-
Posts
16492 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by weszka
-
No nie ma co powodzi nam się :) Super zdjęcia i miło przeżyć to jeszcze raz patrząc na nie. Ubawiłam się, że Gosia robiła za mnie ale przyznam, że i ja sie zaczęłam zastanawiać co ja tam robię jak nie przypominam sobie żebym tam zasiadła :D Furla jest i ma się aż za dobrze ;) Z pewnością pokaże się na innych zdjęciach i jest też na moich. Tyle że nie zawsze jesteśmy w stanie wszystkie psy zabrać. Jak jadę sama na rowery to mogę zabrać max 2 psy bo Dirki musi biec przypięta, a i Vesper raczej już miejscami też bo niestety kuszą ją tropy i raz nam się wczoraj już zapędziła na trochę za długo.
-
Do przyjaźni jest raczej jeszcze daleko ale ładnie się dogadują i ustaliły co komu wolno. Na spacerach wszystkie są razem (poza Teklą), biegają po lesie przy rowerach, taplały się po jeziorze. Na terenie posesji moje 3 suki, Foxi, Dona, Nikodem i Borys mogą ze sobą bez problemu być. Psi gospodarze wykazują się dużą tolerancją dla gości. Dirki z Teklą miała za to dzisiaj mała konfrontację ale więcej z tego było śmiechu niż grozy. W każdym razie najstarsze przywódczynie stad musiały sobie coś wyjaśnić najwyraźniej ;) Dały se po razie, a później cały spacer szły obok siebie jakby nic się nie stało.
-
Zdjęć już jest całkiem sporo. Ownickich zdjęć psów wodnych, biegających, leżących, rowerzystów itd. itp. Moje to będą takie se ale Ania ma już dużo prawdziwych foto-perełek :)
-
A dziękuję moja wątróbka ma się świetnie :) Cała reszta człowiek również, no może poza jednym miejscem z lekka bolącym po wycieczkach rowerowych. Teraz zgoniła nas burza to se tu zajrzałam i się ubawiłam z naszego asortymentu :D
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
weszka replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Oj tak! Uwstecznianie przy szczeniakach szybko postępuje ;) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
weszka replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Cudnie się tej bidusi z NT udało :loveu: Oj tam broda odrośnie ;) Watacha - cudnie że ją wzięłaś! -
Powodzenia! :thumbs: :thumbs:
-
3 miesięczny z ropnym zapaleniem skóry maluch W NOWYM WSPANIAŁYM DOMKU
weszka replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Uwielbiam takie "mądre" smsy w sprawie ogłoszeń :mad: -
Dzięki ;) Ano jest (też nie wiem jak się nazywa) ale obiekt na pierwszym planie chyba jednak powinien być ostry a tylko tło w ruchu ;) np. z rajdów samochodowych są takie zdjęcia czasem.
-
Jakie fajne te ogródkowe fotki :) Super kolory no i zabawa była świetna. Ech zazdroszczę ogródka :roll: (choć wiem że to nieładnie :oops:)
- 21590 replies
-
[quote name='Tekla64']a jak inaczej nazwac najcudniejsza i znana modelke plus championy wystawowe?! zwlaszcza w porownaniu do moich wiejskich piesow[/QUOTE] Dobre :cool2: Ale zestaw się zjedzie i spotka:roflt:
-
[quote name='drzalka']Dzięki dziewczyny. Macie racje, na razie zostawię. Widziałam, że te eLki leżą luźno i dobrze na którymś z goldenów i olbrzymkach od Weszki, więc u nas były by lekko za luźno. I tak mam plan trochę popracować nad kondycha i tłuszczykiem Lenki, więc będzie okej :) Jakoś specjalnie nie potrzebuje ich do ciągnięcia, raczej do wędrówek pieszych, czy do biegania przy rolkach, rowerze. Wczoraj były testowane, biegała kłusem, lekko naprężała smycz, więc nie uwierają, nie wbijają się, leżą tuż pod szyją. Myślę że będzie okej, może potem wstawię cywilizowane fotki :D[/QUOTE] Mnie tez wydaje się, że leżą całkiem ok. Przeważnie ciężko dobrać żeby było idealnie i z przodu i z tyłu ;) I właśnie tak jak piszesz jeśli nie mają być do wyczynu i ciągnięcia to nie powinien być problem że leżą troszkę wyżej z przodu. a to tak w temacie troszkę ;) [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6221/dsc0265ww.jpg[/IMG]
-
Prędkość rzeczywiście mieli zawrotną, a promień zataczanych kręgów był imponujący :) Dwa wariaty :loveu:
-
Ładnie Wam [url]http://images10.fotosik.pl/1377/763328ac9b704720.jpg[/url] :) Uuu widzę, że waćpanny się szykują, a my tacy nieuczesani :evil_lol:
-
Pewnie że fajnie ;) A to Vesper jakiej nie znacie :evil_lol: [URL=http://img403.imageshack.us/i/dsc0263m.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/5057/dsc0263m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img152.imageshack.us/i/dsc0264q.jpg/][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/9043/dsc0264q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img11.imageshack.us/i/dsc0265ww.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6221/dsc0265ww.jpg[/IMG][/URL] szybcy jak wiatr - Vesper i Olo - na przypadkowym spotkaniu na krakowskich Błoniach. Te fotki jakościowo masakra ale mają coś w sobie mimo to ;) [URL=http://img543.imageshack.us/i/dsc0273rfe.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/5528/dsc0273rfe.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img171.imageshack.us/i/dsc0274wa.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6567/dsc0274wa.jpg[/IMG][/URL]
-
Można zrobić implanty jajek :D
-
Za i przeciw kastracji jest całe mnóstwo, a zwolenników tyle samo co przeciwników itd. Kastracja nie jest też lekiem na całe zło. Tak jak Magda napisała - wszystko zależy od konretnego psa. Ale ogólnie rzecz biorąc akurat przy psach to ja mam więcej za niż przeciw. A tak w ogóle to bardzo ładne zdjęcia :)
-
Super ten marynarski AD. Choć Gunia ma minę średniozadowoloną ;)
-
Zwinka z nochalem sznaucerzym świetna :) Miały interaktywną zabawkę ;) Groominhg jak zawsze perfekcyjny!
- 21590 replies
-
Trochę mnie zaskoczyła sterylizacja ale to w końcu twój pies i twoja decyzja więc nie wtrącam się i nie komentuję. Najważniejsze, że ładnie się wszystko goi. W sam raz na długi weekend sucz będzie jak nowa ;)
-
Elegancik :) Teraz nic tylko w miasto się musicie wybrać ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
weszka replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Świetna wspólna sesja :loveu: (tylko te przekręcone szelki :mad: hihi) I jaki dzielny Tazz że łazi po drabinie i wysokościach. Fajne chwile macie. Nowy image bardzo ładny choć przez chwilę gdzieś na innym wątku nie poznałam że Ty to Ty ;) -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
weszka replied to Margi's topic in Foto Blogi
Cudna wiosna! A poniedziałek już dziś to może i wiosenna Figa nam się wkrótce pokaże ;) ? -
3 miesięczny z ropnym zapaleniem skóry maluch W NOWYM WSPANIAŁYM DOMKU
weszka replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Piękna sesja foto :) Ale że nie ma jeszcze kolejki domków po tego cudaka :( ?