chyba nic z tego nie będzie, moi rodzice są nieugięci :(
Nawet z nimmi się trochę pokłóciłem o to, ale juz jest dobrze... Pozostaje tylko szybko znalesc dom dla tej pięknej panny !!!! :loveu::loveu:
Kto pomoże i wystawi Szile np. na allegro, psy.pl, alegratka,?? Bede bardzo wdzięczny, jak coś to napiszę priv z emailem i tel:)
Kto z ciotek i wujków zdolny jest i napisze jakis ładny tekst dla Szily?