-
Posts
11736 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magda z.
-
[quote name='lolka']taaaa:roll: ??? ...niemożliwe, jak pierwszy raz wystawiłaś Sonie to raz wpłaciłam i dzisiaj za nową odsłonę drugi raz ............tak chyba miało być czy nie?[/QUOTE] ale mi zaksięgowała w dwa dni pod rząd po 18,40, chyba, ze allegro się walnęło.... mam nowy spis czipow, ale dopiero jutro ogarnę, bo zaraz musze dzwonić i się umawiac mieszkania oglądać...
-
[quote name='kasia310']Leon poszedł!!!:):):) matko jak dobrze, bo już ostatnio Lolce mówiłam, że trzeba szybko dla niego dom znaleźć, taki był smutny... Czy na czwartym zdjęciu piesków jadących do niemiec to nie jest przypadkiem moja Świnka????[/QUOTE] To jest chyba ta młodziutka sunia ze zbiorowych, ta co ma około 5-6 miesięcy, jest na drugiej stronie [quote name='lolka']Sonidło już w chorzowie :)........myślałam, ze będę strasznie ryczała ale jestem przeszczęsliwa......ludzie wspaniali :), za miesiąc się spotkamy :), dostałam juz Soni fotke i wyglada na zadowoloną, moja malinka jej nowa pańcia urodziła się tego samego dnia i miesiąca co ja ....czyli wszechświat nam sprzyja[/QUOTE] Ale się cieszę:) zrobić podmiankę na jej allegro na Ramzesa? Aga a Ty pyknęłaś na tamto konto?
-
[url]http://images49.fotosik.pl/733/cb0a1cceac3ae6e9gen.jpg[/url] jak ona taka sprytna to może jakieś psie sporty? Jak byłam na wakacjach w Sopocie na wystawie i byłam zachwycona tym , co psy robią i to w ramach zabawy, bo ich miny wskazywały tylko pozytywne emocje:)
-
Fajniutka z niej psinka:)
-
Ramzesio w końcu sie udało, masz swojego pana :) :)
magda z. replied to lolka's topic in Już w nowym domu
Trzymam ckiuki, a jak Sonia w domu? Wszystko w porządku? -
Ramzesio w końcu sie udało, masz swojego pana :) :)
magda z. replied to lolka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Magda dasz rade :) :) Ogarniaj sie szybko :D[/QUOTE] jak już będe wiedziała czy mam kolejną umowę to szukam lokum do wynajmu - na razie ise nie stresuję;) Dzisiaj sie skończy allegro, to odnowię po raz kolejny, albo podmienię z aukcją Soni, jak Aga ja dzisiaj wyśle do domu. -
Ale ona fajniusia:) Buziaki
-
ja nie wiem, jak Kasia przeżyje wyjazd Przystojniaka;) Fajnie, bo to grzeczne maluchy. U nas ogłoszenia są, ale nikt ich nie chce... mma spis czipów i zaraz posprawdzam co tam poszło, albo i nie, a te niunki pościągam. do adopcji poszedł leon, smutny wielkie miś [url]http://images8.fotosik.pl/1193/d8d2cf859898e682med.jpg[/url] oraz ten owczarkowaty [url]http://images8.fotosik.pl/1175/1ccaef72c41a0c15med.jpg[/url]
-
Ramzesio w końcu sie udało, masz swojego pana :) :)
magda z. replied to lolka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Nie wiem Magda jak Ty dasz rade bez tych swoich psiakow w swoim "byłym" rejonie :)[/QUOTE] wszystko pod kontrolą;) własnie mam nowy spis czipów od kierownika. Ten miesiąc jestem bez swojego komputra i jest troche niedogodności. Mój Bismarck też jeszcze pozostal, na ten miesiąc ma "nianię". Później chyba będe tutaj kogoś szukac, aby z nim ciagu dnia wychodził, bo mnie około 10 godzin nie ma, a tak juz chyba pozostanie, ze sama będe. ogólnie nie ogarniam jescze kilku spraw. Jak już bede miała swoje lokum, komputer i takie tam to bardziej pomogę z ogłoszeniami Ramzesa, no i mma w planach zakup gogli do komputra, bo lekko wysiadam;) -
Ramzesio w końcu sie udało, masz swojego pana :) :)
magda z. replied to lolka's topic in Już w nowym domu
Zobaczymy czy mnie zechcą;) Na razie jestem na okresie probnym,