świetne zdjęcia i te wszystkie informacje :loveu: Oby się udało :roll:
  17. Jaki on śliczny!!! Wszystko przekazałam Pani, która jest na niego właściwie zdecydowana. Ma tysiące pytań a ja cierpliwie odpowiadam. No i pani jest z Krakowa, tak jak ja... Trochę daleko ale damy radę, prawda?
  18. [quote name='Aquirre']Rozmawiałam dzisiaj z Panem z Krakowa . Ma się zastanowić i przemyśleć . Ewentualnie zobaczy Sonię w niedzielę .[/quote] A jakie wrażenia? Kiwi mówiła że pan jest dość "dziwny"... Przepraszam Aquirre że zwaliłam to na ciebie ale dopiero przed chwilą się ogarnęłam na tyle żeby przeczytać posty z ostatnich dwóch dni. Miałam sajgon w pracy:angryy: ... Gdyby Pan się zdecydował na obejrzenie Soni to ja chętnie podjadę też i poagituję :p
  19. Nie mogę tego czytać :shake: :placz: :placz: :placz: Każdy dzień przynosi kolejne sierotki. CO TAM SIĘ DZIEJE???? Czy ludzie całkiem wyzbyli się wszelkiej przyzwoitości :crazyeye: ??????????????
  20. Podnoszę - bardzo ważne!!!
  21. Jutro zakładam bazarek dla Momusa. Liczę na wsparcie. To pierwszy krok w kierunku poprawy przyszłości tego pięknisia...
  22. Tu jest Szkielecik na osobnym wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3360921#post3360921"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...21#post3360921[/URL]
  23. Dramat :( Kolejna piękna bida :( Poza podniesieniem niestety nic nie mogę dla niej zrobić :(
  24. Rodzinko musisz się o domek upominać!!!
×
×
  • Create New...