Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. a to co on robi
  2. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193676-torebki-na-pieski-z-Pszczyny-do-10-X-2010-do-godz.22?p=15460278#post15460278[/URL] [B]oto bazarek dla piesków z Pszczyny[/B]
  3. bede trzymac kciuki. Truskawie przelałam pieniążki , na szczepienia wystarczy , odrobaczenie i może cos zostanie na karmę
  4. no własnie jak ona wygląda.
  5. a telefon przecież pisałam
  6. Alu przyjeżdża do mnie mama z Puszkiem a 4 psy to za dużo w tym maleńkim mieszkaniu
  7. on taki śliczny
  8. pieniążki z bazarka wysłane-chociaż nie mam przelewów
  9. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193434-ratujmy-Groni-Zycie-bazarek-do-5-IX-do-godz.22?p=15439201#post15439201[/URL] [B]oto bazarek la Groni ale teraz chyba lek najwazniejszy[/B] [B][COLOR=darkred]jak tylko coś sprzedam od razu przelewam[/COLOR][/B]
  10. bazarek nawet się sprzedaje - komu mam przelac pieniążki na szczepienia. Moze truskawie- szczepienie i odrobaczenie a reszta bedzie na karmę
  11. [quote name='olalolaa']więc czekam na decyzję, tylko ze trzeba by jutro/ pojutrze go zaszczepic i odrobaczyc, w tygodniu nie mam jak po niego podjechac i jechac do weta niestety.[/QUOTE] truskawa nie da rady, może Olga by pojechała.
  12. dobra pokrywam koszt wscieklizny i odrobaczenia
  13. Irenko a dowiedź sie ile.
  14. posiedze w nocy i pozapraszam
  15. Witam. Bardzo zapraszam na wątek Vanilka . Ten piesek przeszedł tak duzo. Jego pan zmarł a on został wyrzucony na stacji benzynowej jak śmiec. Zabrała go wolontariuszka ale mieszka biedak w klatce.Ja go miałam zabrac ale niestety nie mogę. Piesek młodziutki, taka przytulanka. Prosze zagladnij. Wanda [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192954-Pilnie-potrzebny-transport-Częstochowa-Kraków-dla-wyrzuconego-Vanillka[/URL]!! [B]przepraszam ze weszłam z tym wątkiem[/B]
  16. [quote name='malagos']Takie sytuacje w rodzinie niestety się zdarzają, kurteczka. Nie moge pomóc, mam 2 zamiast 1 tymczasy i to gratis .... . W tym jedna sunia chora na babeszjozę.[/QUOTE] ale przynajmniej wejdx czasem proszę
  17. zaraz ci powiem nie klikasz Zapisz tylko Zaawansowana edycja i dopiero zapisz
  18. pozapraszam potem na wątek- zamówie nastepne ogłoszenia i plakat - tylko jak beda inne zdjęcia. Olga mówiła ze przyjechałaby z córką aby Cie nie obciążać . Wziełyby pieska i porobiły fotki, zeby tylko nie padało
  19. czyli nosówka zbiera zniwo. Dzisiaj dokoncze bazarek- moze będą jakieś pieniążki
  20. dziękuje ,tylko potrzebne mi lepsze fotki. Olga obiecała ze podjedzie do truskawy i zrobi. Zrobię plakaty kolorowe- może szybciej chwyci
  21. niestety nie mogę wziąć Vanilka. Zadzwoniła mama , która ma 80 lat. Wywróciła sie , pośliznęła sie bo pada, ślisko i potłukła się. na wiosne miała złamane żebro ale teraz na szczęscie tylko stłuczenia.mama mieszka sama, szła po drzewo aby napalic w piecu Mamę przywioze jak teraz pojadę ale z jej pieskiem foksterierem, który tez przybłakał sie do niej 10 lat temu.Miała jeszcze kotka bezdomnego ale w lecie zmarł.Nie moge w tak małym mieszkaniu mieć 4 piesków. [B]truskawa przepraszam.[/B] Wczoraj zrobiłam Vanilkowi bazarek, coś tam sprzedałam, nie będe czekac az mi przeleja pieniążki tylko Ci przeleję Rozmawiałąm z Olgą . Postara sie podjechać do Ciebie i porobic jeszcze zdjęcia do ogłoszeń. ogłoszenia będe opłacać Znajde kogoś kto zrobi mu plakat, bedę rozwieszac. Nie wiem jaka teraz podejmiesz decyzję ale ja w tej chwili wiecej nie mogę. jesli będzie gdzieś miał DT na pewno pomoge finansowo.
  22. biedak siedzi w zamknięcie- a co ogłoszenia cisza
  23. a co to za piekność
×
×
  • Create New...