Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. monica jedna w Tobie-Ty go musisz powoli oswajać aż Ci tak zaufa i będziesz go mogła złapac
  2. super-tak się cieszę. czy ta pani juz wie
  3. on teraz się bardzo boi człowieka- i co dalej
  4. jestem,jestem nareszcie. widze ze zmieniłas tytuł. dziewczyny musimy pomysleć jak to zrobic. jedynym terminem kiedy ja moge pprzygarnąć psa jest piątek po godz. 19. W sobotę jedziemy na 2 dni wczesnie rano do mamy.Oczywiscie jedziemy z pieskami. Wracamy w niedziele wieczorem. w ciągu tygodnia psiaka nie moge wziąć bo pracujemy a ja bez przyzwyczajenia piesków nie mogę ich zostawic same. w piatek dlatego tak póxno bo tez nikogo nie bedzie w domku.
  5. jest to piesek . mam numer telefonu
  6. [quote name='olga7']rozm.teraz z ta pania -moment[/QUOTE] trzymam kciuki
  7. [quote name='olga7']Jeśli dobrze zrozumialam z tej rozmowy z Pati ,to ta kobieta mloda z Orlenu chciala wziąć Vanilka tymczasowo i szukac mu domu stalego.Pati wie lepiej. Dzwonilam teraz do tego Orlenu i prosilam pana,by przekazal moj nr tel. do tej koleżanki jego ,aby skontaktowala się ze mną jeszcze dziś albo jutro. A to jest Orlen Kolonia Poczesna .Dziś ta kobieta skonczyla o 22-ej zmianę ..[/QUOTE] olga dzięki.jst nas coraz więcej, musi się udać
  8. ja wiem ze nie ma czasu ale moze lepiej do domu , gdyby Pati Ci wytłumaczyła gdzie. w Orlenie nie dadza Ci prawdopodobnie telefonu jak jej niebędzie a w domu może cos więcej się dowiesz i przy okazji zobaczycsz jak tam jest
  9. Ola ale pati pisze ze to blisko jej-tak zrozumiałam
  10. pati a nie mozesz dac Oli adresu gdzie to jest. Czy babka ma ogród?
  11. [quote name='olalolaa']Ile km od Częstochowy jest ta stacja? Moze ja moge podjechac. Mam troche doświadczenia w adopcjach i wizytach p/adopcyjnych, na prawde go szkoda w tej klatce, w domu mozna go poobserwowac i będzie więcej wiadomo o jego zachowaniu, co moze tez szybciej przyniesc nowy dom.[/QUOTE] truskawa wie ,bo go zabierała, ale chyba 10 km ale nie wiem w ktra stronę
  12. trzeba nastepne ogłoszenia ....tylko jakby Orlen wypalił o bez sensu Gdybym mieszkała bliżej to już bym tak była, choć pracuje i jeszcze sie źle czuje po przeiebieniu
  13. dziękujemy Ci ze go zabrałas. Ciekawa jestem jak bedzie w domu. Jesli będzie zachowywał sie źle to bedzie problem. Ja mam malenkie ieszkanko- VII pietro i 2 pieski A jeszcze od 8-15 pieski same.
  14. Musi mieszkac gdzieś tam bo pracuje w Orlenie. ja proponuję aby ktoś pojechał do Orlenu- nawiazał kontakt i jak domek dobry dac pieska naDT. Rozmawiałam dziś z Olga. Sprawa dość pilna bo piesek w klatce i chyba zaczyna miec dośćproszę pomózim jakos to zorganizować
  15. [quote name='Paulina78']To do kogo numer? Do kogoś stamtąd koniecznie...[/QUOTE] napisze o numer-dziekuje
  16. popatrzyłam na mapę- 24 km. Mnie sie tez popireniczyło i napisałam Serock .
  17. pisek został wyrzucony na stacji benzynowej. Zabiera go Truskawa a Pati nam mówi ze jego własciciel zginął w wypadku i dokarmiaja go jacys ludzi. Pati pisze tez ze pracownica Orlenu chciała go wziąć na DT. jak zniknął martwiła sie i nawet szukała go w schronie.Ja proponowałam mu DT . Moze jednak spróbować z kobieta z Orlenu.Ja mieszkam w Krakowie, więc gdyby domek u kobiety był dobry po co taszczyc do Krakowa
  18. [quote name='Paulina78']Warszawa odebrala :) Przepraszam, ale wkleje z rana chyba, bo w tej chwili mam juz tylko starego kompa do dyspozycji :( Moze poprobuje, ale nie obiecuje teraz jednak :) Wyslalam juz komu trzeba :) mailem wiadomosc :) To jest w Serocku? Dobrze pamietam...?[/QUOTE] piesek jest w Karczewie
  19. clo napisała ze ponizej kolan to nie taki duży
  20. ale w ogłoszeniu jest ze malutki
×
×
  • Create New...