-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="navy"]a ja byłem ostatnio blisko, szukałem w lasach matki, ale nie wiedziałem w których ona mieszka, wiec nie odwiedziłem :diabloti:[/COLOR][/B] -
[quote name='Doginka']Ja też od samego początku usuwam sama kamień psom i jakoś mają piękne zęby, a dodam, że Gordon ma prawie 8 lat, a Raper 7 i pól i mają bielusieńkie zęby, zdrowe;-)[/QUOTE] Tobi ma 10 i ma również zdrowe i białe zęby :))
-
fakt, dawno :eviltong: ja staram się delikatnie usuwać tylko sam kamień raz na jakiś czas :)
-
[B][COLOR="blue"][COLOR="navy"]hej mła tele :loveu: A ja tam sam, bez narkozy Tobiaszowi zdejmuję pilniczkiem kamień, idzie jak po maśle :)[/COLOR][/COLOR][/B]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']taki las jak mój , jest tylko jeden :D[/QUOTE] :p :D :eviltong: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']To co sie głupio pytasz. Mieszka w lesie i niech tak zostanie;) pzdr.[/QUOTE] Lasów jest dużo i istnieje prawdopodobieństwo, że jak będę chciał mamuśkę odwiedzić to pójdę nie w ten las co trzeba:diabloti: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Podpowiem: w lesie:) Pzdr.[/QUOTE] To, to ja sam zauważyłem :eviltong: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']E, to jakas fatamorgana... A ja nie wiem, czy będę na w-wskiej. Bo może - tak jak w ub.r. - będę miała ciekawszą wystawę na Węgrzech... Czyli na mnie juz przyszedł czas, bo Matusz w ub.r. był u mnie RAZ!!!!! Pzdr.[/QUOTE] [B][COLOR="navy"]żadna tam fatamorgana !:diabloti: ano byłem, byłem, i pyszne tosty jadłem :eviltong: [/COLOR][/B] [quote name='Vectra']meldunek , to mam na Mokotowie , a w Babicach już nie mieszkam :diabloti:[/QUOTE] a gdzie teraz? :diabloti: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']czekasz aż Babcia do Matki twej pojedzie ;)[/QUOTE] dokładnie ;) [quote name='Vectra']może napisz , że na Służewcu u swoich dziadków :evil_lol: dupku mały , toż to moja dzielnica :D[/QUOTE] jakich dziadków ? Stare Babice to Twoja dzielnica :diabloti::eviltong: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']a na jakiej dzielnicy ? może byś w końcu matkę odwiedził :mad: teraz mam gdzie gości przyjmować :evil_lol: w tym dzieci[/QUOTE] Na Mokotowie przeważnie :)) przyjdzie czas to odwiedzę :eviltong: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']bo jeszcze nie mieszkasz , w tym buszu :diabloti:[/QUOTE] wiem co to za busz:diabloti:, jestem tam średnio 2-3 razy w miesiącu po kilka dni -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']posty wam poskakały :) A ja jak się zakoffałam to byłam cały czas taka sama chuda jak przed zakochaniem :lol:[/QUOTE] chociaż ostatnio przytyłem całe 2 kg :grins: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']łącze się z Tobą w bólu , mnie by już nikt tam nie zakwaterował :diabloti:[/QUOTE] ale mamuniu, ja żadnego bólu nie przezywam :eviltong: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']niech Ci i tak będzie :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']a gdzie będziesz mieszkał ?[/QUOTE] w stolycy, zwanej Warszawą :eviltong: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']no to idę włączyć czajnik i zapalić :diabloti: wieczór też może byc przecież milusi ;)[/QUOTE] czyli idziesz za moim przykładem ? :D -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']no to idę włączyć czajnik i zapalić :diabloti: wieczór też może byc przecież milusi ;)[/QUOTE] czyli idziesz za moim przykładem ? :D -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']jak złe ? przecież one nie gryzą :diabloti: zly to jest moment , jak pusta paczka zostaje i nie ma kolejnej i trzeba do sklepu ... budzisz się rano .. rano to dla każdego pojęcie względne wiem ... wpada na ciebie ten motłoch na 4 łapach ... udaje ci się wydostać ( a bo muszę uchylić rąbka tajemnicy , że od pewnego czasu nie sypiam w sypialni , tylko z motłochem w salonie ... jakoś jednak lubię czuć piach , sierść i zapach wiatru w łóżku ) cykasz czajnik , sypiesz kawę do kubka .... w czasie gdy woda się gotuje , odpalasz fajeczkę ... mmmmmm .. dymek ... cyk czajnik , zalewasz napar , dodajesz mleko i dymek ... mmmmm .... i dzień od razu , jest piękniejszy .... [/QUOTE] lepiej tego mamuśka nie mogłaś ująć ! mmmm.... -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']a czemu nie będziesz jeździł na wystawy ?[/QUOTE] no na warszawskiej zawitam, będę miał już wtedy bliziutko ;) -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']O robakach i wiatrach - to nie ja... Pzdr.[/QUOTE] o proszę, czarno na białym:diabloti:: [quote name='Asiaczek']Może[B][COLOR="red"] robaki[/COLOR][/B] masz...?;) Jaka śliczna Laurka:) [url]http://img694.imageshack.us/img694/520/img0337qy.jpg[/url] Pzdr.[/QUOTE] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
oj tam, oj tam :eviltong::eviltong: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Kto się czepia? Kto się czepia? Ja, ja się czepiam...?!?!?!:mad: O, niech no ja Cię dorwę na jakiejś wystawie, to zobaczysz czepianie się;) Pzdr.[/QUOTE] No czepiacie się, i wymyślacie jakieś robaki, że wiatr mnie porwie i Bóg wie jeszcze co ! o! :P oj na wystawie to nie prędko Asiu :diabloti: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']czyli masz idealne wzorce żywieniowe , odziedziczone po mnie :evil_lol: właśnie ? a moje rzucanie palenia , niestety się nie powiodło ... póki brałam tabex , to mi fajki nie smakowały .... mało paliłam .. ale skończył się tabex , wrócił TEN smak :diabloti: ale fakt pale mniej , bo nie pale tu gdzie mam kompa .... pale tylko w kuchni HA[/QUOTE] idealne, masz rację mamusiu :diabloti: no ten smak, do kawusi, po jedzeniu :D -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']O, a odkąd to papieroski podpalasz...? Pzdr.[/QUOTE] ja nie popalam :eviltong: palę :p oj, już od jakiego czasu :) wiem, że to złe, ale jak narazie nie mogę rzucic :shake: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']I cóż ja moge na to powiedzieć. Widocznie tak masz...;) Pzdr.[/QUOTE] No właśnie, a Wy się czepiacie ! :mad::eviltong: