-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz181.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz183.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz184.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz173.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz174.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz175.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz177.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz180.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Waxy'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz169.jpg[/URL] piękny widok :loveu: E tam masz szanse, życzę powodzenia :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B]może się uda:p:eviltong: w każdym bądź razie nie dziękuję:razz:[/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']chmury jak góry [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz169.jpg[/URL] zawsze na posterunku ;) [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz172.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Navy][B]a jak, mister Tobiasz:p [/B][/COLOR] [quote name='infers1995'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz172.jpg[/URL] To jest piękne, ma taki klimat:loveu::loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] to właśnie m.in. wysłałem do MP będziesz w Białymstoku?[/B][/COLOR] [quote name='anetta']Hej chłopaki :hand: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz109.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol: Świetne foty :o[/quote] [COLOR=Navy][B]hej:multi: dzięki ;)[/B][/COLOR] [quote name='Agappe']nic tylko pozazdroscic :oops: chociaz ja tez nie mam co narzekac jak na wwe.. pod koniec tej strony sa zdjecia mojej okolicy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118083&page=11[/URL][/quote] [COLOR=Navy][B]nie ma co zazdrościć tylko przeprowadzić się na Mazury ! :p[/B][/COLOR] -
[COLOR=Navy][B]super, że krycie udane !! :multi::multi: to widzimy się w Białymstoku ;) w niedzielę:lol: kogo wystawiasz w B.? [/B][/COLOR]
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Matusz replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
pomagam :diabloti: -
[url]http://images32.fotosik.pl/350/9b92a22742bc5578.jpg[/url] :loveu::loveu:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Matusz replied to betty_labrador's topic in Galeria
a kto to ?:cool3::diabloti: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='zaba14'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz165.jpg[/URL] dumnie wypieta pierś do przodu! cudo :)[/quote] :lol::lol: [quote name='BBeta'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz166.jpg[/URL] Piękne :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki, zaraz wpadnę w samozachwyt :diabloti: ale i tak daleko mi jeszcze do Twoich zdjęć:loveu: wysłałem dwa zdjęcia z sesji słomiastej do MP ale pewnie i tak nie mają szans:evil_lol: [/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz166.jpg[/IMG] :loveu::loveu: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz167.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz169.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz170.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz172.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz161.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz162.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz163.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz164.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz165.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Acctiually'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz156.jpg[/URL] [COLOR=Blue]Co do mnie mówisz?:D [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz160.jpg[/URL] pan i władca świata:evil_lol: [/COLOR][/quote] ;) [quote name='Isadora7']Sierść Tobiego w zbliżeniu? [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz159.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]no wiesz co Isadora? :diabloti: te Twoje żarty:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Agappe']hmm macie takie fajne pole kolo siebie???:roll::roll: a sloma slomiasta numer 1 suuuper[/quote] [COLOR=Navy][B] mamy, mamy i to wiele :multi::loveu: poza tym lasy, góry, doliny, pagórki, doliny, strumyczki i jeziooora:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='anitaaa i bartis'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/m...w/Obraz154.jpg[/URL] Super zdjecie :loveu:a To uszko :lol:[/quote] [COLOR=Navy][B] Witaj u nas Anita ;) dzięki :)[/B][/COLOR] [quote name='BBeta']Rzeczywiście :crazyeye: Ale zdjęcia bardzo fajne :loveu: ;)[/quote] [COLOR=Navy][B]nie mam pojęcia dlaczego, może przez światło... wtedy było zachodzące słońce i tuż po zachodzie. dzięki :) [/B][/COLOR] -
[quote name='Agga'][COLOR=DarkGreen][B]To dziś czekamy na Ciebie w Sopocie:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] już się skończył festiwal ! :evil_lol::evil_lol:
-
[COLOR=Navy][B]heeeej wrócona !!:multi::multi::loveu::loveu::multi::multi: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]dzielna Saidi :multi::multi: u Tobiego to graniczy z cudem, czyt. samowolne wejście do wody :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]doczytałem, dobrze, że Klementynka się odnalazła :multi::multi: bidulka jedna :loveu: [/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Helga&Ares'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz119.jpg[/URL] to jest takie fajne, ciepłe :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki ;)[/B][/COLOR] [quote name='eria'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz154.jpg[/URL] ucho zapragnęło się usamodzielnić i uniezależnić :cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B] na to wychodzi:razz: [/B][/COLOR][CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz155.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz156.jpg[/IMG] słoma słomiasta :) [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz158.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz159.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz160.jpg[/IMG] spadam do Olsztyna, miłego dnia! [/CENTER] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]wstałem :multi: a to tylko dlatego, że jadę do Olsztyna więc musiałem :evil_lol: ja za to nie przebrnąłem przez słowotok mamci, ale może mi skróci kiedyś na gg?:diabloti::eviltong:[/B][/COLOR] -
[quote name='Agga'][COLOR=DarkGreen][B]Niestety Mateuszku mój pociąg tam nie jechał.[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Navy][B] ale jakoś bym dojechał :diabloti: do trójmiasta mam niecałe 150 km :p[/B] [/COLOR]
-
ja poza ringiem będę w koszulce dogomaniackiej :)
-
[COLOR=Navy][B]Mamuś - podróżniczka :loveu::loveu::loveu: a synka czemu po drodze nie zabrałaś?:shake::diabloti:[/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='jamnicze']No to nie pal tyle, to niezdrowo :eviltong::diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B] wiem, że niezdrowo :diabloti: ale ja nie palę często i dużo:eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']Tobi zamienił się w bociana i na gnieździe siedzi :crazyeye: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz153.jpg[/URL][/quote] :eviltong: [quote name='Waxy'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz154.jpg[/URL] ale mu fajnie ucho odleciało :evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]bo wicher wiał dosyć mocny wtedy :diabloti: [SIZE=4][/SIZE][/B][/COLOR][CENTER][COLOR=Navy][B][SIZE=4][COLOR=Green]na wsteczu foty ze słomą...:p[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR] [/CENTER] -
[COLOR=Navy][B]hej Aniu :multi: wymiziaj sznupiaste dziewczynki :loveu::loveu: jak tam Michał? gdzie się dostał i na co?;):razz:[/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz153.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz154.jpg[/IMG] cdn. ;) [/CENTER]