-
Posts
3123 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pestka
-
uwielbiam zdjęcia psów w ruchu :loveu: Pięknie.
-
[URL]http://img84.imageshack.us/img84/2791/obraz009jy4.jpg[/URL] ale świetne zdjecie.
-
[IMG]http://i34.tinypic.com/beypma.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/9ks8ya.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2q9g9w1.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2chxt9k.jpg[/IMG]
-
Witamy witamy! :multi: [img]http://i37.tinypic.com/287ht1l.jpg[/img] [img]http://i35.tinypic.com/2qbt4pt.jpg[/img] [img]http://i37.tinypic.com/2h3df03.jpg[/img] [img]http://i36.tinypic.com/105v8n5.jpg[/img] [img]http://i35.tinypic.com/j167nk.jpg[/img]
-
Ale słodziaszny maluszek.
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Pestka replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Piękne te zdjecia. -
[url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Obraz6912.jpg[/url] obserwator :cool1:
-
Dzisiaj trenowaliśmy trochę agility. Chociaz trudno to nazwać trenowaniem, przypominaliśmy raczej skakanie przez przeszkody. [img]http://i36.tinypic.com/2zzl0fb.jpg[/img] Nasze niebo dzisiaj. [img]http://i35.tinypic.com/2qlsapc.jpg[/img] [img]http://i37.tinypic.com/23huljn.jpg[/img] [img]http://i33.tinypic.com/if4r5j.jpg[/img] [img]http://i33.tinypic.com/24v74i0.jpg[/img]
-
No to dawaj jak masz więcej :diabloti: [url]http://www.netspace.sk/andreasflower/novinky/marec2008/03.jpg[/url] Mi się podoba.
-
Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.
Pestka replied to Russellka's topic in Foto Blogi
Trujące? :crazyeye: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Pestka replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://images34.fotosik.pl/383/a2833e4fb904800d.jpg[/url] :loveu: -
Kolejne piękne zdjątko :razz:
-
[url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz647.jpg[/url] Piękne. Świetne widoczki.
-
A mi szybko odpisuje :eviltong: Teraz, bo wcześniej była masakra. A Hakerek boski.
-
[url]http://i35.tinypic.com/xmsr9g.jpg[/url] :loveu: To w koncu na sportowo?:razz:
-
[quote]czyli jak na przykład? :smile:[/quote] Możesz się śmiać, ale ja nie lubię tych pomponów. :eviltong: Ja bym go ścięła na sportowo na przykład.
-
Ooo, ciekawe jakby Dianka wyglądała w takiej fryzurze :razz:
-
Witamy :eviltong: A dzien zapowiada się na miły bo słoneczko wychodzi! :multi:
-
[quote name='dog_master']Po co zakładasz psu i szelki i obrożę? ;>[/quote] Mój Benek też chodzi z szelkami i obroża. Do obroży ma przyczepiony ID więc jej nie zdejmuję, a jak chce go prowadzić na szelkach to zakładam szelki jeszcze.:eviltong: Kurcze, ale mi się spodobała ta obroża [url]http://telezoo.pl/images/product/small600/1254/103-401974-25.jpg[/url]
-
nie chcemy :evil_lol: też pytanie jasne że chcemy!
-
dawno nas nie było.. ale nadrabiamy już.
-
dawno o j dawno :eviltong: my zaraz do was wpadniemy bo też trochę zaniedbaliśmy. :oops:
-
Witamy! :multi: [url]http://www.cyberfoto.pl/galeria/data/6/pwl40.jpg[/url] świetne ujecie :p