Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. [quote name='Alicja']mama zawsze mi mówiła , ze mam szukać w każdej decyzji pozytywów ...też mi to ciężko przychodzi ale życzę Ci abyś je znalazła[/QUOTE]Dziękuję. [quote name='kesencja']więc nie wyobrażam sobie, jak dajesz sobie radę, gdy Twój TŻ jest na drugim końcu kraju. Nie zazdroszczę, ale życzę wytrwałości.[/QUOTE]Dzięki. Dziś mijają 2 miesiące odkąd wyjechał, a tym samym zaczyna się najdłuższy okres naszej rozłąki (dotąd 2 miesiące to był max). [quote name='kesencja'] Jarhead (chyba dobrze napisałam)[/QUOTE]A nie Jared? [quote name='kesencja']Najbardziej mi takie imiona pasują do whippeta, dostojne, zagraniczne :D.[/QUOTE]No to Winston ;). [quote name='Jasza']Piękna gazela w biegu, tylko po prostu do góry nogami.[/QUOTE]No tak :D.
  2. Najlepiej jak fanty trafią do jednej osoby i to ona będzie je wysyłała. Niekoniecznie musi to być osoba prowadząca bazarek. Kto inny może rzeczy wystawić, a kto inny wysyłać. Ale wtedy oczywiście ważna jest dobra współpraca :) I wtedy, najczęściej, pieniądze zbiera ta osoba, która wysyła. Bo musi "odzyskać" pieniądze za przesyłki ;).
  3. Posłuchały ;-) Dziś było lepiej. Witamy! :smile: Nie ;-). U mnie w domu zawsze psy miały "ludzkie" imiona. I tak kombinowaliśmy, kombinowaliśmy jak by tu białasa nazwać i moja mama rzuciła bazylowy pomysł. A że imię ładne i pasuje to zostało. Dzięki. Wielkie! Nieporadny Bazylek też mnie wzrusza i wyzwala jeszcze większe odruchy opiekuńcze niż zwykle. Moja Sierotka kochana :loveu:. A szczęście i wytrzymałość się przydadzą, bo życie nieźle daje mi po dupie za coś, co ani nie było łatwe (cholernie trudne wręcz), ani nie było przyjemne (tylko koszmarne), a w sytuacji jaka była, było jedynym słusznym (i koniecznym) wyjściem. Choćby dlatego, żeby nie doszło do tragedii. Ale nie tylko. Płacę za to codziennie. I wiem, że choć cena końcowa może być naprawdę wysoka i bardzo przykra dla mnie, tak po prostu trzeba było. Ale nie zmienia to faktu, że jest cholernie przykro, gdy dostaje się za to w tyłek i to jeszcze wtedy, gdy jest się jedyną osobą, która, mimo świadomości, że spotka się z nieprzyjemnościami, nie bała się walczyć o coś naprawdę ważnego. I tęsknimy za TZtem, który jest na drugim końcu Polski i na razie nie wiadomo kiedy do nas wróci. --------------------- Nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się to zdjęcie z gazelą ;). Choć chyba bardziej powinno się kojarzyć ze złowioną zwierzyną niesioną na kiju do obozowiska...
  4. [quote name='Agnieszka.D']Maciaszku, bardzo proszę o zmianę zdjęcia na stronach na to [URL]https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Poker4931421kgOk45Cm5lat07072014AgnieszkaDominik#6053686461039836722[/URL] oraz o zmianę imienia na Poker ;)[/QUOTE] Zmienione :).
  5. Elliot w nowym domu :) [IMG]http://www.schronisko-katowice.eu/components/com_joomgallery/img_pictures/psy_1/1156-13_1_20140103_2028840221.jpg[/IMG]
  6. Dzięki za przewietrzenie ;). Meldujemy, że żyjemy. Bazylkowi pogoda się podoba, gdy na balkonie poleguje i już niekoniecznie podoba, gdy na spacer wychodzimy. Szybko się męczy i plączą się kopytka. Albo z tyłu zostają i nie chcą iść. Tłumaczymy im, że tak nie można, że muszą współpracować, ale jakby nie pojmowały... A ja zaprzyjaźniłam się z ortezą, bo kręgosłup daje się we znaki. Gnojek jeden. I takie to informacyje. A zdjęcia adekwatne do pory ;) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-wmA8BZ3Y32g/U8UzRXh2P5I/AAAAAAAAF-U/4LeRN3LVWcs/s639/Kopia%2520DSC_9515.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-SqDTpoUVC_g/U8UzS-4HvSI/AAAAAAAAF-g/AtMlrK79bDM/s512/Kopia%2520DSC_9517.JPG[/img]
  7. [quote name='kicia1616']Maciaszku prosiłabym Cię o wstawienie go na stronę schroniska z tym opisem i pierwszym zdjęciem poniżej opisu.[/QUOTE] Fikus powędrował na stronę schroniska i na fundacyjną. I oczywiście na katowicki wątek :).
  8. Melduję się na wątku. Jak już będzie opis to proszę o info :).
  9. Bardzo dobre wieści :). Cieszę się.
  10. Mogłabym oglądać takie zdjęcia godzinami... :) Kciuki zaciśnięte! Za zabieg. I w ogóle!
  11. Wieści cudne :). Przekaż właścicielom, żeby absolutnie nie dawali mu winogron! Są trujące dla psich nerek.
  12. Melduję się i ja. Jak zrobisz krótki opis i podasz jakieś namiary wrzucę go na stronę schroniska.
  13. [quote name='ania shirley']Chyba jest lepiej (Koks)...Śpi. Nie piszczy od 3 godzin.[/QUOTE]Trzymamy kciuki, żeby było jeszcze lepiej!
  14. [url]http://images52.fotosik.pl/460/e7ec5d808b8d74e2.jpg[/url] - ale pięknie! Jak ja dawno nie byłam nad morzem... [url]http://images53.fotosik.pl/461/1cc9573e80b02557.jpg[/url] - Ty im fotę, a oni Wam ;) [url]http://images53.fotosik.pl/461/51caf28c574316b5.jpg[/url] - ryjówka wodna :D [url]http://images52.fotosik.pl/460/ef629dde35242832.jpg[/url] - poszedł sępić ;)
  15. [quote name='Alicja']wypoczęłam , tak dokładnie się zresetowałam :)[/QUOTE] No i super :)! To teraz dawaj foty :eviltong:.
  16. [quote name='Natka28']Cywil (501/14) poszedł do domu? :) Na facebook'u znalazłam taką informację, a na stronie schroniska wciąż jest[/QUOTE]Widocznie schronisko nie zaktualizowało jeszcze strony ;). Już go zdejmuję.
  17. No to Bazyl zaistniał w pełni na fundacyjnej stronie :)!
  18. [quote name='ania shirley']Ale moja przygoda z przetworami zaczyna się i kończy na otwarciu słoika....[/QUOTE]I nie jesz?? :D
  19. Bazyle to fajne chłopaki są :). Wiem co mówię, sama mam czterołapego Bazyla :).
  20. Nigdy w życiu nie robiłam żadnego dżemu ani konfitur, więc nie pomogę. Ale ślinka mi leci na samą myśl ;) Choć szczerze mówiąc nie wiem jak smakuje konfitura jarzębinowa...
  21. Norris w nowym domu :) [IMG]http://i60.tinypic.com/63x8p0.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://www.schronisko-katowice.eu/components/com_joomgallery/img_pictures/psy_1/493-14_1_20140715_1281298890.jpg[/IMG] Opis zmieniłam. Na stronę Fundacji go wrzuciłam (na razie bez imienia ;) ). Na fotki do podmiany czekam :).
×
×
  • Create New...