O choroba!
Wstawiłam do wątku 'przygarnę' Gerdę, a nie wiedziałam, że ona u Ciebie w hoteliku:oops:
No nic, od przybytku głowa nie boli, ale chyba poproszę o wklejenie na główny mielecki, linków do wątków psów z Mielca, bo robi się galimatias.
Jeśli oczywiście nie masz nic przeciwko temu.
Moja sunia przy okazji poważnej operacji, miała usuwaną przepuklinę i nie było żadnych problemów, a miała taką jak Gerda.
Będzie dobrze.