-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Justa']Haha a kto by nie chciał wygrać 9mln.. :evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]no właśnie:evil_lol: [/B][/COLOR][quote name='Justa']pies może i tak.. moja SUKA by chciała :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B]mój PIES też:diabloti:[/B][/COLOR] -
[quote name='Justa']Uwaliłam. Ale nie chce mi się o tym gadać.[/quote] [COLOR=Navy][B] a tam... głowa do góry Justynko !! mnie też się nie udało za pierwszym razem, statystycznie to co 10-temu jak nie lepiej się udaje za 1 razem ;) więc zapisuje się na następny termin i głowa do góry :calus::loveu: [/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='betty_labrador']jak sam to określiłeś- tam gdzie jestes, pojawia sie słonko :evil_lol: wiec zniszczyłeś zime :placz: :eviltong:[/quote] [COLOR=Navy][B]:evil_lol::evil_lol: dzisiaj puściłem Totka na chybił trafił, ii... trafił ale tylko jedną liczbę...:evil_lol::evil_lol:[/B][B] a chciałem wygrać te 9 mln...:placz:[/B][/COLOR] [CENTER]na dobranockę;) [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1490.jpg[/IMG] [/CENTER] -
[url]http://217.197.65.60/kropa.php?kropa=8273[/url] [SIZE=5][B]159:p[/B][/SIZE] [COLOR=Navy][B]brry ;)[/B][/COLOR]
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Matusz replied to betty_labrador's topic in Galeria
[COLOR=Navy][B]ja jessstem:p[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]ale cudnie wakacyjnie...:rolleyes:[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Rinuś'][B][I]Dowiem się jakiego masz lapka czy nie ?> :diabloti:[/I][/B][/quote] [COLOR=Navy][B] napisz na gg to się dowiesz :cool1::p[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] kto skrzywdził Tobiaszka :cool1: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1232.jpg[/URL] te wodno pryskające EXTRA :cool2:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B] nikt go nie skrzywdził:cool1: dzięki, choć ty jest zauważyłaś...;)[/B][/COLOR] [quote name='betty_labrador'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1234.jpg[/URL] juz wiecej sie do niego nie odezwe :cool1:[/quote] :evil_lol: [CENTER]jeszcze tak było kilka dni temu ;) [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1471.jpg[/IMG] a to już z przedwczoraj, jak słonko to od razu cieplej :loveu: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1479.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1481.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1482.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1484.jpg[/IMG] [/CENTER] -
[quote name='Viris'] Matusz - środkowe trochę chyba za ciemne. Reszta super. Bardzo fajne kolory.[/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki :) w takich warunkach jakie były to i tak dobrze, że coś wyszło :)[/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]:eviltong::eviltong:brryyy wieczór[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[CENTER][COLOR=Navy][B]To może coś teatralnego i emocjonalnego :)[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][/COLOR] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/802/055pp0nv5.jpg[/IMG] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/6231/056ep1gk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/1433/058wc1.jpg[/IMG] [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/5788/104mf5.jpg[/IMG] [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/3731/105pd6.jpg[/IMG][/CENTER]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0316.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1227.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1233.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1234.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1238.jpg[/IMG] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Celina12']:crazyeye: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1232.jpg[/URL] co MÓJ Tobiaszek ma????:mad:...moje śliczne CUDO.[/quote] [COLOR=Navy][B] to co widać, jak jest niegrzeczny dla niektórych gości to musi nosić to coś:diabloti::razz:[/B][/COLOR] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0300.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0304.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0305-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0306-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0308-1.jpg[/IMG] -
[COLOR=Navy][B]hej Aluta :loveu::multi::loveu: ja też dzisiaj śpioch, jedyny dzień gdzie mogę się wyspać :multi: no to ładnie załatwili tych od RTG...:razz:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Isadora7']Trzeba koniecznie powiadomić jakąś organizację. Jak można tak znęcać się nad psiakiem: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1232.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B] tak, pozwij mnie do TOZu:diabloti::evil_lol: [/B][/COLOR] [quote name='moni83']Moj maluch tez gdy zakladam jemu kaganiec strasznie sie smuci.Na szczescie malo kiedy go ma:) A tobiaszek jest wspanialy,ma tak piekny kolorek:razz: pozdrawiamy[/quote] [COLOR=Navy][B] Tobiasz też nie często go ma, ale jak trzeba to trzeba;)[/B][/COLOR] [quote name='deer_1987']A gdzie zimowe fotki?[/quote] :cool3: [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B] fotek zimowych brak, bo brak:p [/B][/COLOR] [/quote] [COLOR=Navy][B] a poza tym to po zimie już nie ma śladu:razz:[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]fotki na dziś, odgrzebane z szufladek:eviltong: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0299.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0301.jpg[/IMG] i skrzywdzony przez los pies:diabloti: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1232.jpg[/IMG][/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='moni83']Cudnie Tobiaszkowi w tej jesiennej scenerii:) Pozdrawiam[/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki;);)[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Isadora7']Piękne zdjęcie, piękny model: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1413.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki Isadorko :)[/B][/COLOR] -
[quote name='Justa']świat nie jest sprawiedliwy :diabloti:[/quote] bardzo dobra konstatacja :diabloti:
-
Tinka, pożyjemy zobaczymy :eviltong::eviltong: Small, na to wygląda :evil_lol:
-
[quote name='Tinka:)']pies , który w taty zakładzie mieszka;)[/quote] to się nie liczy :eviltong::eviltong: to w takim razie ja wygrywam :diabloti:
-
[quote name='Tinka:)']kto da więcej... :diabloti: EDIT: ja dam :evil_lol: Ares ma 10-12 lat[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: kto to Ares?:eviltong::razz:
-
[quote name='Justa']Jaki tu szczyle.. Galina ma 5,5 :eviltong:[/quote] A Tobiasz w lutym 8....:eviltong::eviltong:
-
[COLOR=Navy][B][url]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/14-56.jpg[/url] to przebiło wszystkie :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='wiewiora1'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1424.jpg[/URL] Matusz,,,A to TY??? Masz świetny aparat,,,bardzo dobrze i wyraźnie robi zdjecia!!!super!!![/quote] [COLOR=Navy][B]tak, to ja :evil_lol: chciałbym:eviltong:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]to przypadkowi ludzie, którzy lubują takie sporty :)[/B][/COLOR]