Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. mogę ją wystawic na Allegro. Ponawiam prośbę o zrobienie plakatu
  2. pikne macie te psiaki a jakie wesołe na tych zdjęciach
  3. obiecuję pomoc- będę ro9zklejać plakaty, czy jest na Allegro
  4. jakie śliczne fotki ajakie kochane pieski, jakie szczęśśliwe na spacerku-[SIZE=4]szkoda że ta chwila taka krótka[/SIZE]
  5. jak tam u stokrotka
  6. czy są jakieś wiadomości
  7. dziewczyny jak macie nowe zdjęcia tych moim wystawionych piesków to piszczie na pw- ja nie zawsze zaglądam
  8. Czy wiadomo jak długo malutka jest w schronisku
  9. Dobranoc piesku, śpij smacznie
  10. [SIZE=4][I][B] Uwaga, uwaga [SIZE=2]Bardzo proszę o zrobienie ładnego plakaciku dla pieska. Ja mogę drukować czarno- białe. Będę z Kasią rozklejać w Krakowie. Kora musi znależć domek.Ona jest taka śliczna[/SIZE] [/B][/I][/SIZE]
  11. Dziękuję Kasiu. Tak sie cieszę- tak naprawdę miałam nadzieję zże tego nie zrobisz. Może ktoś Korze zrobiłby plakat to rozwieszałabym w Krakowie
  12. dlaczego nie może zostać jeszcze u Ciebie
  13. jak tak dzisiaj samopoczucie
×
×
  • Create New...