Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. mieszkanie w końcu znalezione,(ciekawe na jaka długo:diabloti:) w sobotę przeprowadzka, jak dobrze mieć pomocnych rodziców :diabloti:
  2. ja tą samą rozkosz miałem okazję całować, tulić a i nawet ustawiać :loveu::loveu: Mamuniu, przepraszam jeszcze raz za kłopot:-(
  3. pozdrawiam pozdrawiam :loveu: a ja dalej bez mieszkania :-(
  4. [quote name='ariss']moja znajoma wynajmowała pokój jakiś czas temu, była bardzo zadowolona i wiem, że nie płaciła dużo. Podpytam;)[/QUOTE] byłbym wdzięczny! Doginka sorry za off:buzi:
  5. I tu zapytam, szukam pokoju w Warszawie do wynajęcia, może coś wiesz? słyszałaś? ktoś wynajmuje?:shake:
  6. I tu zapytam, szukam pokoju w Warszawie do wynajęcia, może coś wiesz? słyszałaś? ktoś wynajmuje?:shake:
  7. I tu zapytam, szukam pokoju w Warszawie do wynajęcia, może coś wiesz? słyszałaś? ktoś wynajmuje?:shake:
  8. I tu zapytam, szukam pokoju w Warszawie do wynajęcia, może coś wiesz? słyszałaś? ktoś wynajmuje?:shake:
  9. Mamuniuu, znasz może kogoś w Wawie kto chce wynająć pokój?? Zostałem na lodzie i poszukuję :placz:
  10. :loveu::loveu::loveu::loveu:
  11. [quote name='Vectra']już jestem PO , teraz muszę odpocząć po tych 3 tygodniach ... poniekąd wariackich ale dziękuje Wam, że byliście ze mną myślami :buzi:[/QUOTE] polecam odpoczynek z synkiem :calus::buzi:
  12. [quote name='Doginka'] Oj, urosło mi dzieciątko:roflt: Jest już wyższa ode mnie:lol: A tak w ogóle WITAJ:hand::lol:[/QUOTE] oj urosłooo, na dużą pannę :eviltong::eviltong: Witam ;)
  13. Powiem Ci, że jak ostatni raz byłem u Ciebie na fb, to Twoja córka, była taka mała:diabloti: a tu proszę jaka panna :diabloti:
  14. Dawaj Asiu, wstawiaj ! :mad:
  15. Mamuniu, jestem cały czas. Myślę i tulę mocno! [*]
  16. no nie zawsze trzeba każdemu odpowiadać i cytować całą wypowiedź :evil_lol: to nie podstawówka :D
  17. [quote name='deer_1987']A moj post nie zostal zacytowany :diabloti: Jak tam Serek i Romka? :loveu:[/QUOTE] Czy zawsze musi być cytowany? :roll::roll: Asiaczek sama decyduje co cytuje a co nie, żenada :cool3:
  18. [B][COLOR="navy"]Mamuniu, jestem z Tobą i tulę mocno, najmocniej jak potrafię:calus:[/COLOR][/B]
  19. [quote name='Alicja']ide zajrzeć na połączenia na PolskiBus ;)[/QUOTE] [B][COLOR="navy"]i jadzie cos?:eviltong:[/COLOR][/B] [quote name='Justa']hej tele :loveu: ten drink to taki gęstawy bym rzekła :diabloti: i pewnie diabelsko słodki? :p[/QUOTE] [B][COLOR="navy"]hej tele :loveu: wcale nie taki gęstawy :) i niesłodki :) tak akurat, serio ;) [/COLOR][/B]
  20. [quote name='Alicja']oczywiście jeden dla Mnie ;)...tylko gdzie Palemka ;)[/QUOTE] przyjeżdżaj, jeszcze zostało :diabloti:
  21. [quote name='Alicja'][COLOR=navy][B]Zaświadczam , że byłam noszona na rękach przez Wnusia :grins: [/B][/COLOR][/QUOTE] :loveu::loveu: [B][COLOR="navy"]smacznego ! Pyszny drink z mango, bananów, pomarańczy i gruszek z likierem pomarańczowym i migdałowym :) [CENTER][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/245/img2896c.jpg[/IMG][/CENTER] [/COLOR][/B]
  22. [B][COLOR="navy"]:calus::calus:[/COLOR][/B]
  23. [QUOTE][FONT=Arial][COLOR=navy][B]a Babi ma fotasy ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="navy"]Wnusio już też ma :) Mamusia podesłała :loveu: [/COLOR][/B]
  24. Mamuniu, ja tęsknię dlatego pisałem do Cię smsa... jak będziesz na skype to daj znać!
  25. krzywo cosik :cool3:
×
×
  • Create New...