Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. śliczne zdjęcia, jaki on szczęśkliwy
  2. Są następne wyniki Adki- nie było larw włosogłówki. Pani weterynarz jednak powiedziała żeby jeszcze nie cieszyc się za bardzo. Włosogłówka ma tak ze larwy wydalane są okresowo, więc dostała następną partie na trucie i za 10 dni znów badanie. Oj biedny piesek . Drugi miesiąc jest w domku i cały czas leki
  3. Spróbuje poprosić dziewczyn Z Krakowa
  4. Sedziku inne pieski trzeba kochać.Musisz być grzeczny
  5. Adka też jest pełna życia. Ma włosógłówkę ale jest leczona. Myślę że będzie wszystko dobrze
  6. On tak szybko się nie obraża, choć potrafi dogadać. 2 lata temu Tabi jak się póżniej okazało miała zapalenie oskrzeli a on zbagatylizował kaszel - po nocach nie mogliśmy spać. Na jakiś czas zmieniliśmy lekarza. Nie tak dawno odpowiednoi to powiedział.
  7. Nie smućcie mnie w święta . Moi znajomi z moją pomocą miesiąc temu wzięli 8 letnią bernardynkę ze schroniska w którym była miesiąc. Chcą dać jej dużo miłości , której prawdopodobnie nie zaznała wcześniej.Mam nadzieję że będzie życ jeszcze długo
  8. Oto bernardynka Adka . Oto mój wątek jak zostałam zabrana z tego okropnego schroniska
  9. To są zdjęcia Migotki, prawda. Widziałam ją w programie
  10. śliczny maluszek.Pieseczku do góry
  11. Nadal cisza, piesku gdzie jesteś
  12. Jest śliczna. Jest taka tabkowata. MOj piesek jest identyczny tylko starszy , większy i grubszy i ma na imię Tabi. Niestety nie toleruje nawet psów na spacerze a co dopiero w domu. Naprawdę wyglądają jak siostry, Tabi jedno uszko ma klapnięte. Pieseczku śliczny hopkaj na górę
  13. Tak , tak teraz najważniejsze święta. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Kasia poleca się na przyszłość
  14. Jejku jak dawno tu nikt nic nie pisał. Jak tam mała dama. Asior wszystkiego najlepszego
  15. Dziękujemy wszystkim za życzenia. Adka również wszystkich całuje bo to dzięki Wam znalazła domek a przede wszystkim dzięki Asior i p. Beacie
  16. Tak mogłaby nauczyć sie robić banerki i jeszcze plakaty o pieskach. Byłoby wspaniale
×
×
  • Create New...