-
Posts
13359 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wtatara
-
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
wtatara replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
ja nie wiem jak wklejać te zdjęcia. Wczoraj były dzisiaj nie ma -
maleńka, porzucona Kropeczka rozsyła szczęście we wspaniałym domku
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Tabi jest młodym pieskiem, ma dopiero 4 i pół roczku ale jest bardzo schorowana. Właściwie to nie chorowała na sudki i narządy rodne wew. bo z zew. miała juz problem. Jest również alergikiem- wstrząs po ukąszeniu. To Pixunia starsza ma prawie 8 lat. Mam ja od wrzesnia. w marcu zaczęły siać się jej guzki na sudkach, ma ściągnięty cały płat i sterylka. Organizm odrzucił szwy. po dwóch miesiącach po operacji zagoiła sie rana. to wszystko kosztowało mnie tyle że kupiłabym yorka bez rodowodu. Kocham moja malenka i mam nadzieję że nie będzie przerzutów. -
maleńka, porzucona Kropeczka rozsyła szczęście we wspaniałym domku
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/WANDAI%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-18.jpg[/IMG] [URL="gg:1212943"][IMG]http://www.gadu-gadu.pl/users/status.asp?id=1212943[/IMG][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] na rączkach u córki [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1f0cc775a2889d7b.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/184/1f0cc775a2889d7bmed.jpg[/IMG][/URL] Tabunia na wersalce [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/02641777ce20c9e1.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/193/02641777ce20c9e1med.jpg[/IMG][/URL] -
maleńka, porzucona Kropeczka rozsyła szczęście we wspaniałym domku
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
ja też będę wspierać. A tutaj wklejam moje pieski. Ma mała to zabrana bo groził jej schron, teraz po poważnej operacji [URL="http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:window.close%28%29;"][IMG]http://tmppics.allegro.pl/08/20/52/3dc0fcb710f6a273a0d2f3901ead25f6[/IMG][/URL] __________________ -
maleńka, porzucona Kropeczka rozsyła szczęście we wspaniałym domku
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
będę spac spokojnie -
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
wtatara replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
to moje kochane dziewczynki -
tylko na której stronie są, bo te co znalazłam to taki mini
-
wydrukuję plakaciki i porozwieszam w Krakowie
-
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
wtatara replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
a to Kasia z mężem i Pixunia -
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
wtatara replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
[URL="javascript:window.close();"][IMG]http://tmppics.allegro.pl/08/22/01/77b065f904b293c2072c4b82b8c0a245[/IMG][/URL] -
maleńka, porzucona Kropeczka rozsyła szczęście we wspaniałym domku
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
m,yślę że będą zdjęcia jak sunia dotrze do Ciebie -
maleńka, porzucona Kropeczka rozsyła szczęście we wspaniałym domku
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
to racja, ja znam jedną Kropkę i też jej nic nie brakuje. -
zrobię Allegro ale przydałyby się lepsze fotki.Teraz jak jest w hoteliku na pewno łatwiej będzie mu zrobic
-
maleńka, porzucona Kropeczka rozsyła szczęście we wspaniałym domku
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='auraa']w czwartek Kropka przyjeżdza do mnie. A co!!!!:lol: Juz sie dogadałam z dziewczynami. Gdyby mi ją ktos podrzucił wcześniej, mogła by już byc od jutra. Do środy mam urwanie głowy w pracy a w czwartek ją przejmę.[/quote] tak się cieszę Czy imię suni Ci się podoba ? jak będzie potrzeba przeslę parę groszy dla suni -
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
wtatara replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
a to moja Tabi wyleguje się na trawce -
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
wtatara replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
[URL="javascript:window.close();"][IMG]http://tmppics.allegro.pl/08/21/07/45f50e429c2f401f0b8f1d1fc4510c66[/IMG][/URL] -
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
wtatara replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
drugie zdjęcie to Kasia z Adką -
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
wtatara replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
[URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:window.close%28%29;"][IMG]http://tmppics.allegro.pl/08/21/06/da657c560f0fb18ad83ebeefa8f27f73[/IMG][/URL] -
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
wtatara replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
na tym zdjęciu ja z Adką- bernardynką wziętą ze schroniska przez teściów Kasi -
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
wtatara replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
[URL="javascript:window.close();"][IMG]http://tmppics.allegro.pl/08/21/02/1dd6b2b1baac81ef53adb0f9e963612c[/IMG][/URL] [URL="javascript:window.close();"]Zamknij [/URL] -
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
wtatara replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
te dwa ostatnie zdjęcia to z działki [URL="javascript:window.close();"][IMG]http://tmppics.allegro.pl/08/21/01/02e92640738ad0f36f8e045999661c41[/IMG][/URL] -
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
wtatara replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
[URL="javascript:window.close();"][IMG]http://tmppics.allegro.pl/08/20/53/e4b6e533fe9e09a93017ae79b249b6e4[/IMG][/URL] -
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
wtatara replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/WANDAI%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-16.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/WANDAI%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-17.jpg[/IMG][URL="javascript:window.close();"][IMG]http://tmppics.allegro.pl/08/20/52/3dc0fcb710f6a273a0d2f3901ead25f6[/IMG][/URL] -
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
wtatara replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
a to moja przyjaciółka Tabi [IMG]http://static.allegro.pl/site_images/1/0/blank.gif[/IMG] [URL="javascript: ShowBigPicture(current_picture)"] [IMG]http://tmppics.allegro.pl/08/20/36/6524bf636dcc2b9d97e30e02ae88e104_400[/IMG][/URL] -
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
wtatara replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
a taka jestem radosna [IMG]http://static.allegro.pl/site_images/1/0/blank.gif[/IMG] [URL="javascript: ShowBigPicture(current_picture)"] [IMG]http://tmppics.allegro.pl/08/20/35/975128acc4a9fe0c7be010e9452a8587_400[/IMG][/URL]