Jump to content
Dogomania

magda z.

Members
  • Posts

    11736
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda z.

  1. lp 120, 065063, 3 lata, samiec, od 6 październik 2010, na początku zdystansowany, ale póxniej zaczął się przylepiać do Kasi:) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1197/d07284e72a6002b4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1198/276e55338abcf4a2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1198/83cbae0ddfa4dfa3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1198/205deb793828cbc4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1198/c1391bf53237d876med.jpg[/IMG][/URL]
  2. 6-miesięczny szczeniak, chłopak, czarny, będzie sporym misiem, lp 158, 064566, szybko musimy mu znaleźć chałupkę, bo na wybiegu to on sie nauczy wszystkiego, czego mu nie potrzeba... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1198/4cab7da942995eb9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1197/e139e3019fb5ea29med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1197/119a273271e94fbdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1197/c7f27d2aa26d357fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1197/bff4e6acaed8406cmed.jpg[/IMG][/URL]
  3. lp 157, 064567, przyjęty 1 grudnia 2010, samiec, 1 rok, bardzo fajny, koniecznie chciał się zapoznać z moim aparatem bliżej;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1197/d912f180bc589415med.jpg[/IMG][/URL] [U][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1198/f50a07757747666fmed.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1197/85e4b2a2702c3f1dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1197/eba0c47a65e4052dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1197/3990f64588440402med.jpg[/IMG][/URL]
  4. PIMPEK, samiec, typowa parówka, 8 lat, przyprowadzony przez jakąs panią z etykietą agresywny do psów, ale on spokojnie siedzi na wybiegu z cała brygadą, nie wtrąca sie w zabawy, ani awantury, jedynie nie pozwoli sobie wejść na głowę, ale psy go raczej omijają, lp 232, 492562, od 19 stycznia 2011 [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1197/bd433f0c2adda448med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1197/dd6e75bc75d31fbbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1197/898446b959a5c2fbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1197/3ff615c844aac453med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1197/bac95f2d7b4e4c7amed.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='lolka']Magda nie dawaj tych fotek..wygląda na nich upiornie :([/QUOTE] piękny nigdy nie był, a jak słońce zaświeciło mu w oczy to jeszce spotęgowały odbiór... [quote name='kasia310']Ten wielki misiek....nie wiem może damy mu na imię Leon albo Florian, jest przepiękny, kochany i rzeczywiście bardzo smutny, troszke nieufny, ale tylko troszkę...i duży. Wspaniały pies...[/QUOTE] Leon pasuje:) Jak będę na pierwsze strony wklejać to z imionami od razu, jescze tylko dorzucę resztą wybiegowej ferajny
  6. Straszny z niego zrobił się wymuszacz.... Napadł na Dorotę, jak przyszła do nas odebrać bazarkowe fanty i odstawił histerię, bo nie miała ciastek, które dostaje zawsze od niej
  7. [quote name='monika083']Lilu czy Ty masz hodowle czarnych podpalancow:D? Jakas nowa rase wyhodowalas?:D:D:D [/QUOTE] małe pseudo;) z bazarku z puzzlami przeleję jutro 77zł:) Dzięki Dorota za fanty:loveu::loveu::loveu::loveu: Niestety w marcu będę poza eterem, jeśli wszystko pójdzie dobrze, to mój komputer dojedzie z Bismarckiem w kwietniu na Pomorze.
  8. [quote name='KrystynaS']Zadowolona bo ma swoje miejsce na świecie. Szkoda wielka, że nie ma zdjęć.[/QUOTE] zrobiło się już ciemno - lampy część psów nie lubi, a czarny pies i po ciemku to prawie tak, jakby psa nie było... Jak mi sie uda to postaram ise jescze do Gosi dojechać w lutym, bo od marca uciekam na drugi koniec Polski i zależy mi na jak najwięszkej ilości zdjęć dla Ramzesa
  9. Starszy samiec, mieszka razem z Szogunem na mniejszej części wybiegu, czipa niestety nie mamy. On by chciał do reszty psów, ale one by go rozniosły. Ma kręgosłup wygięty w pałąk, ale nie wiem dlaczego [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1194/31dd7f0b523a02f6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1194/0f6fdec6aacb3207med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1194/6d7e87d42199d611med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1194/35e9a8041334948amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1194/af7372f9167cb35emed.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='KrystynaS']Zadowolona bo ma swoje miejsce na świecie. Szkoda wielka, że nie ma zdjęć.[/QUOTE] zrobiło się już ciemno - lampy część psów nie lubi, a czarny pies i po ciemku to prawie tak, jakby psa nie było... Jak mi sie uda to postaram ise jescze do Gosi dojechać w lutym, bo od marca uciekam na drugi koniec Polski i zależy mi na jak najwięszkej ilości zdjęć dla Ramzesa
  11. [quote name='lolka']Magda zabiłaś mnie tym smutnym misiem :placz::placz::placz:[/QUOTE] poczekaj na to.... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/b1658b361f042bf7med.jpg[/IMG][/URL] z któregoś z tych dwóch zdjęć wytne tylko jego łepetynke i do ogłoszeń dam jako główne, ale nie zdecydowałam się czy z bardziej przymrużonymi oczami, czy nie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/ade0fc15ef6a5338med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/391c66775f7c9208med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/0fc6a448932b9c49med.jpg[/IMG][/URL]
  12. magda z.

    Metamorfozy

    Traktor i Wolfgang - też można brać, jakbyś jescze chciała to tutaj jest gdzies mój osobisty Bismarck;) Do niego prawa też oddam, do zdjęć, rzecz jasna;)
  13. Tez myślę, ze wygląda fajnie:) Niestety nie będzie na razie z nim takiej historyjki, jak Kasia ma z naszym schroniskowym lovelasem, ale coś pomyślę nad allegro, aby jakoś je wzbogacić
  14. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/14112b3462084db6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/3f1bf442710635acmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/90c87fc242485cfcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/9cf68dcf19c8c047med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/c81c3bc277140eedmed.jpg[/IMG][/URL]
  15. Torro - on juz ma zdjęcia w kazdej konfiguracji, o kazdej porze roku.... bidulek, tyle czasu siedzi i nic, ciągle nic [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/46e54f87bc8bbd2cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/048108fb291f4857med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/31b5d293f8eb4943med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/fd38d4d4808840ebmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/c3c508211f6f46b9med.jpg[/IMG][/URL]
  16. lp 240, 064716, wielki samiec, 5 lat, znaleziony z pogryzieniami. Smutny, wielki miś - w kontakcie z człowiekiem niesamowicie łagodny i potulny [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/3d3b190982c8caddmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/b7eb5d50eb44692bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/66e97f55db11e798med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/d8d2cf859898e682med.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/f1c435185d53f0edmed.jpg[/IMG][/URL] czasami siądę na chwilę [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/1fe3553ea96e61ccmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/708c3b052b50a71cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/c63025a4241e13b5med.jpg[/IMG][/URL] a tutaj juz jest namawiany do pójścia z Krzyśkiem na dłuższy spacer - kot nie dawał mu spokoju;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/901d776f58ca84b1med.jpg[/IMG][/URL] z suczkami sie zgadza, jakby miał mieć psie towarzystwo to nie zbyt ekspresyjne. Aga jak cos jeszce pamiętasz to dopisz proszę Mam nadzieję, ze w ciągu tych dwóch tygdoni uda mi się jescze pojechać do Gosi w dzień i porobić foto. Ramzes bardzo się cieszy na widok człowieka, kontakt sprawia mu radość. Trochę sie chopakowi przytyło, ale wygląda super - mam nadzieję, ze to widać. Jest typowym średniakiem.
  18. Nie będą powalające, bo już się ściemniało i bez lampy niestety nie można było się obyć... Lolce chyba wszystko zdałam przez telefon - rzecz ujmując oględnie, to na nasze głowy wychodzi to tak, ze chłopak miał od zawsze mały kontakt z człowiekiem, dlatego teraz, po dłuższym czasie u Gosi się otworzył, zaczyna pozytywnie reagować i rozwijać się. Zapewne był na łańcuchu, co też by tłumaczyło małą socjalizację z psami i nie do końca dobre odczytywanie ich zachowań, to też mogło zaważyć na sytuacji w schronisku, gdzie w boksie zbiorowym nie ma zmiłuj i kto się nie odnajdzie w hierarchii ma przechlapane... Swoje zabawki traktuje bardzo poważnie, pilnuje je, po powrocie do boksu sprawdza, czy wszystkie są, znalezioną butelkę plastikową, czy puszkę potrafi prowizorycznie zakopać w okolicach Gosi posesji. Piłka bardzo mu sie spodobała, jak ją gryzł to aż sobie powarkiwał. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/724f9f5ba53ffcfamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/27f160d8f71a831emed.jpg[/IMG][/URL] jest ruchliwy, zainteresowany otoczeniem i ciężko mu zrobić stabilną fotę, zwłaszcza, jak człowiek się spieszy, bo słońca już nie ma... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/5aab1655076909c9med.jpg[/IMG][/URL] kot=wróg [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/2d6527155e797e02med.jpg[/IMG][/URL] a tak bardzo lubi drapanko [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1193/7781cbbc412be13bmed.jpg[/IMG][/URL]
  19. Nie mam zdjęć, bo przyjechałam z opóźnienien i przygodami do Gosi, ale Balbinka naprawde nei wygląda źle. Drepta sobie z dziewczynami, jest na pewno odważniejsza niż wcześniej - ja ją widziałam pierwszy raz niedługo po przyjeździe do Gosi i ostatnio w lipcu zeszłego roku. Niunia spokojna i chyba zadowolona z życia:)
  20. BYłam dwa dni temu u Gosi i Julcia do mnei podeszła:) Naśladowała Pole, która siedziała obok fotela i wykorzystywała okazję na mizianie i też postanowiła nie być gorsza. Podeszła, powachała, no i kradnie Gosi kapcie na potęgę;) Ja ją widziałam ostatnio w lipcu, no i różnica jest:)
  21. [quote name='magda z.']zgłaszane już tutaj od jakiegoś czasu, osoba logująca się na forum - nikt nie otrzymał fantów... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/139623-ZAKOA-CZONE-ciuszki-i-torebki-dla-Ciebie-Na-hotelik-dla-Tiny-i-Nefi-do-26-06"]http://www.dogomania.pl/threads/1396...-Nefi-do-26-06[/URL] [B][COLOR=Red]mitheithel [/COLOR][/B][/QUOTE] Pomimo zapowiedzi, ze bluzka zostanie wysłana po świętach do dnia dzisiejszego nie doszła...
  22. [quote name='paulina2904']Jak to uciekasz? Nowe studia czy co ? :O no spotkamy się pod koniec lutego daj mi swój numer na pw to się zgadamy ;)[/QUOTE] Juz mi starczy kariery naukowej;) pracę tam znalazłam. JUż posyłam numer.
  23. Byłam u Ramzesa w odwiedzinach, jednak fatum ciążące nade mną zadecydowało, ze zdjęć jest tylko kilka, no i juz się ściemniało... Rozkraczył się samochód, którym jechałam, na szczęście ZuziaM mnie odebrałą spod Lubania i później z mężem odwiozła do B-ca za to przeogromne buzi:loveu: a Mirek pomógł odholować auto do b-ca:) Jutro rano jadę do wro, więc foto wieczorem. Ramzesik to naprawdę fajny chłopak, na pewno dużo badziej kontaktowy niz jak go z lipca pamiętam - wtedy zmieniał hotel, więc był sam w szoku. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, poluje na koty, lubi bawić się piszczącymi zabawkami, które traktuje jako swoje i ich pilnuje, dlatego lepiej dom bez małych dzieci. W zabawach z innymi psami sę nie odnajduje do końca - traktuje zbyt poważnie warknięcia, gwałtowniejsze ruchy. Do człowieka super, wesoły i przyjazny. Jutro się skupię bardziej;) Dzięki Gosiu jescze raz:)
  24. [url]http://www.dogomania.pl/threads/110849-Schronisko-D%C5%82u%C5%BCyna-G%C3%B3rna-pod-Zgorzelcem-w%C4%85tek-og%C3%B3lny-psy-na-1-2-3-4-stronie?p=16289852&viewfull=1#post16289852[/url] on chyba był takim "yoreczkiem" z pseudo i jak skończył? Dane zdobędę na dniach, bo to druga część wybiegu i nie udało nam się tam wejść (psów jest dużo i we dwie nie ogarnęłysmy z Kasią), na pewno to samiec, bo zaglądałam. Pies jest w Dłużynie Górnej, okolice Zgorzelca, dt brak, nawet za bardzo nie ma kto do schronu jeździć, poprosze dzisiaj kierownika o jego dane, jeśli się uda to jutro powinnam je mieć, a jak nie to moze w następnym tygodniu uda nam się pojechać, bo ja od marca uciekam na drugi koniec Polski i focimy jak najwięcej teraz UFO [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1175/744a5ab83ab1f26dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1175/122c666dcea0ae38med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1175/7c7980320a794126med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1175/9c022b5b88c04d0emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1175/eec1463a34e57745med.jpg[/IMG][/URL]
  25. Nie duży samiec, o dane poproszę kierownika, bo my nie miałyśmy jak tam wejść, banda wybiegowa była wszędzie. Juz mam nawet koncepcję na jego ogłoszenia:diabloti: Wielkość to sznaucer miniaturka lub wyrośnięty york UFO [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1175/744a5ab83ab1f26dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1175/122c666dcea0ae38med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1175/7c7980320a794126med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1175/9c022b5b88c04d0emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1175/eec1463a34e57745med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...