ja podchodzę do tego z ostrożnością, dlatego chce wszystko sprawdzic i rozwiac wszelkie watpliwosci w sobote, a Szilę ja sam zauwazylem te pieknosci:loveu:
Aga, myśle, że zbyt pochopnie oceniasz Szile... ale to twoja opinia i szanuję ją, pamiętaj, że pies inaczej zachowuje sie w stadzie, w klatce, niż na spacerze czy juz w domu... nie można jej tak odrazu skreslac.
no pani prezes, ja uwazam,że ma pani dar opowiadania :D :) na pierwszym spotkaniu bardzo ładnie było opowiedziane wszystko :eviltong::eviltong: :)
Może jakieś szczegóły tego spotkania co ??
[B]
GDZIE TE GG ????:mad::mad:[/B]
[quote name='Asia_M']Ale piękny piesek!
Matusz5, wystawię go na allegro, proszę prześlij mi wszystko na priv.[/quote]
Dzięki wielkie cioteczko !! :Rose::klacz:
juz wyslalem ci wszystko na Priv :):)
Aga, ja czekam na twoje gg !!! :mad::mad::mad: w sobote cie upomnę normalnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :) moralne upomnienie :D :eviltong::eviltong:
kto wezmie te kochane jamnisie ???:loveu:
Ja bym sam wziął, ale mam swojego jamniola( ten z avatarku) rodzice się nie zgadzają na drugiego psa w domu... chciałem adoptować Szile, jest jej link na 1 stronie watku ostrodzkiego. ale nic z tego...
ja wstawiam na youtube, trzeba zalozyc konto, a potem wstawiasz filmik, ja sam troche sie na trudzilem ale udalo sie, tam wszystko jest po ang, a ja ang. tak troche znam, w szkole mam niemiecki i rosyjski + łacina :evil_lol::eviltong::eviltong:
no właśnie, duża, mała, Aga napisz cos wiecej, skad trafiła itd???
P. S Aga, załóż gg !!! plissss będzie łatwiejszy kontakt !! plisss:mad::mad::mad::mdleje: