Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Fizia a nie pytałaś Asiorka- może ona coś pomoże Ja wiem ze jest ciężko ale Vanilek [B]siedzi w klatce w piwnicy[/B] , czy to są jakieś warunki. Choćbym chciała robić ogłoszenia , czy poprosić kogoś o plakat- rozwieszałabym w Krakowie ale te zdjęcia nie są dobre do ogłoszeń. Siedzę ., piszę te PW i tak to wygląda. Ja też mam niezbyt dużo czasu ale chcę mu pomóc i na razie marnie mi to wychodzi. Zaczynam się już zniechęcać Gdybym przynajmniej miała fotki
  2. dziekuje- musimy się zastanowić kto zbiera pieniążki
  3. tak miał ogłoszenia- jest tam gdzieś zestaw. Ale zdjęcia są niezbyt fajne . Gdybyś mogła poogłaszaj go. Może będziesz mieć więcej szczęścia
  4. dziekuje Ci bardzo. Nie wiem dlaczego jest takie małe zainteresowanie wątkiem. nawet kolezanki z Częstochowy coraz rzadziej zaglądają. [B]Pysioo proszę rozsyłaj dalej zaproszenia. Ja sama nie ogarnę.[/B]
  5. dziękuję. Mam pytanie czy to deklaracja jednorazowa , czy stała [B]dobry początek[/B]
  6. Dobranoc...................
  7. Już wstawiony dziękuję
  8. piszę, piszę zaproszenia i narazie 0 deklaracji. Widzę to czarno. moze któraś koleżanka ma lepsze znajomości do moderatora napisałam
  9. napisałam tam a jutro wkleję Ci tekst ten co ja piszę
  10. dzieki- przynajmniej zaglądnij
  11. dziękuję bardzo. Mam tylko pytanie czy to ma być tekst do ogłoszeń, czy jakieś inne wiadomości?
  12. ola masz tylko jeden banerek- mogłabyś wziąć drugiego Vanilka
  13. [quote name='olalolaa']Dałam ogłoszenie do posrednika o nim, na wtorek. Moze ktos zadzwoni.. Biedak, szkoda mi go ze musi w piwnicy siedziec, jest przynajmniej bezpieczny, ale on tak sie lubi przytulac, jeszcze troche i go nie daj boze jakas depresja wezmie..[/QUOTE] dziękuję. Siedzę i zapraszam
  14. przepraszam ale zaglądnijcie- jesteśmy bez pomysłu [B]Czy mam powrócić na stację benzynową- Vanilek [/B][INDENT] [URL="http://www.dogomania.192954-Pilnie-potrzebny-transport-Cz%C4%99stochowa-Krak%C3%B3w-dla-wyrzuconego-Vanillka"]http://www.dogomania.pl/threads/1929...onego-Vanillka[/URL]!! [B] [IMG]http://www.dogomania.../images/icons/icon1.gif[/IMG] [/B][INDENT] Witam. Bardzo proszę o choćby najmniejszą deklarację na Vanilka - na hotelik dla niego. Mieszkał on na stacji benzynowej. trzy tygodnie temu został zabrany przez wolontariuszkę . Niestety nie może mu zapewnić miejsca w domu . Piesek mieszka w klatce w piwnicy. Jeśli nie zbierzemy deklaracji trafi do schronu. Czy mamy wywieźć go znów na tę stację aby zginął pod kołami samochodu?. Bardzo proszę. Wanda [/INDENT][/INDENT]
  15. przepraszam ale zaglądnijcie- jesteśmy bez pomysłu Czy mam powrócić na stację benzynową- Vanilek http://www.dogomania.pl/threads/192954-Pilnie-potrzebny-transport-Cz%C4%99stochowa-Krak%C3%B3w-dla-wyrzuconego-Vanillka!! Witam. Bardzo proszę o choćby najmniejszą deklarację na Vanilka - na hotelik dla niego. Mieszkał on na stacji benzynowej. trzy tygodnie temu został zabrany przez wolontariuszkę . Niestety nie może mu zapewnić miejsca w domu . Piesek mieszka w klatce w piwnicy. Jeśli nie zbierzemy deklaracji trafi do schronu. Czy mamy wywieźć go znów na tę stację aby zginął pod kołami samochodu?. Bardzo proszę. Wanda
  16. poczekam jeszcze dzisiaj , może clo sie pojawi. Jeśli sie nie pojawi dzisiaj to poproszę o prowadzenie wątku. [B]Kto mi pomoże wysyłac wiadomości do różnych cioteczek. Sama nie dam rady.[/B] [B]Ja mam taką pracę ze nieraz w domu muszę jeszcze popracować, nie mówiąc już o obowiązkach domowych ,bo czesto nie wyrabiam.[/B] [B]PROSZE POMÓZCIE[/B] [B]OLGA JA SIE NIE GNIEWAM[/B] [B]JA PO PROSTU NIE CZUJE SIE TAKA MOCNA...........[/B]
  17. [quote name='olga7']Masz rację oczywiscie cioteczko ,a clo rzadko bywa na wątku ,gdyż pracuje i uczy się chyba ..Ktoś musi o to poprosić moda -może Ty cioteczko ? Masz staż i pozycję na dogo .[/QUOTE] staż to moze mam ale pozycję to chyba wyolbrzymiłas. Uciekam do kościoła bo wróciliśmy do Krakowa. Czy Clo nie musi poprosic o zmianę prowadzacego? Mogę ja?
  18. ale zeby zacząć bierac na hotelik musimy zmienic tytuł
  19. po pierwsze trzeba zmienic tytuł, a clo się tak rzadko pokazuje. [B]kto może poprosić moderatora aby kto inny prowadził wątek[/B] Fizia coś pisałas o płatnym domku tymczasowym. Musimy zaprosic więcej osób na jego wątek Czy ktos może zrobić mu plakat. [COLOR=darkred][B]A DO TEGO POTRZEBNE SĄ LEPSZE ZDJĘCIA[/B][/COLOR] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]DOPÓKI NIE BĘDZIEMY MIEĆ LEPSZYCH ZDJĘĆ I INNEGO PROWADZĄCEGO WĄTEK NIC NIE ZROBIMY[/COLOR][/B]
  20. jestem internet działa atalnie poszukam ten telefon jak wróce do krakowa
  21. Truskawa dziękuje. cieszę ze zdrowy a był grzeczny u weta może ktoś chce banerek Vanilka
  22. szukamy pilnie DT , hoteliku. On u truskawy siedzi w klatce. w niedziele jest jakas impreza dl piesków. ma byc tam zabrany. Trzymaj kciuki. Wysłałam pieniązki na szczepienie i drobaczenie
×
×
  • Create New...