Jump to content
Dogomania

Pestka

Members
  • Posts

    3123
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pestka

  1. [url]http://images26.fotosik.pl/286/9a3cd01cb9686920.jpg[/url] Jesso! Co za piękności!
  2. co tam slychać? :p
  3. Ja bym go ścięła :eviltong: tylko tak fajnie :cool3:
  4. a co tu taki mały ruch? :crazyeye:
  5. A niech się patrzą... Ważne by pies byl posłuszny, co tam ludzie..
  6. Ach.. Jaka piękna. Ma bardzo ładny kolor :diabloti:
  7. [quote name='anitaaa i bartis']Świetne fotaski :lol: Ale śliczne szelki ifajne na nim leżą a z jakiej są firmy ??[/quote] Żadnej. :eviltong: Zwykłe z zoologa. Właśnie wróciliśmy z urodzin kuzyna i oczywiście bylo ogólnie podniecenie z Benka. Wszyscy jaki piękny, jaki śmieszny :lol: Aż mi się głupio zrobiło :evil_lol:
  8. Śliczna, cudowna i naj naj :cool3:
  9. [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Obraz9137.jpg[/url] Jeejciu :loveu:
  10. Ale świetną ma grzywę :lol:
  11. Witamy! :multi: Ale śliczny szczeniaczek.
  12. U nas dzisiaj nawet ładna pogoda :eviltong:
  13. [quote name='Izabela124.']Ładne zdjecia;) A kiedy będzie Saba?[/quote] Jutro postaram się dać ;)
  14. Ci tak mało osób do nas zagląda? :mad: [img]http://i33.tinypic.com/2s17nyr.jpg[/img] [img]http://i34.tinypic.com/20f5bhk.jpg[/img] [img]http://i33.tinypic.com/2lu87a.jpg[/img] [img]http://i34.tinypic.com/264q24m.jpg[/img] [img]http://i34.tinypic.com/35lhyt0.jpg[/img]
  15. Te koniki bardzo podobne do Bobisia. :lol:
  16. Nie wyobrażam sobie Dianki bez tych loczków :evil_lol:
  17. [url]http://images23.fotosik.pl/283/bd8139d60231190b.jpg[/url] On jest przesliczny..
  18. Ale śliczna mordeczka.
  19. [img]http://i34.tinypic.com/mj4v82.jpg[/img] [img]http://i37.tinypic.com/11rbzix.jpg[/img] [img]http://i35.tinypic.com/24q35om.jpg[/img] [img]http://i38.tinypic.com/2pr5g6a.jpg[/img] [img]http://i38.tinypic.com/rtkgea.jpg[/img]
  20. [url]http://i33.tinypic.com/2liwkuv.jpg[/url] Najlepiej zabrać się za nogawke :evil_lol:
  21. Dzięki! [img]http://i33.tinypic.com/2igohue.jpg[/img] Jak widać u nas da się znaleźć jeszcze zielone listki! [img]http://i37.tinypic.com/15zf97b.jpg[/img] [img]http://i36.tinypic.com/2ufzwr4.jpg[/img] [img]http://i34.tinypic.com/5pj3ad.jpg[/img] [img]http://i34.tinypic.com/29fse2e.jpg[/img]
  22. Ale słodka kuleczka :lol:
  23. Ale śliczny mokry szczurek :loveu:
  24. Mi też kiedyś chomik uciekł :lol:
  25. ale śliczne jesiennie zdjęcia :crazyeye:
×
×
  • Create New...