-
Posts
3123 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pestka
-
co tam slychać? :p
-
Ja bym go ścięła :eviltong: tylko tak fajnie :cool3:
-
a co tu taki mały ruch? :crazyeye:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Pestka replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
A niech się patrzą... Ważne by pies byl posłuszny, co tam ludzie.. -
Ach.. Jaka piękna. Ma bardzo ładny kolor :diabloti:
-
[quote name='anitaaa i bartis']Świetne fotaski :lol: Ale śliczne szelki ifajne na nim leżą a z jakiej są firmy ??[/quote] Żadnej. :eviltong: Zwykłe z zoologa. Właśnie wróciliśmy z urodzin kuzyna i oczywiście bylo ogólnie podniecenie z Benka. Wszyscy jaki piękny, jaki śmieszny :lol: Aż mi się głupio zrobiło :evil_lol:
-
Śliczna, cudowna i naj naj :cool3:
-
[url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Obraz9137.jpg[/url] Jeejciu :loveu:
-
Ale świetną ma grzywę :lol:
-
Witamy! :multi: Ale śliczny szczeniaczek.
-
U nas dzisiaj nawet ładna pogoda :eviltong:
-
[quote name='Izabela124.']Ładne zdjecia;) A kiedy będzie Saba?[/quote] Jutro postaram się dać ;)
-
Ci tak mało osób do nas zagląda? :mad: [img]http://i33.tinypic.com/2s17nyr.jpg[/img] [img]http://i34.tinypic.com/20f5bhk.jpg[/img] [img]http://i33.tinypic.com/2lu87a.jpg[/img] [img]http://i34.tinypic.com/264q24m.jpg[/img] [img]http://i34.tinypic.com/35lhyt0.jpg[/img]
-
Te koniki bardzo podobne do Bobisia. :lol:
-
Nie wyobrażam sobie Dianki bez tych loczków :evil_lol:
-
[url]http://images23.fotosik.pl/283/bd8139d60231190b.jpg[/url] On jest przesliczny..
-
Ale śliczna mordeczka.
-
[img]http://i34.tinypic.com/mj4v82.jpg[/img] [img]http://i37.tinypic.com/11rbzix.jpg[/img] [img]http://i35.tinypic.com/24q35om.jpg[/img] [img]http://i38.tinypic.com/2pr5g6a.jpg[/img] [img]http://i38.tinypic.com/rtkgea.jpg[/img]
-
[url]http://i33.tinypic.com/2liwkuv.jpg[/url] Najlepiej zabrać się za nogawke :evil_lol:
-
Dzięki! [img]http://i33.tinypic.com/2igohue.jpg[/img] Jak widać u nas da się znaleźć jeszcze zielone listki! [img]http://i37.tinypic.com/15zf97b.jpg[/img] [img]http://i36.tinypic.com/2ufzwr4.jpg[/img] [img]http://i34.tinypic.com/5pj3ad.jpg[/img] [img]http://i34.tinypic.com/29fse2e.jpg[/img]
-
Ale słodka kuleczka :lol:
-
Ale śliczny mokry szczurek :loveu:
-
Mi też kiedyś chomik uciekł :lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Pestka replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
ale śliczne jesiennie zdjęcia :crazyeye: