a i bardzo sie ciesze Kasza ze bierzesz Muszkę:multi::multi::multi::klacz::klacz::bigcool::bigcool::Cool!: :D Naprawde z całego serca jak najlepiej Wam zycze :)
dzieki supergoga :) :Rose::Rose::smilecol:
nie dawno dostałem smsa, od pewnej pani, jest zainteresowana adopcja Łatki!, to dopiero początek, ale miejmy nadzieję,że Łatka znajdzie dom!
ja wystawiłem swoje kochane 9 dogo na:
[URL="http://www.eoferty.com.pl/"]
http://www.eoferty.com.pl/[/URL]
[URL="http://www.zwierzaki.org/index.php/board,30.0.html"]
http://www.zwierzaki.org/index.php/board,30.0.html[/URL]
[URL="http://kupiepsa.pl/latestads.php?catid=0&order=siteid&way=&do_search=0&searchword=&user_siteid=&offset=20"]http://kupiepsa.pl/latestads.php?cat...eid=&offset=20[/URL]
[URL]http://www.pineska.pl/[/URL]
psy.pl
[URL]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php[/URL]
w tym latke i happy :) wiec na tych serwisach juz nie musisz, dzieki wielkie za allegro :):):):Rose::Rose:
ja wystawiłem swoje kochane 9 dogo na:
[URL="http://www.eoferty.com.pl/"]
http://www.eoferty.com.pl/[/URL]
[URL="http://www.zwierzaki.org/index.php/board,30.0.html"]
http://www.zwierzaki.org/index.php/board,30.0.html[/URL]
[URL="http://kupiepsa.pl/latestads.php?catid=0&order=siteid&way=&do_search=0&searchword=&user_siteid=&offset=20"]http://kupiepsa.pl/latestads.php?cat...eid=&offset=20[/URL]
[URL]http://www.pineska.pl/[/URL]
psy.pl
[URL]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php[/URL]
w tym latke i happy :) wiec na tych serwisach juz nie musisz, dzieki wielkie za allegro :):):):Rose::Rose: