Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [COLOR=Navy][B]piękny kot i piękne fotki :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  2. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Świetny avatar :lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki :)[/B][/COLOR] [quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]Witajcie Tobiaszkowie :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Przyszlismy sie zameldowac bo ostatnio na nic czasu nam nie starcza ech.......[/COLOR][/B] [/quote] [COLOR=Navy][B] hej ewatrocy :) nie martw się, nie jesteś sama, ja też ostatnio cierpię na chroniczny brak czasu...[/B][/COLOR] [quote name='Asiaczek']Wracając do wyjazdu do Turku, to próbowałeś jakies nowe serki-pleśniaczki? Czy to było napisane tylko tak, dla ciekawości...? Uwielbiam serki-pleśniaczki...:lol: Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B] nie próbowałem, gdyż nie jadam taki serów. Nie lubię ich :diabloti: bllee:eviltong::eviltong: ja w ogóle mało sera jadam;) masz rację, to było dla ciekawości.:razz:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Hej :multi: fantastyczna ta fota z avka! :loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] hej :) dzięki:multi:[/B][/COLOR] [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1785.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1786.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1787.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1790.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1792.jpg[/IMG] [/CENTER]
  3. [COLOR=Navy][B][URL]http://img222.imageshack.us/img222/7813/resizeofimg9331ka8.jpg[/URL] mogę tylko to:diabloti: "Oaza Zdrowia dlatego proszę zachować ciszę !" te Gradienanlage wels to musi być jakaś nazwa własna ;) "poświęcony/e to coś od 1993 roku" a dalej już nie widzę co tam jest:eviltong:[/B][/COLOR]
  4. przetłumaczyłbym ale mi się nie chce :diabloti::evil_lol:
  5. [quote name='Asiaczek']Po całkowitym przeglądnięciu fotek zrobionych przez Dumisiową, to jest właściwie tylko 1 wyżeł, a właściwie wyzlica...:cool3: Pzdr.[/quote] oj Iwona....:mad::mad: :evil_lol:
  6. [COLOR=Navy][B]fotki nie najgorsze ! u mnie całkiem fajnie się prezentują;) czekam oczywiście na wyżły:loveu::eviltong:[/B][/COLOR]
  7. [COLOR=Navy][B]hejos dziewuchy :multi::multi: my tutaj regularnie zaglądamy i fotki podziwiamy :) [/B][/COLOR]
  8. [quote name='Dumisiowa']Matusz ja nie lubię się chwalić:p wiesz o tym:) Co do aparatu..hmm no cóż..nie ukrywam że mi się spodobało...:p lubię cykać.....:P Tylko, że teraz Asiaczek musi się z moimi cykaniami zmagać a nie ja:P:P[/quote] wiem, wiem :p:p:eviltong: no, dzięki Tobie są wyżlaste :multi::loveu:
  9. [quote name='Asiaczek']Bingo! Tak Jej się spodobała moja Canon'ierka, że pstrykała i pstrykała i pstrykała...:evil_lol: Pzdr.[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. [quote name='Dumisiowa']Kurcze nawet galerii nie mam i mało sie udzielam a tu tyyyle o mnie pisza :D Asiaczku...Dzięki za podróż!!!!!! Przepraszam, że dopiero sie odezwałam- problemy z kompem:) Galeria super:) a baski urocze:) miałam okazję się przekonać:))))))[/quote] nie chwaliłaś się Iwonko że w daleki świat wybyłaś :eviltong:
  11. [COLOR=Navy][B]uhuhuuu....:loveu::loveu: słitaśne :loveu:[/B][/COLOR]
  12. [quote name='Iwona1984']nie to stare fotki[/quote] już myślałem, że to np z dzisiaj:eviltong::eviltong:
  13. [COLOR=Navy][B]To u Was tyle śniegu?:razz::razz::cool3:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='Justa']narzeeeeeekasz :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B]taaa... podobno słynę z tego:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]oooo z tym się zgodzę upał w Wawce to paskudztwo :diabloti:przeżyłam witanko Wnusiek :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B] noo:diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]Witanko:multi: ja jestem już po 2 kołach, jak na razie do przodu :))) 2x 4+ z niemca i 4 z historii dziś... uff.. jeszcze hmm... jakieś dwa kola i 4 egzaminy, ale to już w styczniu...:mdleje:[/B][/COLOR]
  15. [quote name='Justa']ależ śliczny avek :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki :diabloti: [/B][/COLOR][quote name='betty_labrador']taaa? nie wiedzialam :P raczej pomyslalabym ze upał Cie męczy :eviltong:[/quote] [COLOR=Navy][B]to już wiesz :) W Wawie był ukrop i nie było czym oddychać :eviltong: [/B][/COLOR][CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1780.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1781.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1782.jpg[/IMG] [/CENTER] [COLOR=Navy][/COLOR]
  16. [quote name='Asiaczek']Ej, nie! Az tyle to nie dam, bo część do AST-y, wyżły itp. No i oczywiście, nie wszystkie fotki mają dobrą jakość... Pzdr.[/quote] no ale wyżły to chyba wstawisz co ?:eviltong:
  17. [INDENT][COLOR=Navy][B]szuflandia jak zawsze piękna !! :loveu::loveu::loveu:[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][/B][/COLOR][/INDENT]
  18. jamnicze ! wracajcie :eviltong::eviltong:
  19. [quote name='evaxon']a ty nic tylko wlepiasz i wlepiasz te foty:shake::shake::shake:[/quote] [COLOR=Navy][B]mogę już wcale nie "wlepiać" ich:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: robię to tylko dla Was:p bo dla siebie nie muszę:razz:[/B][/COLOR]
  20. [quote name='AlaNowak']najlepiej niech zrobią BISa puppy dla kazdej grupy:evil_lol:[/quote] o! bardzo dobry pomysł:diabloti:
  21. [quote name='Isadora7']A ja lubię rysowanie pazurkami po ekranie: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1775.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Navy][B]ja też :)[/B][/COLOR] [quote name='Justa']ta ostatnia fotka na avka ! :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] wedle życzenia :eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='Tinka:)'][URL]http://img370.imageshack.us/img370/6325/img1856wt3.jpg[/URL] boskie :evil_lol::loveu::loveu:[/quote] :p
  22. [url]http://images47.fotosik.pl/38/2c670cecd7cd288b.jpg[/url] [COLOR=Navy][B]pamiętam :razz::loveu:[/B][/COLOR]
  23. [quote name='AlaNowak']Ej, ej, ej.... Pamiętajcie, że jeszcze ja jestem!!!:eviltong:[/quote] [COLOR=Navy][B]Alu, no ja już uwzględniłem Ciebie :eviltong: dlatego tak napisałem jak będzie :diabloti:[/B][/COLOR]
  24. [CENTER][COLOR=Navy][B]i jedna zapowiadająca cykl "mądre miny":diabloti: [U][IMG]http://img370.imageshack.us/img370/6325/img1856wt3.jpg[/IMG][/U] [/B][/COLOR][LEFT][COLOR=Navy][B]wczoraj mieliśmy spacer z Nuką, bo mój chrzestny wrócił już z Irlandii do PL ;)[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]fotki ze spaceru jak przyjdzie na nie pora:razz: tymczasem uciekam i miłego dnia życzę.[/B][/COLOR] [/LEFT] [/CENTER]
×
×
  • Create New...