Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. zdjęcia nawet nadaja sie do ogłoszę- trzeba robić jak najszybciej
  2. ależ oczywiście. Sunie są podobne bo szukałam Pani suni podobnej do Figusi
  3. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7942d3291e1b27d5.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/697/7942d3291e1b27d5gen.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/97a2d07506b3ff75.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/690/97a2d07506b3ff75gen.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/52ca13c1395d974b.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/512/52ca13c1395d974bm.jpg[/IMG][/URL] a tu z Panią.jest za duze a ja nie umiem pomniejszyc
  6. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e5c2e2241945e73d.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/696/e5c2e2241945e73dgen.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c6ef3e77ab13a56a.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/690/c6ef3e77ab13a56agen.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL="http://clk.tradedoubler.com/click?p=200984&a=1898348&g=19332926&pools=424801,418221"][IMG]http://bi.gazeta.pl/im/8/8798/m8798378,INFINITIM-1-GAZETA-BILLBOARD-620X100.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9861e02f75e0e841.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/696/9861e02f75e0e841gen.jpg[/IMG][/URL] Figusia odwiedziła Kukunię jednak ona bardzo sie przeraziła
  9. mogę prosić o namiary do tej dziewczyny.
  10. mozesz podawać i mój.Mam Panią z Warszawy chętną na małego pieska.Pani chce pomagac pieskom, np. robiąc ogłoszzenia
  11. trzeba rozreklamować watek. Czy własciciel zgadza sie na oddanie psa
  12. sa sliczne- treba ogłaszac. Moja tymczasowiczka jest podobna i znalazła domek
  13. dzwoniłam wczoraj. Rozmawiałam z Panem, wszystko w porzadku. Piesek kochany , rodzina go uwielbia
  14. hotelik zapłacony- potem rozliczę
  15. ciekawe czy Janka będzie gryzł
  16. Czy ten post ze jest kilka zainteresowanych jest nieaktualny? Mnie zmylił post,nie chce mi sie szukac ze jest duże zainteresowanie Czyli robimy wizytę i jesli bedzie OK szukamy transportu. Bez wizyty oczywiście nic nie szukamy
  17. tak ma domek , tylko w piątek ją wysterylizowałam i jak bedzie OK w sobotę figusia zaczyna nowe zycie. Panstwo już ją odwiedzili , dom z ogrodem , domek w górach i super opieka. Javena mieszka niedaleko i bedzie wszystko sprawdzać
  18. nie mam domku w Krakowie dla niego. Moją tymczasowiczkę tez wywożę do Chełmka. Teraz jak ten domek zaklepany zgłaszały się domki po nią
  19. Dziękuję za pomoc w organizowaniu tej wizyty. Jeśli Pszczyna odpadnie to mam troche tych psiaków na wydaniu, na pewno Pani coś znajdę. Ja słuzę pomocą w Krakowie. Nie podoba mi się ze pszczyna milczy,ale trudno
×
×
  • Create New...