Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [quote name='fizia']Chodzi o tą Panią od Gronia? Czyli ta szansa na Domek dla Gronia juz definitywnie przepadła tak?[/QUOTE] raczej tak-Pani nie zdecyduje się na jazdę do Rzeszowa Próbowałam ja jeszcze namówic.Jednak nie wierzę -ma mi dać odpowiedź z sobotę
  2. zastanawiam sie czy ta moja pani by go nie chciała
  3. za późno zorientuje się Za bardzo walczyłam o niego -sprawdzi wszystko Jakoś wcześniej nikt mnie nie uprzedził z tamtych stron, choc dziewczyny wiedziały ze tak może byc. Teraz piszą- po fakcie
  4. a teraz cos milszego - jutro jestem w Częstochowej.
  5. starciłama masę czasu na ogłoszenia, jazdę na wizyte, pieniądze na paliwo i wszystko na nic. Już zadnego pieska nie ogłosze z tego schronu
  6. niestety Gronio nie jedzie do domku bo P.kierownik nie zgodziła sie abym ja odebrała pieska-musi byc przyszła właścicielka. Włascicielka znów nie pojedzie bo za daleko a ona chora i szansa przepadła
  7. jak znajdę to Ci tez poslę
  8. P. kierownik swoją decyzję tłumaczy tym , że schronisko dla dla Groszka po tylu latach to jak dom. Jeśli go stąd zabierzemy to powinien od początku być z osobą z która spedzi resztę swojego życia. To do P. Ani powinien sie od razu przytulić, to ona go powinna wygłaskać. Dla Groszka po tylu latach taka zmiana będzie szokiem. Ja go wezmę ,będę z nim kilka godzin i znów ktoś inny.Pani kierownik jest odpowiedzialna za psy w tym schronisku . Taką podjęła decyzję i tego nie zmienimy. Mam nadzieję że P. Ania zmieni decyzję i pojedziemy.
  9. olga ja nic nie zmienię i nie będę dzwonić do Rzeszowa, chyba że Pani zdecyduje sie jechac. Szkoda mi będzie bardzo Groszka, ale nie będę go wiecej ogłaszać a Pani Ani będę szukać innego małego kudłacza.
  10. jeśli chodzi o Misię są telefony-jednak nic konkretnego. W schronisku koleżanka była 2 razy, jednak Misi tam nie ma i nie było
  11. [quote name='Kenny']czy ktoś może mi podać linka do wątku zaginionej Misi ? http://www.dogomania.pl/threads/195418-Kraków-sunia-wyrzucona-na-działce-uciekła-w-okolicy-Saskiej/page9?p=15688849
  12. [quote name='Agmarek']Daj mi na pw jakieś namiary do tej Pani u której jest piesek. Telefon, adres...coś żeby można się było skontaktować. Po niedzieli zadzwonię i się z nią umówię na sesję.[/QUOTE] telefon ma Paulina 78- ona pisze na tym wątku
  13. niestety , jeśli Pani nadal pragnie aby Groszek u niej zamieszkał musi z nami jechać- Taka jest decyzja P. Kierownik. Rozmawiałam dzisiaj z panią po odpowiedzi P. Kierownik i cały czas mówi o swojej chorobie, ze się boi. Powiedziałam jej żeby to przemyslała - wcale nie musimy jechać w tę niedzielę. Jeśli pani nie zdecyduje się na jazdę będę szukać jej pieska innego kudłatego ale np. w Krakowie , czy gdzieś bliżej niz Rzeszów- na razie jej tego nie mówiłam
  14. coraz zimniej [B]proszę musimy rozreklamować wątek Małyszów[/B]
  15. na stronie 1.ja i moje psy podała do siebie komórkę napisz SMS
  16. temu 13 letniemu znalazłam domek
  17. [quote name='wtatara'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/104213-śliczny-Gronio-szuka-przyjaciela[/URL][/QUOTE] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S9CRrSs5MtI/AAAAAAAAE3E/mF2slEa3Vss/s640/Obraz%20038.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S9CRsQ8p-II/AAAAAAAAE3I/bfCiQPHw3bg/s640/Obraz%20039.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S9CRt4naSBI/AAAAAAAAE3M/W32m7NrHDkI/s640/Obraz%20040.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S9CRuoEWIeI/AAAAAAAAE3Q/Mr2Tu-aQkmM/s640/Obraz%20041.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S9CRvg8Kh7I/AAAAAAAAE3U/3c3RUq9WKy4/s640/Obraz%20042.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S9CRrSs5MtI/AAAAAAAAE3E/mF2slEa3Vss/s640/Obraz%20038.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S9CRsQ8p-II/AAAAAAAAE3I/bfCiQPHw3bg/s640/Obraz%20039.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S9CRt4naSBI/AAAAAAAAE3M/W32m7NrHDkI/s640/Obraz%20040.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S9CRuoEWIeI/AAAAAAAAE3Q/Mr2Tu-aQkmM/s640/Obraz%20041.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S9CRvg8Kh7I/AAAAAAAAE3U/3c3RUq9WKy4/s640/Obraz%20042.jpg[/IMG]
  18. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/104213-śliczny-Gronio-szuka-przyjaciela[/URL]
  19. śliczne fotki- Ulka dziękuję Ulka ale w ten czwartek, w swieto
  20. [B]tak będzie mieszkać Gronio[/B] [B][COLOR=red]co do zdjęć to mi sie data skasowała tam a juz nie chciałam ustawiac bo moja Tabi rzucała sie na pieska [/COLOR][/B]
  21. [IMG]http://images39.fotosik.pl/364/4aa8f7fd573358dcmed.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://images39.fotosik.pl/364/1495acb2abc12026med.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://images40.fotosik.pl/352/ee7e46f7768ddb15med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...