[quote name='anitaaa i bartis']No to i tak masz dobrze bo ja jutro mam sprawdzian z fizyki kattkówka z matmy, geografii i wosu :shake: [/quote]
ja mam cały tydzień zawalony poniedziałek kart z fizyki, niemieckiego matmy, wtorek z historii i geografii , czwartek z biologi, ciekawe czy jeszcze czegos nie wymyślą.
[quote]I jakmu poszło skakanie przez hopki?[/quote]
W miarę :lol:
Na razie ćwiczyliśmy samo skakanie, musiałam go wziąść na smycz bo omijał przeszkody.
Chyba na razie odpuścimy i zabierzemy się za nakręcenie na piłkę będzie lepiej (?)