[quote name='GrubbaRybba']Mam dobrą wiadomość... :multi:
Jest szansa dla Kojotka. Napisali do mnie ludzi, którzy chcą adoptować Kojotka. Zobaczyli jego ogłoszenie na allegro. Są to młodzi ludzie (para) z Warszawy. Chcieliby obejrzeć Kojotka. Mają kota, ale Kojotek przecież lubi koty, więc nie powinno być problemu. Jestem pełna optymizmu.[/quote]
I kiedy będzie coś wiadomo?
Ale byłoby super!